čtvrtek 25. dubna, 21:08 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 09:26
     

    Alčo, kdyby to bylo POVINNÉ, tak ho klidně lynčujme, ale ono není... takže pak se to ve mně taky pere, co je správně a co nikoliv. confused smileya jak vidíš, tak pozitivní jsou jako očkovaní, tak on, neočkovaný... v čem je tedy rozdíl?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 09:47
     

    Podle mě se zachovali neprofesionálně v letadle všichni, neměli sundávat roušky, měli mít rozum a chránit především sami sebe. Tady se stále hledají viníci, ale každý zodpovídáme především sám za sebe. Zkazili si vrchol po pěti letech, někdo i třeba životní šanci, měli se chránit především sami. V nejhorší epidemii léčili pozitivní lékaři a nikde se nepsalo, že by někoho nakazili.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 09:57
     



    Anavi napsal(a):

    Alčo, kdyby to bylo POVINNÉ, tak ho klidně lynčujme, ale ono není... takže pak se to ve mně taky pere, co je správně a co nikoliv. confused smileya jak vidíš, tak pozitivní jsou jako očkovaní, tak on, neočkovaný... v čem je tedy rozdíl?

    Není to povinné, ale jel s týmem na olympiádu, se sportovci, kteří dřeli léta, aby se tam dostali. Navíc víme, jaké mají Japomci přísné podmímky. Za mě měl zůstat doma , nebo se nechat očkovat. má zodpovědnost. No uvidíme, jak to dopadne. Mě zachránil respirátor od covidu, od nakažené kamarádky, než se to u ní projevilo. Odnesli to další a jedné dokonce zemřel otec, měli velmi těžký průběh..

    Vnučka , Šárka má pokovidové problémy dodnes a nemůže se z toho vymotat, chudák. angry smiley sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 10:14
     

    Já jen stále opakuji, že očkovaný může být přenašečem taky čili čemu by vlastně zabránil? MOžná mírnějšímu průběhu, ale oni jsou "jen" pozitivní a průběh mají bezpříznakový... takže já tomu stále trochu nerozumím, o co jde. I kdyby očkovaný byl a náhodou ten covid prostě potkal, tak bude pozitivní a přenašeč přece tak jako tak. Co by to změnilo?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 11:33
     

    Z diskuze na Seznamu, obávám se, že to cítím hodně podobně:

    Zobrazit další 2 reakce
    Jan Vaníček
    Před 1 hodinou

    Novinky, Seznam a mnohé další mainstream servery, nebo alespoň jejich někteří redaktoři jmají potřebu za každou cenu a až fanaticky propagovat očkování. Nejsem popírač covidu. Ostatně jsem ho sám v únoru měl a v rodině na něj (přesněji s ním) zemřel můj osmdesátiletý strýček. Nicméně toto cpaní neprověřené látky každému i s teniskami a nově i s dětmi je prostě šílené. Opakovaná prohlášení politiků a vybraných, prověřených odborníků, jak je očkování bezpečné, potřebné, prakticky nejsou pochybnosti, rizika minimální atd. atp. Přitom vakcina je stále ve fázi dlouhodobého testování.Když to člověk vidí, musí si nutně klást otázky..

    Budu imunní po očkování? Ne.

    Jsem očkovaný, mohu zemřít na covid? Ano.

    Musím nosit roušku, když jsem očkovaný? Ano.

    Můžu se nakazit po první dávce? Ano, je to dokonce hodně časté díky vakcinou rozštelované přirozené imunitě.

    Bude mi vyplacena náhrada výrobcem při poškození zdraví? Ne, je to přece dobrovolné a dal jste informovaný souhlas.

    Mohu být přenašeč viru, když jsem očkovaný? Ano.

    Můžu se nakazit po druhé dávce? Ano.

    Potřebuji očkování, abych mohl cestovat? Ne, certifikáty nejsou mezinárodně uznávané. Pokud jste očkovaný, je možné, že vás kvůli riziku trombóz nepustí do letadla.

    Musím se testovat při návratu do ČR, když jsem očkovaný? Ano, můžete být přenašeči.

    Jak dlouho mi vydrží protilátky z očkování? To se neví, ale víme, že se musíte očkovat znova na podzim.

    Znamená očkování tečku za koronavirem? Ne, protože jsou tu mutace.

    Proč si to vlastně do těla píchám?

    Protože jsem naletěl šarlatánům, kteří z toho mají miliardový bysnys

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 12:00
     

    Anavi, problém není v očkování, ale v jejich nezodpovědnosti, je škoda, že sportovci přijdou o možnost účastnit se soutěží, ale snad se ostatní budou chovat (očkovaní i neočkovaní) daleko zodpovědněji hlavně sami ke svému zdraví. V tom letadle je to extrém, bacily i viry krásně díky klimatizaci kolotají celým letadlem a pěkně spravedlivě to schytají všichni nechránění zůčastnění.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 15:21
     

    Jájo, právě - vnímám to stejně - že třeba kašlali na ta opatření. Ale neustále se zdůrazňuje to, že NEBYL NAOČKOVANÝ, a to už mi připadá přitažené za vlasy.

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 15:29
     

    Tohle je ta chyba systému, všichni se vůči opatřením vymezovali a brali to jako omezování, ale měli převzít zodpovědnost za svoje zdraví a chránit hlavně sebe a svou rodinu. Viz návštěvy u rodičů rovnou z dovolené a podobné vylomeniny. Proto jinde mohli opatření rozvolnit dávno a lidi zodpovědně chránili sebe, nevím proč bych se cpala třeba někam kde je plno lidí, když za hodinu tam bude prázdno. To teď moralizuju, vím, není to jen na ty sportovce, ale i na normální lidi v běžném životě. Jak říkala paní doktorka když jsem byla na očkování, Covid nám vzal rok života a měli bychom se snažit, aby nám nevzal další. Dětem to nějak uteklo, ale lidé v letech o ztratili hodně víc.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 17:19
     

    je to tak - omezování osobní svobody... a ohrožování dalších lidí je v pořádku ? kdysi bylo očkování -neštovice , obrna , černý kašel -povinné . myslím si , že to bylo v pořádku . každý si dělá co chce - a hlavně na úkor druhých ..

    dnes se tu stavila sousedka- mudr v důchodu ... říkala , že ji ještě chodí zdravotnické časopisy. konkrétně tam byl článek od nějákého Xavera- tuším asi který . a ten psal , že by ti popírači měli Covid dostat a někteří idioti na něj i poscípat .že by to bylo ke prospěchu věci .

    navíc jsem měla včera návštěvu z Košic. spolužačka , co se tam vdala .. první co bylo - jestli jsme se dali očkovat .. oni celá rodina ne .. její sestřenice na očkování v březnu zemřela smoking smiley . no a po pár větách z ní vylezlo , že měla 6 roků rakovinu a vrátila se jí. .na Slovensku je to dost divoké - lidi se tam chystají na parlament . všechno je to o zblblých lidech .

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 18:30
     

    Anavi zjedodušeně napsáno, je to celkem pravda a s vývojem situace, kdy se ukazuje, že očkování není samospasitelné, nákaza se přenáší dál a očkování před nakažením nechrání, to není cesta k normální společnosti zpátky. V plné nahotě to vylezlo právě v tom letadle. K čemu je očkování a všechno další, když chráněný člověk musí nosit roušky atd, atd.

    Často padá srovnání s obrnou a dalšími nemocemi. Ale je to zcela zavádějící. Jednak vakciny prošly dost dlouhým procesem a navíc nikdo nechtěl, aby naočkované dítě na obrnu nosilo roušku.Totéž s jiným chorobami.

    Není to situace jednoduchá, je celkem neznámá ale co vlastně po roce a půl chceme? Vrátit svobodu nebo výborně živit zainteresované firmy.

    Kaaj, zmiňuješ tu zemřelou s rakovinou. Tohle je zjednodušený pohled, onkologicky nemocní lidé, hlavně v období klidovém, kdy mají šanci že choroba nebude dále postupovat, zásahy do imunity, a tím očkování rozhodně je, silně napomáhají rozjezdu choroby. Už před skoro třiceti lety, kdy jsem s pětiletou dcerou opouštěla Brno,onkologickou kliniku na Žlutém kopci s velmi špatnou diagnozou, dostali jsme upozornění, aby se dítě neočkovalo na nic. A nejméně pět, lépe ještě více, let.

    Celkovým přístupem, který je k očkování veden, může být poškozeno hodně onkologických pacientů A navíc jsou stavěni a i já si tak připadám, jako nějací vyvrhelové, kteří nemají jiný cíl než druhé nakazit.A to bohužel odmítáním očkování, které je způlky na hovno.Stejně bych já jako onkologický případ mohla poukazovat na tisíce nenaočkovaných proti chřipce, kteří mě ohrožují na životě. Chřipka dokáže s těmihle diagnozami nepěkně zahýbat.A nakazit osmdesátiletého člověka chřipkou, je částečně poukázka do kramatoria.A v tomhle přípdě je etika všem těmhle dobroserům kolem covidu zcela u prdele. A takhle sprostá jsem tu snad ještě nebyla.

    [www.seznamzpravy.cz]

    Tohle je docela zajímavý pohled proč a vůbec na opatření k téhle nemoci. Včetně toho, proč vakciny méně fungují a méně budou fungovat nejspíše i ty dodatečné.

    Anavi napsal(a):

    Z diskuze na Seznamu, obávám se, že to cítím hodně podobně:

    Zobrazit další 2 reakce
    Jan Vaníček
    Před 1 hodinou

     

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 20:17
     

    Regi , nevím jestli tu dotyčnou k očkování nutili , ale ta rakovina se ji vrátila. těžko říct proč .. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 21:50
     

    Kaaj, grinning smiley grinning smiley kdybych myslela jak fanatici očkování, tak bych řekla, rozbouřila to vakcina. Protože teď všechno přenáší neočkovaní ač očkovaní jsou taky infekční. grinning smiley

    Šest let je docela dlouhá doba přežití. Je to jen odhad samozřejmě ale průběh musel být dost stabilizovaný. Ale může to být i stresem, který se kolem covidu celospolečensky odehrává, psychika je důležitá. Anebo prostě imunita už nestačila držet bujení a nemoc propukla. Příčin může být ještě víc.

    Na Slovensku propuklo ještě větší blbnutí než tady. Viz třeba opatření, že na území mohou jen očkovaní. Ani testy neuznávají. Ale komicky ty očkované netestují, takže nula od nuly pojde, protože víme, že i ti jsou infekční. A tady je asi jádro věci, proč se děje, co se děje. Nikdo nerad dodržuje a podstupuje něco, kde nevidí žádnou logiku a nějaký přínos. Takže se lidem naslibovalo, že po očkování budou mít ode všeho pokoj. Ale ono to tak prostě není, nefunguje to a fungovat nebude. I když si myslím, že dostatečným motivem pro mnoho lidí by měl být mírnější průběh. Jenže to zase nefunguje u mladých, ti většinou bývají skoro bezpříznakoví. Takže se vytvořily zákazy a opatření, která se nevztahují na očkované. Aby se jim jako ukázaly ty vyhody, že můžou do hospody a kam chtějí. Ale tam je to čertovo kopýtko, že nákaza probíhá dál a dál. A panstvo víc a víc tlačí na pilu. Ale nesmyslně. Průběh dění se nedá ukřičet. Takže dokud nebude motivem jen ten zdravotní stav, nedá se nákaza zastavit, protože si ji i ti očkovaní budou přenášet mezi sebou. A když je začnou znovu testovat a rouškovat, pak jsou samozřejmě frustrováni, že očkování je k ničemu.Začarovaný kruh.A navíc je další otázka, taky jsem na to téma četla nějaké pojednání, jestli už vir nevytváří další a další méně zabíjející mutace, protože jeho cílem není zabít své hostitele.Jen tu zůstat. Pokud tu zůstane jako další chřipka, je asi zbytečné ničit život dalším generacím totální ekonomickou devastací státu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.07.2021 18:30
     
    217873992_4405234339501133_3482344856424750078_n.jpg
    Další fotografie:

    Bilance dnešního mistrovství Itálie -4x mistři a 2x vicemistři - thumbs down thumbs down thumbs down zítra ještě pokračováí . ale vedro v Římě neskutečné . ještěže na vodě je to lepší . winking smiley Zuzka vzadu uprostřed

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.07.2021 21:22
     



    kaaj napsal(a):

    Bilance dnešního mistrovství Itálie -4x mistři a 2x vicemistři - thumbs down thumbs down thumbs down zítra ještě pokračováí . ale vedro v Římě neskutečné . ještěže na vodě je to lepší . winking smiley Zuzka vzadu uprostřed

    ....gratuluji, lepší jak na olympiádě thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.07.2021 22:04
     

    Kaaj, gratulace. Krásné výsledky. thumbs down love smiley Je vidět, že se v tom Zuzana našla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.