pátek 29. března, 02:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kuchyně
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Kuchyně
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Stará kuchyň - nová dvířka

Datum: 20.02.2007 16:29
 

Prosím,řeším problém.

Mám starou kuchyň zn. Betyna. Nechce se mi kupovat úplně novou kuchyň, když jsem vlastně s touhle spokojená. Jen mi po malé přestavbě nepasuje barva dvířek k okolnímu prostředí. Moje vize je bílá barva skříněk. Už jsem získala odkaz na výrobce kuchyní,kteří jsou ochotní dvířka vyměnit. Dostala jsem tip na přetapetování a poslední návrh byl zkusit umakartová dvířka přebrousit a natřít emailovou barvou.

Co mi kdo poradíte jako nejrozumnější a nejlevnější řešení?

 

Komentáře a názory

 
  • Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 20.02.2007 16:38
     
    Najdi truhláře nová dvířka nejsou tak drahá, kdybys bydlela u nás je to jednoduché tady jednoho znám.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 20.02.2007 17:45
     
    Pokud máš umakart nepoškozený, dá se perfektně otapetovat a je to za babku.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 20.02.2007 17:50
     
    A pokial je poškodený,dá sa to vytmeliť a vybrúsiť.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 20.02.2007 18:47
     
    _mg_1076.jpg
    Další fotografie:
    Stála jsem loni na jaře před stejným problémem a nakonec jsme nechali udělat nová dvířka a jsem nadšená. Nemáme sice moc velkou linku ( 5x spodní dvířka, 5x vrchní dvířka 1x spodek od skříně a 1x vrchní dveře od skříně - velké a 1 normální šuplík a 1 velký šuplík), ale byla 35 let stará. Celé nás to stálo 5000,- i s celými šuplaty - vnitřky byly rozbité - a s velkým pořadačem na příbory, nové panty, nové matové chromové úchyty i nové mechanizmy na vytahování šuplat. Linka je opravdu moc pěkná. Myslím, že částka není vysoká, ale je pravda, že nám to dělal truhlář po práci, ne klasická firma. Byl ale moc šikovný a vše perfektně sedí. Asi čtrnáct dní po instalaci znovu přišel, aby znovu seřídil panty na dvířkách, protože si prý musely sednout a vlastně téměř rok po instalaci vše sedí, tak jak má. Protože je linka v prostoru, zezadní části jsem jí potapetovala a rohy olištovala dřevěnými lištami. Jsem moc spokojená. smiling smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 21.02.2007 01:07
     
    Drahuš, je opravdu pěkná.thumbs down Prosím a odkud byl ten šikovná truhlář?
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 21.02.2007 12:43
     
    Teplice
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 21.02.2007 13:55
     

    Díky, smiling smiley

    Tak to v Praze, asi takhle šikovnýho truhláře, za tuhle cenu nepořídím. No, budu se poptávat.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 26.04.2012 21:09
     

    Drahuš našla jsem , sice starou, ale pěknou fotku vaší kuchyně , vypadá dobře thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 26.04.2012 21:22
     

    No jo, pořád stejná, jen zeleně vymalovaná grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 26.04.2012 22:22
     

    Tak jsem ji chtěla nechat odmazat, ale třeba se bude ještě hodit. grinning smiley

     

    PS. nová dvířka jsem nepořizovala, ale natřela jsem všechna na bílo. winking smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil hespa (26.04.2012 22:24)
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Stará kuchyň - nová dvířka

    Datum: 27.04.2012 15:02
     
    linka.jpg



    hespa napsal(a):

    Tak jsem ji chtěla nechat odmazat, ale třeba se bude ještě hodit. grinning smiley

     

    PS. nová dvířka jsem nepořizovala, ale natřela jsem všechna na bílo. winking smiley

    Hespo - a já jsem právě dnes díky této diskuzi začala uvazovat o nových dvířkách - převedla jsi mě na nápad thumbs down flower smiley flower smiley

     

    Protože jsem si pořídila linku na míru , rok předtím, než jsme se přestěhovali. Bylo mi pak líto kupovat novou a taky nebyly prachy, co si budeme povídat, takže jsme ji nakonec využili po přestěhování komplet celou a vypadá to, že mám kuchyň na míru znovu, jen jinak, jak to klaplo. Ale nelíbí se mi barva - chtěla bych světlejší, víc se by se hodila, dvířka bych pořídila hladká bez prohlubní - a taky už mají dvířka něco za sebou a jsou trošku odřená . Co to bylo za povrch netuším, dovezli jsme si ji tenkrát z Polska, vyšla na hodně dobrou cenu. ale kvalita nic moc, odírá se to .

     

    Takže nová dvířka je přesně řešení pro nás ... Nátěr ne ... to bych fakt nešlo nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (27.04.2012 15:06)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.