středa 24. dubna, 05:15 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arwen
Status:

Surfinie, Petunie

Datum: 27.04.2017 10:07
 
22.6 (5).jpg
Další fotografie:

Založila jsem novou skupinu pro milovníky surfinek, petunií, ale i millionek, crazytunií, potunií a dalších druhů těchto krasavic. flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Arwen (27.04.2017 12:18)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 12
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 10.02.2019 21:20
     



    iriska napsal(a):

    nemám FB, ale na fotky mi to pustí kouknout.

    Aha, to jsem netušila, že to jde i bez registrování. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Surfinie, Petunie

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 10.02.2019 21:25
     

    já taky ne, ale na něco to pustí kouknout winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 11.02.2019 12:36
     



    1romca11 napsal(a):

    Uvažuju o muškátech ale taky vždycky na jaře přes všechny sliby sáhnu po petunkách winking smiley . Snad se letos přemluvím....Jinak mě před pár lety zlákala Anavi na batáty a ty drží vždycky krásně celé léto...v kombinaci s něčím kvetoucím, letos jsem měla právě ty muškáty..

    Batáty s kopřivou, to musím mít, i když ne každý druh batátů roste dobře

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 11.02.2019 17:04
     

    Irisko, díky za inspiraci. love smiley love smiley love smiley

    Ale čím víc se to blíží a s tím, jak stále mění odhady počasí v létě, tak už mě zase svrbí prsty na ty surfinky. Už se mi o tom i zdálo a ve snu jsem měla krásná okna až do listopadu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Samozřejmě osázené surfinkama. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Kordulko, batáty nechci na okna, možná je strčím jinam. Jednou jsem je měla - ty zelené a vůbec mi nešly. nono smiley nono smiley confused smiley

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 11.02.2019 17:09
     

    Ale taková kombinace jako je tam : červená millionka, vějířovka, osteo, ...... to je nádhera. Možná se nechám inspirovat. Je to hodně koukatelné ty barevné truhlíky. flower smiley thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 12.02.2019 09:06
     
    Další fotografie:

    batáty na parapetu

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 13.02.2019 16:58
     

    super flower smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 15.02.2019 20:38
     
    Další fotografie:

    Vyhrabala jsem dvě fotky v kombinaci s batáty...

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 19.02.2019 07:16
     

    Romčo, krásně osázené nádoby thumbs down love smiley . Zkusím batáty strčit k něčemu barevnému, jako to máš ty. Snesou celodenní slunce? Já je jednou měla na severní straně a tam teda moc nešly. flower smiley 

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 12.04.2019 07:30
     

    Letos to tu asi bude dosti prázdné, já jsem se rozhodla, že dám do oken muškáty, přece jen nevypijí taková kvanta vody.

     
  • Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 12.04.2019 07:47
     

    Arwen, myslíš, že to vydržíš? smiling smiley

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 18.04.2019 20:16
     

    Regi, překonala jsem dnes sama sebe, vzala rozum do hrsti a zítra budu sázet do truhlíků opravdu jen muškáty. Na zahradu koupím samozřejmě do různých dalších truhlíků millionky a jiné krásky, ale okna budou letos zdobit jen červené muškáty. flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 18.04.2019 21:06
     



    Arwen napsal(a):

    Regi, překonala jsem dnes sama sebe, vzala rozum do hrsti a zítra budu sázet do truhlíků opravdu jen muškáty. Na zahradu koupím samozřejmě do různých dalších truhlíků millionky a jiné krásky, ale okna budou letos zdobit jen červené muškáty. flower smiley

    ......muškátů jsem si dnes koupila další " desítku " tentokráte plnokvěté a jeden oranžový babičkovský a končím

     
  • Status: expert

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 19.04.2019 08:16
     

    Arwen, myslím, že pod tvou péči budou krásné i muškáty. A podle toho, jak se začíná vyvíjet počasí, to bude i rozumné.Po zkušenostech z loňska se snažím držet hodně zpátky.

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Surfinie, Petunie

    Datum: 19.04.2019 09:39
     

    Regi, ty jsi milá. Moc Ti děkuji za krásná slova. Opravdu se letos těším na to, že nebudu lítat s kropáčem od rána do večera. Kdybych spočítala, kolik mi surfinky za sezonu vypily vody asi by mě trefilo, zalévám vodou z řádu, studnu nemáme. Chtěla jsem sice muškáty v kombinaci růžovo-bílá, ale včera bílé neměli a růžových jen pár, tak jsem zvažovala, zvažovala, nakoupila mezitím v zahradnictví jiné kytičky - koprolistou pivoňku a pampovou trávu (u té jsem zvědavá, jestli přežije zimu) a nakonec se rozhodla vzít to co měli, takže jen červené. Snad se jim bude dařit, holkám vděčným. flower smiley flower smiley flower smiley

     

    Kordul, já mám zatím kytky jen do truhlíků na okna, do ostatních nádob ještě pojedu dokupovat postupně a jako u tebe to letos budou asi převážně muškáty v různých barvách a kultivarech. smiling smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.