sobota 20. dubna, 12:59 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: anny
Status:

Ste tu správne?

Datum: 25.02.2009 18:39
 

Nie tu,na weeku. Ale v týchto zemepisných dlžkách a šírkách,v tomto storočí. Zatúžili ste niekedy žiť inde alebo v inej dobe? Aspoň na chvílku? Alebo boli ste niekedy na mieste,kde ste si hovorili,že tu ste snáď v minulom živote museli žiť?

Já si napríklad vždy hovorím,že som mala žiť Indii. Samozrejme v rodine nejakého anglického koloniálného miestodržiaceho a rozhodne v období,než začal ich národneoslobodzovací boj.grinning smiley 

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 18:43
     

    Doba mi až tak nevadí,ale určitě bych chtěla žít někde v teple a u moře,stačilo by mi Španělsko,Řecko,Portugalsko.I když lvi patří do Afrikywinking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ste tu správne?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 18:55
     

    Taky teplíčko love smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 19:00
     

    Evi,mňa láka Maroko.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 19:03
     

    Noooooo...to je vazna otazkaconfused smiley ...

    Najskor sa vratim do predchadzajucich zivotov ...

    Tam som mala asi stastie, lebo podla jednej "teorie" som bola bylinkarka niekde na Kamcatke (...a ze preco mam rada tak tie kvietky)....

    V dalsej - vesteckej guli - mi bolo "povedane", ze som bola tanecnica v Palestine ( hm...v detstve som chodila na balet....a na stare kolena som sa dala na orientalne tance - chodila som s kamoskami 1rok na kurz...)..

    Nooooo, o tom stasti hovorim, ze toto bolo v stredovku....ak by som zila v Europe, tak by som najskor skoncila ako carodejnica niekde na hranici......

    (t.j.v jednom i druhom pripade...i ako bylinkarka i ako holka volnych mravov..)

    ----------------

    Co sa tyka sucasnosti...tiez sa nemozem stazovat..tiez som mala stastie .... lebo som zacila nadherne roky rannej mladosti prave v tych najkrajsich rokoch minuleho storocia - v sesdesiatych rokoch - v ere beatnikov, hipies.....( nosila som pestre kvietkovane bedrove nohavice, obtiahnute tricka, minisukne, pletene farebne pancuchy...a pocuvala nadhernu hudbu a chodila tancovat do klubov....a svet mi bol gombicka.)

    ----------------

    Hm...teraz stacilo! uz tu nie som spravne!smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (25.02.2009 19:09)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 19:05
     

    Anny,mě by ta Afrika taky lákala,jenže mě děsí ta chudoba,nemoci atd.......,ale pokud by tam byla životní úroveň na naší úrovni,tak neváhám.Akorát při spatření prvního hada bych zdrhala a zdrhala a zdrhala

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 19:45
     

    Já tvrdím furt, že jsems e narodila pár set kilometrů severněji, než mi přísluší angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 19:50
     

    Já bych asi něco jako Bahami nebo Havai jejda, jejda grinning smiley Palmičky, spoře oblečená (ale jen bohatá!!!) grinning smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 20:18
     

    Já mám nejasnou představu, žila jsem v době 30leté války, a tam taky patřím, pro mě čím je hůř tím je líp, bohatá bych sice být chtěla, ale naprosto neuměla. Takže já u nás v té nejhorší bídě, ono pak už mohlo být jenom líp.

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Ste tu správne?

    Datum: 25.02.2009 20:42
     

    Mavala som rozne sny kde by som chcela zit a v ktorom obdobi a nakoniec som prisla na to , ze predsa asi tu a teraz.Ved uz aj to leto byva prijemnejsie teplejsie a ja mam rada aj zimu so snehom aj toho si uzivame. Nie su tu jedovate potvory a priserne nemoci , zlata nasa Europa love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.