čtvrtek 18. dubna, 22:17 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: adida
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Štěkání

Datum: 05.04.2011 18:09
 

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak odnaučit tříměsíční štěně štěkat. Nejčastějši štěká, když si ho nikdo nevšímá nebo když si třeba lehnu na postel kam nemůže. Pracuji doma, takže si ho potřebuju nevšímat docela často. Pomáhá, když ho vyhodím za dveře, ale nevím zda je to správný způsob. Navíc máme hodně nervózního souseda, který po dvou zaštěkáních začne mlátit na topení a hlavně už nám píše dopisy o nevychovaném čoklovi, tak bych to potřebovala vyřešit co nejrychleji.. Děkuji

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 10:45
     

    JE TAM TEPLOUČKO JÁ JSEM TU ASI PŘED MĚSÍCEM PSALA ŽE JSEM RÁDA ŽE SE MNOU REXÍK V NOCI NESPÍ JE TO ASI ČTYŘI DNY CO SI USMYSLEL ŽE BUDE SEMNOU SPÁVAT,RADOST Z TOHO NEMÁM ,ALE CO BYCH PRO MILÁČKA NEUDĚLALA, grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Štěkání

     
     
  • Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 10:48
     

    Já s nimi spím ráda, mám ohřívátka, už bych bez psíka spát neuměla.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 20:36
     



    iriska napsal(a):

    skrbli grinning smiley grinning smiley grinning smiley máš velkou zásobu rumu?

    Jaji fakt pohoda, se nediv, prohnat kočky dá fušku.

    Iris, už mám naštěstí napečeno, tak může chvilku štěkat, dokud bude na co grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 20:40
     

    Naše holky s námi taky spávaly.... ale už je to dva týdny, co jsem je fakt, ale fakt nadobro na noc vyhnala z ložnice, protože jsme se pomalu nevešli do postele. Ráno jsme vstávali celí pokřivení (já a Honza) a ty dvě bestie byly vyspány do růžova. Ona Tereza vydá za jednoho dospělého a Enča se zase ráda tlačí a roztahuje. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím.... ale vypadá to, že dlouho, protože se nám spí teď nádherně grinning smiley grinning smiley grinning smiley....

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 20:40
     

    Jaruš, pravý vesnický pes grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down.... taky asi máš doma veselo grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 16.12.2012 09:09
     



    skrblice napsal(a):

    Naše holky s námi taky spávaly.... ale už je to dva týdny, co jsem je fakt, ale fakt nadobro na noc vyhnala z ložnice, protože jsme se pomalu nevešli do postele. Ráno jsme vstávali celí pokřivení (já a Honza) a ty dvě bestie byly vyspány do růžova. Ona Tereza vydá za jednoho dospělého a Enča se zase ráda tlačí a roztahuje. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím.... ale vypadá to, že dlouho, protože se nám spí teď nádherně grinning smiley grinning smiley grinning smiley....


    vy nelidové nono smiley winking smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 16.12.2012 11:03
     

    DNES SI REXÍK USTLAL NA KŘESLE,HURÁ thumbs down grinning smiley ,A RÁNO BYL ZAS U MĚ V POSTELI love smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 16.12.2012 17:36
     

    Skákání jsme na radu instruktora odnaučili tak, že když skočil, ustoupili jsme do boku nebo do zadu a pes dopadl na zem. Když náhodou neskočili, dostali pochvalu a odměnu a opakovali jsme neskákat, hodný. Přestali skákat hodně brzy a rozumí výrazu neskákat. Stejně tak se štěkáním. Opakovali jsme neštěkat, rukou chytili tlamičku a chválili-neštěkat, pssst a hodný. Teď třeba začnou štěkat, ale dám povel neštěkat, psssst a oni přestanou. Takže naučit se to dá, ale musí být důslednost a být na to připraveni. Když už skoro neštěkali, opakovali jsme hodný, neštěká a dali odměnu. Teď už prostě tomu slovu rozumí, jako spoustě ostatních. Nejlíp slyší na "na" spinning smiley sticking its tongue out

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.