úterý 23. dubna, 23:46 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: sraz

Srazové sliby chyby :-)

Datum: 20.04.2008 21:08
 

Holky slíbili jsme si spoustu věcí v různých diskusích. Tak tady si to zrekapitulujeme aby se na něco nezapomělo.

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil LadaB (10.08.2008 12:14)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 30.04.2008 08:05
     
    jajo, koukám, že ti balíky cestujou první třídou grinning smiley.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Srazové sliby chyby :-)

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 30.04.2008 10:27
     


    drahus napsal(a):

     

    Missi: je mi moc líto, že ti nepřivezu ten jehličnan, co se ti tolik líbil, ale když jsem prohlížela svůj, domnělá odnož byla jen větev stávajícího stromečku a švagr letos již žádnou nemá. Budu na tebe myslet. Jsi první v pořadí, jo.

    Drahus, já si velice ráda počkám. Mám zájem o odnož, která bude životaschopná winking smiley . Tak ať švára kolem stromku "nevrtá" a nechá odnože hezky narůst winking smiley. (prosím nebít)

    A leknínky bych prosila bez pijavic, nemusím mít všechno grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 30.04.2008 17:31
     

    čemeřici bych taky jednojakou brala please smiley

     

    jinak mám neúměrné množství plastových květináčů různých velikostí, jelikož semínka nesázím je jich už několik plných krabic, kdyby měl někdo zájem, jinak poputují do kontejneru na plasty winking smiley

     

    Missi - je hotovo, o trošku kratší, aby se to vešlo do auta a hlavně nebyl tak dlouhý materiál, můžu ti sem hodit foto nebo mailem smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 30.04.2008 22:03
     
    Libi přivez je na sraz, určitě se rozeberouthumbs down
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 30.04.2008 23:32
     

    Libi - supééér, foto bych prosila na mejla (píšu SZ)love smiley love smiley .

    Čemeřici přibalím.

    Květináčky dovez všechny, co se vejdou do auta, budou během chvilky rozebrané winking smiley .

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 07:55
     
    Mám ještě sazenice aster a titonie. Kdo by měl zájem... winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 17:12
     
    Moni, myslím, že co se doveze, to si taky někdo odveze winking smiley , bych se nebála, u nás "maniaků" grinning smiley.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 17:54
     
    _mg_7036.jpg
    Další fotografie:

    Já vám jí snad nevnutím! Mě je tolik líto jí zlikvidovat - první obrázek je prustka

    Na druhém obrázku jsou lekníny. nevypadají oc vábně, ale jsou veliké. Dnes jse byla v zahradnictví a když jsem viděla za tři stovky takové pidi nic, měla jsem vyvalené oči. Neváheejte dámy a pánové grinning smiley Povezu jen tolik, kolik bude zájemců, protože nechci mít v autě humus.

    Květináčky taky nějaké vyhrabu pro případné zájemce.

    Dneska jse dokoupila rybičky, protože se mi zdálo, že jich máme málo, když ještě J. včera při instalaci čerpadla na potok jednu rybu zašlápl eye rolling smiley . Byla blbá a zaplatila životem. Řekla jsem mu, že až si bude chtít koupit slivovičku, má smůlu. Přesně tolik stála ta blbá ryba winking smiley grinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 18:59
     


    drahus napsal(a):


     

    Sasanku bych určitě přivítala. Je do vlhka nebo rormál? Abych jí připravila místečko winking smiley

     

    Drahuš, tady máš nějaké info.

    [www.pelargonie.cz]

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 21:22
     

    Drahus, já se o lekníny hlásím!! Už mám slíbeno, že mi případný přebytek dá kámoška do svého rybníčku (doufá, že jí zůstanou, potfůrka jedna)grinning smiley . Takže co zbude, ráda odvezu. smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 21:32
     
    Missi, to jich mám vzít tolik? Je jich asi patnáct. Nevím přesně. A prustku nechceš? winking smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 21:50
     

    Drahus, kámoška mi pro tebe nutí také prustku, prý za leknín grinning smiley . Nechceš? winking smiley

    Jinak lekníny chtěla myslím Hespa,...neboj, rozeberou se . Zbytek odvezu, né aby je vyhodila nono smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 22:14
     
    drahus, já se nehlásím, protože nemáme rybníček a do bazénu by mi prustka asi doma neprošla grinning smiley.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 22:26
     

    Hele Anavi, dej si leknín do lavóru a až uvidíš, jak je nádherný v květu, snad si tu díru vykopeš sama winking smiley

     

    Missi ne e. Skoro všechnu jsme vykypovali. Doufám, že naroste. Mám v jezírku na fólii ještě netkanou textílii a tam se mi z květináčů rozlezla, takže někde jsem nějakou rostlinku nechala a ať si poradí.

    Novým rybám se volná hladina nelíbí. Bojí se. Jenže lekníny jim myslím brzy udělají stín a protože jistě budou holky prožrané, jako všichni obyvatelé našeho domu, za nedlouho budou žebrat, jen co se přiblížím k vodě s krmením.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (01.05.2008 22:36)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Srazové sliby chyby :-)

    Datum: 01.05.2008 22:30
     
    drahus, po rybníčku jsem toužila, jenže teď by mi přišel vedle toho bazénu fakt divnej, takže jsem se ho vzdala... sad smiley. Teď mě napadlo, že kamarádka má obří jezero, takové to koupací - tam by ta prustka šla????
     
Upozornění
Téma bylo uzavřeno. Další odpovědi a reakce nejsou možné.
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.