středa 24. dubna, 13:46 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: adida
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Štěkání

Datum: 05.04.2011 18:09
 

Dobrý den, potřebovala bych poradit jak odnaučit tříměsíční štěně štěkat. Nejčastějši štěká, když si ho nikdo nevšímá nebo když si třeba lehnu na postel kam nemůže. Pracuji doma, takže si ho potřebuju nevšímat docela často. Pomáhá, když ho vyhodím za dveře, ale nevím zda je to správný způsob. Navíc máme hodně nervózního souseda, který po dvou zaštěkáních začne mlátit na topení a hlavně už nám píše dopisy o nevychovaném čoklovi, tak bych to potřebovala vyřešit co nejrychleji.. Děkuji

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 18:59
     

    taky myslim, že je to blbost, neznám v okolí nikoho, kdo by psovi svazoval čumec....já bych to taky neudělala. Prostě je to živej tvor, kdyby uměl zpívat, zpívá. Určitě se to dá ovlivnit výchovou, ale některá plemena jsou uštěkaná, některá ne. Všeobecně jsou uštěkanější malá plemena než ta velká.

    Mně nezbyde než se s tim smířit, že mi psi štěkaj víc, než je normální grinning smiley on se časem uklidní, Jennynka je taky už víc klidná, než když byla mladší.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Štěkání

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 19:17
     

    Je to na každém jak se rozhodně ,ale moje známá má už dost starou fenku a ta štěká a štěká,štěká .Někdy říká ,že je na {zbití} Taky nakoupila ty blbosti a nic nepomohlo.Pouze je ukřičená a radši psa nebere někam ,kde jsou lidi. Tak vyhledává tichá místa ,aby ho něco nenaštvalo.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 19:23
     

    no jo, já vím, že je to pak problém, moji si vyloženě vybíraj, kdy budou štěkat, když jsme na výstavě, projde kolem tisíce psů a je klid.....jsou hodný, leží a neštěkaj...ale venku, když vylezem ze vchodu - kromě rána - štěkaj radostí, že jsou venku...po chvíli se uklidní, je to minutka...dvě

    a pak když je šero a někdo se vynoří, nebo jde nějakej neznámej pes....tak štěkaj....hlídaj mě.

    Důsledná si myslím že jsem, psi mám snad dobře vychovaný, jsou hodný, neagresivní, neutíkaj....takže prostě to štěkání je taková jediná vada na kráse.

    já těm kapičkám věřím, tak držte palce, aby aspon trochu zabraly thumbs down

    tady je to podrobněji

    [www.umarkety.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Romi (14.12.2012 19:25)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 19:28
     

    Romi, když jdeš ven, že je máš na volno? Sorboš, když je na volno, tak jak vylézá z domu, ječí, jak praštěnej, jakou má radost. Když donutím manžu, aby ho vzal na vodítko, je klid. Zkus to winking smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 19:38
     

    Drahuš, ty nás snad vidíš, vid? grinning smiley to víš, že jo, na vodítku prostě nechodíme, nebydlíme u silnice, takže otevřu dveře a oni vylezou a štěkaj, zajímavý, ráno né...ale jak přijdu z práce, ví to celý sídliště...mají radost...to je nechám, za chvíli se uklidní. Ráno nebo někdy i večer ho na vodítko beru, ale hned ho pustím...a je klid. Spíš jak někoho po tmě potkáme...nebo pejsky...známý né, to neštěkají winking smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 20:09
     
    p1030273.jpg

    NO JÁ TEDA NEVÍM PROČ CHCETE ABY PSI NEŠTĚKALI.VŽDYTˇJE TO JEJICH ŘEČ.BYDLÍME NA ČINŽÁKU A NÁŠ PES TAKY ŠTĚKÁ A JÁ HO NECHÁM.TO JE JAK KDYBY ČLOVĚKOVI NĚKDO ZAKÁZAL MLUVIT.A KDYŽ JE TOHO MOC TAK VEMU NA NĚHO NOVINY A NEBO ZMĚNÍM SITUACI A JE PO ŠTĚKÁNÍ.VEZ smiling smiley MU SI HO NA KLÍN A HLADÍM HO NEBO SI S NÍM HRAJU.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Emilka12 (14.12.2012 20:12)
     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 20:20
     

    Mám krysaříky, všeobecně považované za agresivní, vzteklé a uštěkané psy. Kdy mé psy zná, ví, že přátelštější a hodnější psy bys těžko hledal. Jeden dokonce skoro neštěká. A nikdo mi nevymluví, že to není výchovou. Od malička jsem je vychovávala a důsledně socializovala. On je problém v tom, že lidi si vezmou malého pejska a zapomínají, že je to stejně pes jako ten veliký a že se musí stejně vychovávat, i když má půl kila winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Janina44 (14.12.2012 20:20)
     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 20:32
     

    JE TO TAK.JÁ JSEM SI REXÍKA PŘINESLA A TAK BYL ROZTOMYLÝ ZE JSEM NANˇHO NEZVÍŠILA HLAS.CHYBA,PES SI ČÍMDÁL VÍC DOVOLOVAL.PÁRKRÁT DOSTAL NOVINAMA,VENKU I PROUTKEM ALE NE TAK ŽE BY MĚL MÁZANCE,PROSTĚ ABY MĚ BRAL A POSLOUCHAL A TAKY POSLOUCHÁ A MÁME SE RÁDI.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 21:59
     

    Naše Tereza (ovčanda) je děsně uštěkaná, ale já to beru jako její komunikaci s námi, protože má tolik podtónů a druhů štěkání, že ji za to ani nemůžu kárat.... ona s námi opravdu mluví, asi se mi budete smát, ale při každém jejím zaštěkání vím, co se děje a co chce... jestli hlídá, honí po zahradě vrabce, našla na zahradě ježka, nebo chce jít ven na zahradu, nebo přijel na návštěvu vetřelec spinning smiley sticking its tongue out a nebo páníček z práce. Je to přímo vesnický rozhlas grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... ale přiznám se bez mučení, že někdy mi to leze děsně na nerv, ona hlásí každého cyklistu na cestě nebo koně půl km od nás na polňačce. Ale za to ji nemůžu trestat, protože hlídá,,,,, a já si nemůžu dovolit, aby vítala každou cizí osobu poblíž baráku, protože jsme poslední barák ve vesnici...

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Štěkání

    Datum: 14.12.2012 22:18
     

    JÁ SE TI SMÁT NEBUDU,JÁ REXÍKOVI TAKY ROZUMÍM I POHLEDY ROZPOZNÁM.JEN MĚ MRZÍ ŽE NEŠTĚKÁ KDYŽ K NÁM NĚKDO JDE.PŘED NÍM JSME MĚLI PUDLINKU A PODLE JEJÍHO ŠTĚKÁNÍ JSEM POZNALA JESTLI JDE DOMÁCÍ NEBO NÁVŠTĚVA. thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 09:21
     

    Náš dobroušek byl taky hlučný a taky jsme poznali, co nám "povídá"

    Mlaďoch teprve teď začíná ukazovat kolemjdoucím, kdo je tu pánem, ale ještě ne vždy. Zatím drží kápo Brita. Doma jsou potichu nebo mladý různě pokňukává, podle toho, co právě nutně potřebuje nebo hlasitě zívá, ale nejvíc ze všeho, protože má pocit, že je málo vymazlený, do nás šťouchá, opírá se nebo leze do klína (46 kilo) a vyžaduje hlazení. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 09:29
     

    Já mám smečku štěkací i mluvící, Baxy ta mluví i očima bez hlesu, ty dvě mrňky štěkají jak o život a mluvěj se mnou o všem, ony tak pokňukávají a poštěkávají, občas temně zavrčí. Jo a uměj vrhat podledy přesně na ta místa odkud něco nutně potřebují (piškot, mlsinku, masíčko a tak). Když řeknu jdem čůrat tak se ozve řev baskervilů, cesttou proženou kočky na schodech a ven vyletěj jak lavina.

     
  • Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 09:41
     
    pc150011.jpg

    Takhle vypadá těžký život psa na vesnici. love smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 09:43
     



    drahus napsal(a):

    Romi, když jdeš ven, že je máš na volno? Sorboš, když je na volno, tak jak vylézá z domu, ječí, jak praštěnej, jakou má radost. Když donutím manžu, aby ho vzal na vodítko, je klid. Zkus to winking smiley

    tak u Bestije to působí obráceně winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Štěkání

    Datum: 15.12.2012 09:48
     

    skrbli grinning smiley grinning smiley grinning smiley máš velkou zásobu rumu?

    Jaji fakt pohoda, se nediv, prohnat kočky dá fušku.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.