čtvrtek 25. dubna, 00:37 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 21:31
     

    No nic, jdu si dát čvaňho, ať se mě přestanou třepat ruce, jdu to vyležet do kanafasu, a ráno hajdy na Pálavu winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 21:34
     



    daga napsal(a):

    Carlosi, tak to nebylo myšleno stydlin smiley , já jsem nohama na zemi a naši dneska ke konci mákli, ale jinak to mají s váma hodně těžký eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Máme to ovšem ještě těžší oproti vám, v každé sérii nám definitivně zranili vždycky jednoho klíčového hráče, a kde je pořád brát ?!? I přesto si myslím že jak Kometa tak i Dynamo jsou rovnocenní soupeři.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 21:46
     

    Tak to byl teda adroš....Je to vyrovnanej boj a bude až do konce to je jasný. jede se zase od začátku...

    Tak v úterý na staďáku...

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 21:50
     



    LadaB napsal(a):

    Tak to byl teda adroš....Je to vyrovnanej boj a bude až do konce to je jasný. jede se zase od začátku...

    Tak v úterý na staďáku...

    Lado , sejdeme se tam thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 21:54
     

    Já tak leda ho..o, mám odpolední...... se asi po..ru angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 21:55
     



    carlos napsal(a):

    Já tak leda ho..o, mám odpolední...... se asi po..ru angry smiley angry smiley angry smiley

    Tak to je mi upřímně líto sad smiley , jsi na mobilu, můžeš přijímat zpravodajství ?

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 22:10
     

    Mám v expedici spřízněnou duši s NETem, tak bude průběžně hlásit výsledky. Má ale smolíka. páč jak přjde se špatnýma zprávama, tak dostane do řepy, páč za ty špatný zprávy může (pozn. nemá je nosit grinning smiley )

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 14.04.2012 23:03
     



    carlos napsal(a):

    Mám v expedici spřízněnou duši s NETem, tak bude průběžně hlásit výsledky. Má ale smolíka. páč jak přjde se špatnýma zprávama, tak dostane do řepy, páč za ty špatný zprávy může (pozn. nemá je nosit grinning smiley )

    No navrhovala jsem posílati ti smskou výsledky, ale po řepě dostat teda nechci nono smiley a že bych asi posílala špatné zprávy - teda doufám please smiley grinning smiley I když zase bych nebyla po ruce spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 15.04.2012 07:35
     

    Dago, Lado, hlasím se do vašeho klubu fanoušků. Také doma sledujeme, jak se našim klukům daří. Bohužel nám ale nevychází čas na poctivé sledování zápasů jako zamlada, většinou je v době zápasů u nás večerní baštění, krtkování, koupání a uspávání. Ale díky vám, mám o všem podstatném přehled flower smiley.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 16.04.2012 18:14
     

    Peefko skvělé...Dago tak zejtra na jižní tribuně.. winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 16.04.2012 23:37
     



    daga napsal(a):



    carlos napsal(a):

    Mám v expedici spřízněnou duši s NETem, tak bude průběžně hlásit výsledky. Má ale smolíka. páč jak přjde se špatnýma zprávama, tak dostane do řepy, páč za ty špatný zprávy může (pozn. nemá je nosit grinning smiley )

    No navrhovala jsem posílati ti smskou výsledky, ale po řepě dostat teda nechci nono smiley a že bych asi posílala špatné zprávy - teda doufám please smiley grinning smiley I když zase bych nebyla po ruce spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Dago klíííd, baby nebiju, páč je miluju love smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 16.04.2012 23:42
     

    A jen tak mimochodem, bylo by vhodné se nějak seřadit, aby bylo zřejmé kdo fandí komu winking smiley :

     

    KOMETA - carlos. anavi, suee

     

    DYNAMO - daga, peefko, LadaB

     

    P.S. nebojte se sem přidat

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 06:48
     

    Carlosi.. thumbs down

    Tak večer....zamávám vám z pardubickýho kotle.. grinning smiley Bude to boj...to je jasný...už se těším na tu atnošku v aréně....

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 08:39
     



    LadaB napsal(a):

    Carlosi.. thumbs down

    Tak večer....zamávám vám z pardubickýho kotle.. grinning smiley Bude to boj...to je jasný...už se těším na tu atnošku v aréně....

    Já se taky těším drinking smiley drinking smiley drinking smiley drinking smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.04.2012 08:40
     



    carlos napsal(a):

    daga napsal(a):

    carlos napsal(a):

    Mám v expedici spřízněnou duši s NETem, tak bude průběžně hlásit výsledky. Má ale smolíka. páč jak přjde se špatnýma zprávama, tak dostane do řepy, páč za ty špatný zprávy může (pozn. nemá je nosit grinning smiley )

    No navrhovala jsem posílati ti smskou výsledky, ale po řepě dostat teda nechci nono smiley a že bych asi posílala špatné zprávy - teda doufám please smiley grinning smiley I když zase bych nebyla po ruce spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Dago klíííd, baby nebiju, páč je miluju love smiley

    Carlosi - love smiley love smiley love smiley love smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.