čtvrtek 28. března, 17:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: tinuse
Status: začátečník

svatba 2013

Datum: 28.01.2013 20:19
 

Čaute kdy je podle vás nejlepší začít s přípravami svatby, když ji budeme mít letos na začátku podzimu? Pořád si říkám časui dost, ale ostatní straší, že je potřeba zařídit vše co nejdřív, tak nevím, zatím máme domluvené místo obřadu.

Hlavně na to nemám ted ani moc času, je kolem toho zbytečně moc lítání smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 28.01.2013 20:23
     

    hlavně si v předstihu zamluv a vyber šaty winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: svatba 2013

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 28.01.2013 21:06
     

    Kolegyni se vdává dcera 13.července a už teď má opravdu problém si šaty vybrat. Už pomalu nesehnali temin tam kde chtějí být oddáni. Čuměla jsem jako puk sad smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 28.01.2013 22:44
     

    Já bych to vše obvolala a poptala se nenechávala bych vše na poslední chvíli.potom

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 28.01.2013 22:55
     

    a co takhle dva kamarádi a přijít domů mami, tati právě jsme se vzali, oblečte se a jdeme na večeři do restaurace

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 28.01.2013 23:22
     

    Takhle jsem to udělala já a byla to bomba. Rodiče si vcelku oddechli, protože ani jedni na to neměli a my peníze co jsme měli, mohli vrazit do bydlení. Oslava pak byla a dlouhá, ale bez nervů. Svatba mě stála cca 5000,-, včetně svatebních minišatů grinning smiley a prstýnků.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 09:03
     

    A to je nejlepší řešení ! Já to takhle udělala dvakrát grinning smiley Proč vyhazovat zbytečně prachy ... winking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 09:15
     

    Ideální stav oznámit, že se vzali. Já bych nemusela řešit garderobu.

     
  • Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 10:11
     

    smiling smiley jsem téhož názoru - zbytečné vyhazování peněz.

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 10:22
     

    že bych je vzala na véču do Thalie, kde slavíme rodiné události? smiling smiley to by asi jen tak nerozdýchali, navíc chtěla bych svatbu se vším všudy

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 10:25
     

    Tak o šaty zrovna strach nemám, co jsem tak pokukovala, tak se mi líbily skoro každý druhý smiling smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 10:42
     

    Tohle jsem radila dceři, ale nedala si říct. Že by to příbuzenstvo z jižní Moravy nezkouslo. Nakoned nás bylo asi 60, svatba se konala až v Adršpachu ( coz o to, pro pražáky i jihomoraváky tak v půli cesty), ale k vydání za svatbu, hostinu se ještě přidalo ubytování. No. přišlo je to dost draho. Naštěstí si místo věcných darů přáli finanční, tak se jim to trochu vrátilo. Svatba se konala koncem června a přípravy začly kolem vánoc. Stíhali to nakonec jen tak tak, třeba se šatama měla docela problémy. Měla je vybrané,zamluvené,vyzkoušené, ale znáte to, zákony schválnosti fungují.

     
  • Status: expert

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 14:29
     



    HanaK napsal(a):

    a co takhle dva kamarádi a přijít domů mami, tati právě jsme se vzali, oblečte se a jdeme na večeři do restaurace

    Tak toto mně udělat syn, tak bych si dost pobrečela a hodně by mě to mezelo. Právě 2 dny zpátky jsme o tom s klukem a jeho přítelkyní mluvili (jejich známí to udělali) a oni to odsoudili, že to se rodičům nedělá. Ale velkou svatbu nechtějí, ale nejbližší u toho mít chtějí smiling smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 15:10
     

    Iviku, já to tak udělala taky, sice né, že by jsme to udělali tajně, ale na férovku sem mamče řekla, že nehodlám kvůli jednomu dni vyšilovat, že nestojim o velkou svatbu ani nic z toho. Že si skáknem na radnici, vyberem nejbližší datum, sebou si vezmeme jen svědky a oslavu si uděláme v rodinym kruhu. Dokonce jsem tím pádem měla oslavy dvě, jednu s rodinou a na druhý jsme to zapili s kamarádama. Jó to se ségrou to bude horší, ona je muj pravej opak. grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: svatba 2013

    Datum: 29.01.2013 15:21
     

    Tak to v našem rodě bylo vždy na svatbě kolem 50 ti i více lidí od babiček ,tetiček strejčků , až po mou. grinning smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.