čtvrtek 25. dubna, 09:53 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: tinuse
Status: začátečník

svatba 2013

Datum: 28.01.2013 20:19
 

Čaute kdy je podle vás nejlepší začít s přípravami svatby, když ji budeme mít letos na začátku podzimu? Pořád si říkám časui dost, ale ostatní straší, že je potřeba zařídit vše co nejdřív, tak nevím, zatím máme domluvené místo obřadu.

Hlavně na to nemám ted ani moc času, je kolem toho zbytečně moc lítání smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 15:52
     

    Pokud někdo netrvá na obřadu na Staroměstské radnici nebo na nějakém hodně žádaném zámku a ještě na zajímavé a tudíž i žádané datum, tak to snad dnes není tak velký problém sehnat vše relativně rychle.

    Moje nejčertsvější vzpomínka na svatbu je už skoro 14 let stará (to se ženil můj nejstarší syn), ale děláme svatby u nás v hospodě, tak vidím, že právě ty plánované rok dopředu, přinášejí největší problémy. Stejně se na poslední chvíli mění najednou datum (někdo důležitý by nemohl přijít nebo někdo z hlavních aktérů je nemocný...) a pak zas neklapne něco jiného, protože na svatbě je lidí spousta, každý jiný, s jinými nároky i očekáváními.

    Já jsem pro plánování kratší a ne moc detailní. Neprožívat to víc, než je nutné.

    A asi by mě taky mrzelo, kdyby se syn oženil nebo dcera provdala a nic mi předem neřekli. Asi bych pochopila, kdyby nikoho na svatbě nechtěli, ale ocenila bych, kdyby se o tom se mnou předem poradili.

     
  • Autor: Reklama

    Re: svatba 2013

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 16:10
     

    cca před dvěma měsíci nám syn oznámil, že se ožení. Tak povídám, proč ne, řekni kdy a my s mamkou určitě přijdem. A nechal jsem ho při tom. Po hodině jsem mu samozřejmě řekl, že mu s tím rádi pomůžem a už společně vše zařizujem.

    Měl jsem cestu na úřad, tak jsem se nabídl, že mu zamluvím termín, který si vybrali. Termín jsem v pohodě zamluvil, ale klukovi jsem řek, že v tu dobu je tam sjezd starostů středočeského kraje a musí si vybrat jiný den. No nechal jsem ho v tom jen 30 minut, protože ho to docela štvalo.

    Pak jsem ještě šel zamlouvat místo, kde bude hostina. Na stejném místě - měsíc před svatbou - chci oslavit 50 a synovi jsem řekl, že v době svatby tam dělaj rekonstrukci střechy a 14 dní maj zavřeno. To jsem taky vydržel sotva hodinu, ale sežrali to.

    Nevím proč, ale když jsem vyřizoval u známé pečení cukroví, tak trval na tom, že jde se mnou ..... . eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 16:18
     

    Z tebe musí mít syn radost grinning smiley Ale pro nás i rodiče synovy přítelkyně je samozřejmé, že jim uděláme svatbu podle jejich přání. Už od nich víme, že tam blízké chtějí mít, jenom termín ještě nemají, napřed chtějí dokončit stavbu RD smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 16:21
     

    Taku,ty sis koledoval o fyzické násilí! Jednou bych to mžá vzala jako vtip, ale několikrát? nono smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 16:30
     

    ... mám u okolo sebe samé vaselé lidi a dělaj si srandu i ze mě.

    Co mi provedli kolegové před měsícem?

    V podpisu u e-mailu mám jako zařazení - mistr/kooperace - a ti pitomci mi to změnili na - mistr kopulace. 14 dní s tím rozesílám poštu.

    A teď mě všude rádi viděj.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (29.01.2013 16:33)
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 16:43
     

    thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley dobrý

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 23:42
     

    Taku thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 23:54
     

    TAK to je bomba grinning smiley

    podobný smysl pro humor má můj bratr, čili nakecal jsem ti kravinu a ty tomu věříš chachacha eye rolling smiley

    Tak jsem mu to vrátila, jela jsem si ka našim pro děti, byly na prázdninách, naše velké auto si půjčoval švagr na dovolenou a já jela tchánovým malým. A napovídala jsem mu, že to je moje auto, že jsme si koupili do domácnosti druhé auto, ať můžeme jezdit s manželem oba. tongue sticking out smiley Ovšem všem ostatním jsem to diskrétně řekla a všichni jsme se úžasně bavili, jak náš vtipálek skočil na špek. grinning smiley

    Jediné, co mně kazilo radost bylo, že mně to upřímně přál a ani trochu nezáviděl winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: svatba 2013

    Datum: 30.01.2013 07:55
     



    tak63 napsal(a):

    ... mám u okolo sebe samé vaselé lidi a dělaj si srandu i ze mě.

    Co mi provedli kolegové před měsícem?

    V podpisu u e-mailu mám jako zařazení - mistr/kooperace - a ti pitomci mi to změnili na - mistr kopulace. 14 dní s tím rozesílám poštu.

    A teď mě všude rádi viděj.


    TAKy tě ráda uvidím winking smiley

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: svatba 2013

    Datum: 12.02.2013 20:15
     



    ivik11 napsal(a):



    HanaK napsal(a):

    a co takhle dva kamarádi a přijít domů mami, tati právě jsme se vzali, oblečte se a jdeme na večeři do restaurace

    Tak toto mně udělat syn, tak bych si dost pobrečela a hodně by mě to mezelo. Právě 2 dny zpátky jsme o tom s klukem a jeho přítelkyní mluvili (jejich známí to udělali) a oni to odsoudili, že to se rodičům nedělá. Ale velkou svatbu nechtějí, ale nejbližší u toho mít chtějí smiling smiley

    To bych našim taky neudělala, máme už zamluvenou restauraci Thalii pro cca 40 hostů, takže to bude taková střední svatba co se počtu hostů týče

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: svatba 2013

    Datum: 12.02.2013 20:20
     



    Anavi napsal(a):

    Souhlasím.Popravdě - občas, když vidím, jak někdo plánuje svatbu přes agenturu do posledního detailu včetně kytice na stole a cedulek s monogramy na stole, tak mají všichni můj obdiv. Já jim v hospodě řekla "nějak slavnostněji nazdobte stůl" a šla jsem spokojeně spát . A nakonec ta svatba byla fakt vydařená love smiley (teda krom toho, že jsme moje rodiče zapomněli před obřadní síní, protože všichni mysleli, že je NĚKDO bral grinning smiley). Ale před hospodou jsme na to přišli, tak pro ně někdo upaloval na náměstí zpět smiling smiley.
    Tuším, že někde v cizině se dokonce nacvičuje obřad předem?? To by pro mě ztratilo asi to kouzlo... Takhle jsem byla celý den v trvalém napětí, jestli to klapne a jestli jsme v tom fofru na něco nezapomněli smiling smiley.


     

    SPIKE napsal(a):

    Já jsem pro plánování kratší a ne moc detailní. Neprožívat to víc, než je nutné.

    Náhodou taková agentura je bezva věc, my ji teda máme najatou weddingdesign, no spíš popravdě řečeno já, takže spolu všechno konzultujeme a konečně se někam dopracováváme.

     
  • Autor: nikolisa
    Status: nováček

    Re: svatba 2013

    Datum: 02.01.2014 19:21
     

    S tím naprosto souhlasím! My když jsme chystali, tak teď už manžel měl nápad, že se vezmeme potají a pak pozveme jen nejbližší do restauračky, máme oblíbenou restauraci Lavička, tak že bychom to oznámili tam, že už se byl i předběžne ptát :-) Nakonec samozřejmě byla svatba, jak se patří smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.