čtvrtek 28. března, 14:11 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.07.2021 22:42
     

    Kájo, suzper a gratulace. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.07.2021 23:25
     

    Kájo, obrovská gratulace flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley ....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.07.2021 08:35
     

    díky- není to má zásluha. ale zase viděli kus světa . velmi levná letenka . Italové je pohostili - byli v Sixitinské kapli a tak pod. akorát to vedro . winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.07.2021 11:10
     

    Přeju jim i tobě radost z úspěchu, není to zadarmo thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.07.2021 12:13
     

    jo - je to dřina. dost mně překvapují ti starší chlapi - co tam taky pádlují . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.07.2021 15:45
     

    U nás na Vajgaru trénoval V.Chalupa, později i jeho syn, byly tu závody, veslování je tu tradice i když se hlásí méně dětí. Asi taky proto, že je to dřina winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.07.2021 19:30
     

    je to tak - ale náš nejmladší vnuk jezdí kajak na přehradě rodiče mu koupili vlastní . není to levná věc - 10 tisíc .je tam loděnice , vodácký oddíl a trenéři . tak mu to snad nikdo neukradne.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.07.2021 19:32
     

    v Římě dnes nebyl takový úspěch jako včera - 4 stříbra a dvě zlata . ale zítra to bude napjaté . mají stávkovat letečtí dispečeři . tak kdoví , jestli ráno odletí .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:12
     

    Kájo, povinné očkování beru - ale prověřenou látkou. Tady se nikdo netají tím, že se jedná o EXPERIMENTÁLNÍ vakcínu. Jak jsem teď měsíce lítala s mamkou po doktorech a momentálně je hospitalizovaná, lékaři ani sestry se netají tím, že jim po očkování seniorů skokově přibylo neurologických i psychiatrických diagnoz. Buď je to tedy následkem předchozí izolace od rodin, kdy se ti senioři báli návštěv a byli skoro rok bez větších kontaktů nebo právě následek vakcinace. Jenže to právě nikdo zatím není schopen s určitostí říci, bylo málo času na to vše prověřit a dát do souvislostí.

    Takže si nemyslím, že každý, kdo se nedá naočkovat, je nutně sobec, jen prostě třeba nemá důvěru v něco, co se netestovalo dostatečně dlouho. Navíc je to podpořené takovou mediální masáží, že i lidem, kteří by bývali šli, to začíná být proti srsti, že jsou do toho tak tlačeni. sad smiley

    Covid nepopírám, sama jsem měla nepříjemný průběh. Snažím se chovat zodpovědně, posilovat imunitu, nikoho vědomě neohrožovat.

     

    kaaj napsal(a):

    je to tak - omezování osobní svobody... a ohrožování dalších lidí je v pořádku ? kdysi bylo očkování -neštovice , obrna , černý kašel -povinné . myslím si , že to bylo v pořádku . každý si dělá co chce - a hlavně na úkor druhých ..

    dnes se tu stavila sousedka- mudr v důchodu ... říkala , že ji ještě chodí zdravotnické časopisy. konkrétně tam byl článek od nějákého Xavera- tuším asi který . a ten psal , že by ti popírači měli Covid dostat a někteří idioti na něj i poscípat .že by to bylo ke prospěchu věci .

    navíc jsem měla včera návštěvu z Košic. spolužačka , co se tam vdala .. první co bylo - jestli jsme se dali očkovat .. oni celá rodina ne .. její sestřenice na očkování v březnu zemřela smoking smiley . no a po pár větách z ní vylezlo , že měla 6 roků rakovinu a vrátila se jí. .na Slovensku je to dost divoké - lidi se tam chystají na parlament . všechno je to o zblblých lidech .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:16
     

    Regino, taky nejsem fanatik.. nicméně mám kolem sebe spoustu lidí, kterým se "záhadně" po očkování vrátilo nějaké onemocnění, které bylo roky v útlumu. confused smiley Náhoda...?

    Kamarádky maminka je onkologický pacient a její mudr. ji očkování výslovně zakázal, jelikož nechce prý do jejího těla přidávat další chemický koktejl, který s ní provede bůhvíco.... confused smiley sad smiley

    Nechci to hanět, nechci to odsuzovat, jen prosím, aby se lidi zamysleli,přemýšleli, dívali se kolem sebe, zajímali se a nepřijímali věci jen tak bez rozmýšlení, jen proto, že se to má a je to společensky přijatelnější.

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kaaj, grinning smiley grinning smiley kdybych myslela jak fanatici očkování, tak bych řekla, rozbouřila to vakcina. Protože teď všechno přenáší neočkovaní ač očkovaní jsou taky infekční. grinning smiley

    Šest let je docela dlouhá doba přežití. Je to jen odhad samozřejmě ale průběh musel být dost stabilizovaný. Ale může to být i stresem, který se kolem covidu celospolečensky odehrává, psychika je důležitá. Anebo prostě imunita už nestačila držet bujení a nemoc propukla. Příčin může být ještě víc.

     

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (27.07.2021 09:17)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:21
     

    Kájo, gratulace Zuzce love smiley flower smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:26
     

    Dle mých soukromých průzkumů jsem si vytvořila vlastní teorii, že u zdravého člověka proběhne očkování o.k.

    A u lidí, kteří mají nějaký zdravotní problém, ho očkování u některých "vytáhne" na povrch nebo se něco po letech vrátí. confused smiley sad smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (27.07.2021 09:28)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:30
     

    Chrání nás imunita, ne očkování. To tu imunitu jen probudí. Onkologický pacient nezvládá svoji svoji nemoc, pokud se imunita zatěžuje ještě očkováním, tak to nemůže být k lepšímu. I děti se očkují jen zdravé.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:33
     

    Kájo, gratulace flower smiley flower smiley flower smiley

    Anavi, každý ... a tím myslím úplně každý nadbytečný (ne zcela nutný) zásah do organismu u onko pacientů je confused smiley confused smiley ... občas si myslím, že nejen u nich (jsou i lidé s různými transplantacemi - tím myslím třeba i náhrada kloubu, implantáty zubů ...).

    Moje zubařka mi rezolutně ne přímo zakázala, ale nedoporučila implantáty zubů, moje PL mne rok po "vyléčení" či spíše ukončení chemošek a dobrými markry odmítla naočkovat prověřenou vakcínu proti tetanu - musíte na sebe ještě aspoň rok dávat pozor, potom přeočkujeme (asi obě udělaly dobře ... ale opravdu asi).

    Moje švagrová si NUTNĚ musela půl roku po chemoškách nechat udělat nové prso, za rok zemřela "bohužel" na rakovinu plic .... souvislost, netuším, ale .... vymlouvala jsem jí to.

    Sestra 8 let po ca hlasivek .... žádné zásahy, žádná nadbytečné očkování ... nic, vůbec nic ... ca plic ...........................................

    Švagr před třemi roky prodělal docela náročnou operaci srdce, letos očkován mezi prvními, bez jakýchkoliv potíží, je v poho ......... kéž by to tak vydrželo please smiley , je mu 81, je nesmírně akční love smiley.

    Občas je to ale .... za dveře nevidíš .... tím chci říct, že nikdo netuší, zda "propuklá nebo znovu rozjetá" choroba po očkování neměla už "našlápnuto" před tím.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (27.07.2021 09:34)
     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 27.07.2021 09:53
     

    Eli, každý nadbytečný zásah je prostě nadbytečný. Ať u těch nebo oněch. A čím méně prověřenou látkou se zasahuje, tím by byla na místě větší opatrnost. A to nebyly zmíněny osoby s různým poruchami autoimunity a těch v současnosti strašně přibývá.A proto nechápu tu strašnou zatvrzelost k názorům některých odborníků, kteří dost logicky tvrdí, že prodělání covidu, byť třeba zcela bezpříznakově, je z hlediska imunitního rovno očkování. A že by neškodilo před očkování zjišťovat hodnoty protilátek a do lidí to slepě neprat. A švagrovi je skoro co závidět. Myslím tu aktivitu.

    Jinak masáž, která se kolem celé věci odehrává je silně kontraproduktivní. A jednoznačně utvrzuje názor, třeba zbytečně, i když si to až tak nemyslím, o ekonomických zájmech některých subjektů.

    Anavi, pozorování by zhruba odpovídalo ale je to strašně krátký čas, aby se daly zhodnotit všechny následky. Já jen doufám, že nebudou. A pokud budou, tak ne příliš závažné.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.