pátek 19. dubna, 18:13 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Asie
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Za exotikou > Asie
Založte si eDeníček! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před caší cestou!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Výsledné hodnocení: 5

Střípky vzpomínek

Datum: 04.01.2015 10:51
 

Pomalu to bude rok, co jsme s Missi navštívily nádherné, úžasné, voňavé Thajsko. Teď se zimou se mi zastesklo po teple a navíc jsem nemocná, to teplo co bylo tam, to mi chybí. Najednou se mi to všechno vrátilo a já se mohla začít znovu probírat fotkami a najednou je vidím jinak. Snažila jsem se fotit celky a na nich vůbec nic nevyniklo, navíc neumím udržet ani horizont a ani vertikály a neumím to v PC napravit. Celou dobu se mi zdálo, že fotky jsou jen pro mě jako vzpomínka, protože jsou hrozné. Začala jsem se tím probírat a hledat detaily a hle, zazdálo se mi, že ty detaily vypovídají víc než nepovedené celky, kde se samozřejmě motaly i spousty turistů. Takže mě nekamenujte, že se vnucuju se skoro rok starými fotkami:-)


 

Galerie: Klikněte pro zobrazení
dscf0071mmmm.jpg dscf0072mm.jpg dscf0082mm.jpg dscf0085mmmm.jpg dscf0087.jpg dscf0087m.jpg dscf0087mm.jpg dscf0087mmm.jpg dscf0088m.jpg
 

Komentáře a názory

 
  • Re: Střípky vzpomínek

    Datum: 04.01.2015 11:06
     

    Fascinovalo mě tam, že ani centimetr čehokoliv nezůstal bez zdobení, vykládané ornamenty, zlaté zdobení, střechy s keramickou výzdobou ve formě plastických květů. Já pragmatik na tom viděla hned našeho půl metru sněhu ...... a jak je mi vlastní domýšlela jsem jak by to asi mohlo po zimě vypadat. Ale ani jejich klima není k takovým parádičkám nijak milosrdné, horko, a všudypřítomná vlhkost, období dešťů a přesto vše je jak včera zrekonstruované. Buď mají lepší a pečlivější pracanty a nebo lepší materiály co víc vydrží, netuším :-).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (04.01.2015 13:13)

     

    Galerie: Klikněte pro zobrazení
    dscf0090m.jpg dscf0090mm.jpg dscf0110.jpg dscf0111.jpg dscf0120m.jpg dscf0098m.jpg dscf0101m.jpg dscf0094m.jpg dscf0104m.jpg
     
  • Re: Střípky vzpomínek

    Autor: SPIKE - expert
    Datum: 28.01.2015 12:32
    Hodnocení příspěvku "Střípky vzpomínek": 5
     

    Ráda si zavzpomínám na Thajsko s tebou. Je to zvláštní pocit, že jsme stály na stejném místě, ale v jiném čase...

     
  • Re: Střípky vzpomínek

    Datum: 28.01.2015 13:09
     

    Věrko bude to rok co jsem tam stála, a když vzpomenu cítím thajský vzduch a vyhrknou mi slzy, moc se mi tam líbilo. Jsou to šťastné vzpomínky. Třeba vůni nočního trhu si taky umím vybavit. Ještě že je strýček google a můžu se podívat na místa na nichž jsem byla.

     
  • Re: Střípky vzpomínek

    Autor: drahus - expert
    Datum: 28.01.2015 13:25
    Hodnocení příspěvku "Střípky vzpomínek": 5
     

    thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Asie (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.