neděle 18. srpna, 03:12 Svátek má Helena
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Výživa
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výživa
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: hespa
Status: expert

Stravování malých dětí

Datum: 08.03.2007 12:01

Jsem babička (ale čilágrinning smiley ) a už jsem zapomněla co se dává dětem k odpolední svačině. Spíš, co dáváte. Já jim dávala co zrovna bylo , Jogurt, s rohlíkem, chleba s něčím atd. Snacha dává jogurt,občas pribiňák, puding a nějaké ovoce. Mladýmu,ale jogurty přestávají chutnat. Když jsem nanesla, chleba, tak ten prý dostává k večeři. Tak nevím. Já kvůli manželovi vařila teplé večeře (celý den to jinak flákal,na obědy nechodil) Tím jsem měla rozhodnuto.

Maminy, prosím dejte mi radu,čím ty prcky krmíte?confused smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil hespa (08.03.2007 12:46)

Komentáře a názory

Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Amee

Re: Stravování malých dětí

Datum: 08.03.2007 14:24

Nevím kolik je mladýmugrinning smiley tak napíšeu co mně zrovna napadá

rozmačkané jahody s tvarohem

banán

domácí vařený pudink a v něm rozmočené piškoty

buchtu, koláč co jsem upekla, případně kupované koláčky

rýžový jogurt

Kinder mléčný řez

Bebe brumíka (toto dostávají i děti u nás ve školce)

naloupu jablka a mandarinky a kiwi, či jiné ovoce

namazaný rohlík (moje dcera miluje nezdravé paštiky, zdravý sýr Almette s bylinkami )

chlebík se šunkou a cherry rajčátka

Prostě jak píšeš co máš zrovna doma.

Moje máma dětem ke svačině či k večeři dělá palačinky nebo lívance.

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 08.03.2007 14:26

hespo, u nás je to podobné - jogurt, smetánek, vyjímečně puding, nakrájené ovoce - jablka, jahody, kiwi, pomeranče, mandarinky.

Datum: 08.03.2007 14:27

a jak píše Amee: někdy cherry rajčátka a Bebe brumíka (když koupěj babičky, já to nekupuju).

kiwi bylo dnes, zítra dopo podám fotodokumentaci smiling smileygrinning smiley

• Autor: Amee

Datum: 08.03.2007 14:35

Anavi, já miluju Bebe brumíka, kupuji si ho pro sebe. spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: Mona

Datum: 08.03.2007 14:57

Všechno už bylo řečeno. Co je zrovna doma.winking smiley

• Autor: hespa

Datum: 08.03.2007 20:09

maminky, DĚKUJU. smiling smiley

Datum: 08.03.2007 21:53

Amee, tak já se přiznám - babičky to přinesou dětem, já počkám pár dní, až na to zapomenou a sním je!!! eye rolling smiley moody smiley

Datum: 20.08.2007 08:38

Zrovna dneska jsme to posnídali, tak mě to sem napadlo dát jako nápad na dětskou svačinu.

1 polotučný tvaroh

1 vanilkový cukr¨

1 polévková lžíce cukru krupice

asi půl hrnku mléka

Rozmíchat lžící, mléko přilévat, dokud z toho není taková hladká krémová hmota (konzistence asi jako smetánek).

Pak jsem do toho rozmíchala na větší kousky rozsekanou čokoládu (hodila jsem do robota čokoládové zajíčky smiling smiley ) a byl to takový smetánek "stračatela", moc nám to všem chutnalo. Taková změna oproti klasickým smetánkům nebo jogurtům, které snídáme nebo svačíme běžně.

mls smiley 

Datum: 08.11.2007 09:47

Co vaše děti snídají?

U nás to jsou smetánky, jogurty, chleba jen hodně vyjímečně. Nejvíc letí Prince kuličkový jogurt, pak Pribináček, Bobík, Tvaroháček, do toho občas Choceňský jogurt s příchutí nebo Jurášek. Přesnídávku posnídají tak třikrát do roka, ty u nás poslední dobou moc úspěch nemají.

• Autor: Didi

Datum: 02.01.2008 12:10

Pomóc!!!

Nekdo mi asi vymenil díte.grinning smiley Dneska snedl bez odmlouvání kvetákovou polívku a jeste si pridal. Vcera se mnou sel dobrovolne na hodinovou procházku a vubec neremcal. Kdyby to tak bylo jak na Nový rok....grinning smiley

Datum: 02.01.2008 12:15

Didi...Mates právě snědl sám (!!) dva knedlíky s rajskou. thumbs down

• Autor: Didi

Datum: 02.01.2008 12:18

Mono: to nám ten nový rok zacíná dobre, co?grinning smiley Ted jeste ten zbytek.

MMCH. rajskou (aspon takovou tu klasickou, sladkou) tu bych nepozrela ani já, natoz kluk.winking smiley

Datum: 02.01.2008 12:48

Didi...u nás naopak...chci-li ho nějak ,,vykrmit´´ (protože skoro nejí), uvařím rajskou a je jisté, že se nacpe.Jinak to jeho stravování stojí za starou belu. eye rolling smiley

Datum: 02.01.2008 16:03

Tak já už z kluků šílím, co se týká stravování... Uvařím něco, na co maj chuť, pak snědí dvě lžíce a konec. Starší pravidelně před jídlem hlásí, že se mu chce spát - taková naivní finta, aby nemusel vůbec jíst. Mladší se sice nadšeně chopí náčiní, ale po dvou soustech taky konec. Dřív baštili jak zjednaný aspoň u babiček, teď už ani to ne. Dneska si vymručeli bramborovou kaši a párek. Tak jsem se s tím dělala, i přes svůj, šílený zdravotní stav sad smiley, a oni se toho ani nedotkli!!! Manžel byl na mrtvici, jenže já už nemám sílu je do toho nutit. Tak jsme jim jen řekli, že skončili bonbony a čokolády, na což oni řeknou, že to neva, hlavně, když to nebudou muset dojídat.... Jsem z nich docela hotová. A to byli oba všežravci, ten malej byl vůbec Otesánek, říkali jsme mu : Mámo, já bych jed... smiling smiley protože jedl desetkrát denně, cokoli a v jakémkoli množství a tlustej nebyl, protože s jeho energií to v pohodě vyběhal. No a teď tohle. Troufám si říct, že za celej den snědí jeden smetánek k snídani a večer kousek chleba, tím to hasne.

Já teda byla, bohužel, stejná - někdy byl prý výkon (podle slov mý mamky), když do mě dostala hrnek mlíka za den! Takže se mi to asi vrací sad smiley.

Stránky:  12 | další komentáře>>

Podobné příspěvky
Diskuze: Balkon-moje jediná zahrada... Mezinárodní festivaly dětí a.. Pohádky před spaním

Vím,že nejsem sama,kdo má jen balkon na uskutečnění své "zelené oázy"...někteří jsou na tom ještě hůř,a mají jen parapety...ale jaké balkony! a jaké p

Autor: BEATRIX - 01.07.2007 20:50
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 43

Závěrečný galakoncert laureátů IX. Festivalu Svátek Času se uskutečníl 21.08.2011 ve 21:00 na nábřeží Rimini, Itálie. Galakoncertu se zúčastnili nejle

Autor: jsgroup - 23.08.2011 15:17
Rubrika: Aktivity a volný čas - Komentářů: 0

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Galerie: Štěstí v dlani nejlepší je vodička. Jak vychází slunce na D1
  Štěstí v dlani
Autor: Evana - 28.07.2007 21:38
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 20
nejlepší je vodička.
Autor: jabraka - 03.11.2007 07:40
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 6
Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38
Adresář: http://www.dumalois.cz   

Skvělé ubytování pro rodiče s malými dětmi v Krkonoších.

Autor: ferite - 21.05.2008 13:14
Rubrika: Čechy - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výživa (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.