čtvrtek 28. března, 11:19 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a nemoci
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Zdraví a nemoci
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: maru122
Status: nováček

Svědění bradavek u dětí

Datum: 16.04.2010 10:12
 

Nemáte někdo zkušenosti se svěděním bradavek u dětí?

Mám 4 letou dceru a poslední měsíc si na to stále stěžuje. Škrábe se, stále si je drží. Ptala jsem se na to doktorky, ale vzhledem k tomu, že není vidět nic neobvyklého, tak řekla, že to nic nebude. Ale nějak se mi to nezdá. Hned jak se vzbudí, tak si stěžuje, že jí trápí prsíčka. Mažeme to dětským tělovým mlékem po koupání. Teď se mi zdá, že začíná mít vystouplé bradavky. Poraďte mi někdo nebo se mi ta moje holčička utrápí.

Moc děkuji.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 16.04.2010 10:23
     

    zkus si s holčinkou dojít na kožní...a držím palce

     
  • Autor: Reklama

    Re: Svědění bradavek u dětí

     
     
  • Status: expert

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 16.04.2010 10:43
     

    Nojo nebyli jste třeba v bazénu,některé mykozy jsou z počátku nenápadné

     
  • Autor: maru122
    Status: nováček

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 16.04.2010 11:03
     

    V bazénu jsme právě nebyly. A sprcháče a aviváž používáme tak nějak pořád stejné.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 16.04.2010 11:29
     
    ...ja by som k radam len pridala...ze malej obliekaj na telicko len cistu bavlnu a podla moznosti ked sa da, daj pozor aj na pracie prostriedky - pripadne skus jej to prat rucne alebo hlavne poriadne vyplakat aby neostali ziadne zvysky saponatov ...
    ---------------------------------------------
    Ide o to, ze pozdrazdenie moze sposobovat aj oblecenie - s tym u nas v rodine- s tou dost velkou citlivostou na oblecenie mam veru skusenosti az az...Staci trochu "umelej primesi, alebo ovcej vlny" a uz nas to kazdeho skrabe, drazdi...
    Aj ja takto reagujem - zvlast ked nie som celkom v poriadku - napr. vtedy prave kvoli tomu nenosim ziadne podprsenky, lebo mi neskutocne vadia...kazdy svik, gumicka ...
    ...alebo sa u nas od nepamati odstrihuju vysacky z triciek, pulovrov, nohavic a vsetkeho ostatneho, lebo skrabu nielen mna, ale aj moje deti... a dtto vnucata ( uz mala dieta vie vyjadrit odpor k niektoremu obleceniu, ked mu sposobuje nejaku nepohodu...)
    (...pozor aj na detsku kozmetiku..hocijaku...dtto moze sposobovat podrazdenie citlivej pokozky...ked uz, tak vyskusajte radsej na pokozku cisty olivovy olej)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 17.04.2010 09:28
     

    [www.hledamzdravi.cz]

     

    co třeba nějaký počínající atopický ekzém? confused smiley Tělová mléka bývají většinou lehce parfémovaná a myslím, že většinou ne moc mastná. Zkusila bych koupit v lékárně buď jemnou bílou vazelínu nebo Lipolotio a zkoušela to promazávat tím, jestli svědění neustoupí.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 17.04.2010 19:39
     

    Já bych v prvé řadě vynechala tu aviváž. Nevím, co to je dnes za módu, do prádla cpát další chemii. confused smiley Koklikrát stačí na vyvolání svědění samotný prášek na praní.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 18.04.2010 01:16
     

    Majko, taky už se jí vyhýbám.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Svědění bradavek u dětí

    Datum: 18.04.2010 10:43
     

    Chválím thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a nemoci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.