pátek 19. dubna, 06:11 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Inava
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Stoleček pro dělenky

Datum: 13.05.2009 12:53
 

Stoleček je určený pro "pokec" - diskuse, která nesouvisí přímo s dělením stravy. Prosím vstupte!!!!

 

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11108.gif

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 30.09.2011 14:10
     

    Heli, takže v pondělí se těším na tukožrouta smiling smileyJen nevím,jestli nezapomenu nakoupit grinning smileyAle snad ne, takže v pondělí s chutí do tohoooo grinning smiley

    Krásný víkend všem holky páááááááá winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Stoleček pro dělenky

     
     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 30.09.2011 21:58
     

    Holky vůbec nestíhám ,

    do tý tukožroutský polívky jdu taky, akorát nemám ten řapíkatej celer jen obyč.tak ho tam dám taky ,už se docela těším nemohu se vyprázdnit a přitm jsem nenažraná .To je hrůza ,tak doufám že mi to pomůže.

    Jinak,Ženy mějte krásný slunečný víkend ,kdyby jste měli čas tak mi přijeďte vyčistit okna . please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley

    Předem děkuji grinning smiley winking smiley grinning smiley grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 02.10.2011 20:23
     

    Tak kóči...

    poblifka je uvařená a udělala jsem jim pekelně ostrou mls smiley mls smiley Zítra jdem do toho thumbs down thumbs down Fido taky mám normoš celer a protože mi nefungoval PC tak jsem ji udělala od vočka winking smiley 1/4 zelíčka, 3 rajčata (rozmixovaná) celer a mrkev a 2 cibule winking smiley Už jsem snědla dvě misky - zatím mi chutná grinning smiley pááááááááá

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 07:37
     

    Zdárek holky smiling smiley

    Tak já jsem již v práci a snídám polívku grinning smileysuper winking smileytaky jsem ji pěkně přivostřila,takže slzím,ale to je jen dobře...no já nedala nakonec celer vůbec, mám jen zelí, rajčata, papriku,cibuli... smiling smileyJá polívky miluju, takže já myslím, že mě chutnat určitě bude celý týden smiling smileyvčera jsem ji uvařila a už jsem chodila kolem hrnce a ujídala smiling smileyJooo a ještě tam mám pár žampionku a pár sušených hřibů pro vůni smiling smileyale fakt jen pár smiling smileytak jak dlouho to vydržíme holky a kolik chcem dát dolů? smiling smileyMůj cíl je do pátku(jestli půjdem v pátek večer někam na návštěvu, tak spíše do čtvrtku grinning smiley) a aspoň minimálně 2 kila!tři by ale byly lepší grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:34
     

    Ajinko...taky mám už v sobě poblifku (zatím mňam)...taky tam mám houbičky (hříbky---jen abyste si nemysleli grinning smiley ) a teda lupla jsem tam dva zeleninový bujóny (je toho kotel, tak ten jeden byl fakt málo) . Doufám,že mi to nezbrzdí hubnutí winking smiley

    Jinak já chci aspoň kilo, protože čumět už půl roku na 65 na váze mě fakt nebaví angry smiley ...no líp, než před rokem na 80 grinning smiley ale i takwinking smiley

    Jináč hned ve čtřičtvrte na osm tu stepoval klient před kanclem eye rolling smiley takže si jdu udělat kafíííčko coffe smiley

    PS..pořád nepiju, ale je to pěkná otrava eye rolling smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:36
     

    Čauvec tukožroutky

    já teď tu polívku dovařila ,mám čas jsem na mateřský a práce zatím žádná.Dala jsem tam navíc kousek brokolice a už si ji chladím na snídani .Nedělala jsem ji moc, abych si mohla udělat čerstvou.Holky já bych šla do práce až bych brečela grinning smiley grinning smiley.

    Holky je fáááááákt dobrá thumbs down mls smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:38
     

    Ahoj holky tedy teda chvíli tady nejsem a tady je to samá poblífka grinning smiley grinning smiley a tukožrouti grinning smiley grinning smiley o čem já tento týden budu s Vámi debatit když netukožroutím winking smiley Ale všem tukožroutkám držím palečky ať jdou kilečka dolů a ať Vám chutná flower smiley flower smiley Já si počkám na úplněk, už se to blíží a snad dám zase kilčo (asi spíš při mé váze jen půl až třečtvrtě kilča, víc mi to tělo nepustí) dolů. U nás je dnes krásný sluníčkový den, asi ne už dlouho podle předpovědi, tak si jej užívejem (za okem v prácisad smiley )

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:38
     

    Fido...ti řeknu, já se do práce taky těšila (teď to nechápu) ale teď si říkám - co mě chybělo...procházky, kafíčka s kámoškou...prostě bomba thumbs down Bohužel jsem svůj příděl mateřských vyčerpala a teď budu až do důchodu makat - to je strašná představa eye popping smiley

     
  • Autor: Ajinka_1
    Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:44
     

    Tak ještě jednoho sviště Heliii smiling smileyJá už se na mateřskou těším-a to ještě nejsem ani těhotná grinning smiley grinning smiley grinning smileydyť to je v celku fajn smiling smileyNeříkám, že pohodička,nuda, ale tak má to něco do sebe winking smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:46
     

    Heli mě končí mateřská v únoru ale dělala jsem na tři směny a se dvěma dětma to teda opravdu nejde a hlavně u nás nejsou školky to je taky na pytel. Ale máme babičku která je ochotná hlídat tak uvidím jestli něco kloudného najdu .Fildu mám ve čtvrtý třídě a fakt se mu musím věnovat ,né že by byl hloupej ,ale má dislexii a neumí se sám učit a můj chlap na učení fakt není.Kdyby si viděla úkol co spolu psali no to byla hrůza eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:48
     

    Endrysko...ty hubeňourku...co bys chtěla grinning smiley Abyses nám za chvilku neztratila grinning smiley

    Ajinko..dej mě pokoj s dalším dítětem. Jinak na mateřský je to fakt pohodička..nic tě netlačí krásný procházky ...ach ach ...to byly časy grinning smiley Doma uklizeno (teď to máte vidět grinning smiley ) uvařeno (teď co si kdo uloví to má) prostě boží grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:51
     

    Fido..já mám Hanču ve třetí a taky mi to stačí winking smiley Píšu s ní úkoly taky jenom já....tatínek jednou psal s Hankou úkol a dostala trojku grinning smiley a já říkám..jak to, žes tam nasekala takových chyb, to ti to tatínek nekontroloval a ona "Jo jo kontroloval, já mu říkala výsledky a on byl u počítače a říkal hm hm..." to by ho člověk kopnul do .... Pak psala úkol s mamkou a to si zase spletly cvičení - no prostě holky...co si člověk neukočíruje sám..to je na pytel grinning smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 08:58
     

    Heli máš recht grinning smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley winking smiley

    jdu si udělat kafíčko a pak jdu na ty okna co jste mi o víkendu nepřijely vyčistit,to jste kámošky ????

    To bylo samý leháro a veget a výsledky žádný-teda aspoň u nás to tak vypadalo grinning smiley grinning smiley grinning smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Stoleček pro dělenky

    Datum: 03.10.2011 09:04
     

    Holky co dneska jíte k tý polívce ?Ovoce?Nebo nic?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.