sobota 20. dubna, 04:10 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 08:42
     



    peefko napsal(a):

    Dago, Lado, hlasím se do vašeho klubu fanoušků. Také doma sledujeme, jak se našim klukům daří. Bohužel nám ale nevychází čas na poctivé sledování zápasů jako zamlada, většinou je v době zápasů u nás večerní baštění, krtkování, koupání a uspávání. Ale díky vám, mám o všem podstatném přehled flower smiley.

    Peefko - thumbs down flower smiley

     

    Dneska určo můžou jít dítka spát bez okoupání, nakrm je při hokeji - bacha až padne gol - jasně že do branky Komety spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 09:48
     

    Dago, Dago, ty si koleduješ !!!!!!!!! nono smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 09:54
     

    A vůbec, není hezké se posmívat nešťastníkům kteří neuvidí vůbec nic sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 14:01
     



    carlos napsal(a):

    Dago, Dago, ty si koleduješ !!!!!!!!! nono smiley

    Carlosi , to víš , Dynamo , Dynamo, Dynamo drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 14:02
     



    carlos napsal(a):

    A vůbec, není hezké se posmívat nešťastníkům kteří neuvidí vůbec nic sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley

    To se mýlíš, já tě upřímně lituju

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 17:56
     


    daga napsal(a):

     

    peefko napsal(a):

    Dago, Lado, hlasím se do vašeho klubu fanoušků. Také doma sledujeme, jak se našim klukům daří. Bohužel nám ale nevychází čas na poctivé sledování zápasů jako zamlada, většinou je v době zápasů u nás večerní baštění, krtkování, koupání a uspávání. Ale díky vám, mám o všem podstatném přehled flower smiley.

    Peefko - thumbs down flower smiley

     

    Dneska určo můžou jít dítka spát bez okoupání, nakrm je při hokeji - bacha až padne gol - jasně že do branky Komety spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley grinning smiley

    Ač jsem v tomto směru sportovní negramot (netušila jsem, proč se hraje několik zápasů za sebou, myslela jsem, že jsem se spletla), tak mě velice potěší vítězství Dynama! flower smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 20:31
     

    Tak jsem držela palce dobře a účinně! winking smiley thumbs down

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 20:48
     

    Jo jo, Věrka dobře držela palce a holky dobře fandily na tribuněthumbs down. Tak už jen jedno vítězství a je to doma drinking smiley.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 21:03
     

    sad smiley a Carlos jistě taky nebude mít radost winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 23:40
     

    No jo, je to 3 : 2 na zápasy, ale pro tu hustou kaši si budete zase muset k nám do Brna dojet. Nic nebude zadarmo, protože komeťáci do toho půjdou určitě po hlavě. Už nemají co ztratit. A věřím tomu že branek bude jako máku. A navíc ho zase neuvidím angry smiley angry smiley angry smiley. Martin když přišel dnes zvěstovat 3:0, tak z uctivé vzdálenosti, schovanej za regálama, kudy se nedá nic hodit grinning smiley. Ja a taky chci vidět sedmý zápas v sobotu. A na tom trvám !!!!!!!!!!!!!!!! spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.04.2012 06:08
     

    Uvidíme ve čtvrtek... winking smiley Ale že to teda zase bylo drama o tom žádná, když to Kometa dorovnala o gól... eye rolling smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.04.2012 08:11
     



    LadaB napsal(a):

    Uvidíme ve čtvrtek... winking smiley Ale že to teda zase bylo drama o tom žádná, když to Kometa dorovnala o gól... eye rolling smiley

    No ona to Kometa zdramatizovala už ve druhé třetině, když nám tam šoupla 3 rychlý goly za stavu 4 nula. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Ale důležité je , že jsme to nakonec uhájili drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.04.2012 08:15
     

    Carlosa upřímně lituju, že čtvrteční souboj neuvidí sad smiley sad smiley sad smiley

    Ale na druhou stranu , Martin se zase bude určitě schovávat za regálem spinning smiley sticking its tongue out please smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.04.2012 11:09
     

    Takže gratulace do PU a ve čtvrtrek zase u nás. Nebudu rozepisovat včerejší "báječný" den, páč na romány teď nemám moc času winking smiley.

     

    P.S. nebude od věci si přečíst hodnocení včerejšího zápapsu obráncem Komety Jirkou Vašíčkem :

    [www.sport.cz]

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 19.04.2012 20:52
     

    Mistři thumbs down Mistři thumbs down Mistři thumbs down 

    Já to říkala, že se to dneska rozhodne drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.