středa 24. dubna, 17:40 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.02.2018 15:48
     

    Gabčo nezmá, nemám ho moc ráda.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.02.2018 20:47
     



    cancourek napsal(a):

    ... a vytřela taky winking smiley 

    Je prostě dobrá thumbs down

    cancourku díky, to je to moje psaní z mobilu :-)

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.02.2018 19:41
     

    [vimeo.com]

    Super úprava písničky

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil jaja99 (25.02.2018 21:54)
     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 25.02.2018 21:52
     

    [www.facebook.com]

     

    Tohle je bomba, někdo si dal hodně práce se sestřihem:-)

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.01.2019 16:19
     

    thumbs down thumbs down thumbs down love smiley Markéta super, ona na to má. thumbs down

    [www.idnes.cz]

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 24.01.2019 18:34
     

    Gabčo právě na to koukám ze záznamu, když jsem šla z práce, závod právě probíhal....fantazie...A taky naše tenistky super... flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 22.07.2021 15:15
     

    Čtu dnes na netu tu masáž ohledně OH... začíná už mi to připadat jako reklama na očkování.

    Nejsem vyhraněna - ať si každý dělá co chce a uzná za vhodné, přiměřeně svým pocitům a zdravotnímu stavu, když je to DOBROVOLNÉ. Ale tohle je jako hon na čarodejnice... Jen stále nechápu jednu věc: přenášet i dostat covid může ten i ten... proč se teda dává hlava na špalek jen tomu neočkovanému? Evidentně jsou pozitivní i ti, co mají dvě vakcíny a i ti to mohou roznášet dál, možná i víc zákeřně, protože spíš budou bezpříznakoví... tak proč taková bouře ve sklenici vody? Nebo máte někdo jiný pohled? Lituji členy výpravy i sportovce, v takové atmosféře by se mi tam snad ani nechtělo být... Kdybych tam jela kvůli sportu a musela denně čelit nějakým štvavým článkům, tak jsem znechucena. sad smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 22.07.2021 15:33
     

    Co se sportovců týče, čekala bych větší disciplínu. Potrestání jsou ale dost.

    Co se týče očkování, vadí mi, jak se to lidem tlačí hlava nehlava, bez ohledu na to, jakou budou mít pak reakci, neschopenku, únavu.. Očkovat lidi čtrnáct dní po prodělání nemoci je nezodpovědnost. Manžel se teď nechává očkovat, aby měl klid a mohl si v práci zajít na oběd. Covid prodělal třičtvrtě roku zpátky. Protilátek měl dost, dával i plazmu. Možná je má ještě teď, ale tady se protilátky neuznávají. Možná by mu stačila jen jedna dávka, pravděpodobně. Ale ne, musí mít obě.

    Tohle je prostě špatně. Berná mince by měly být spíš protilátky než očkování. A testovat by se měli všichni, ne jen neočkovaní.

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 22.07.2021 16:30
     

    To není pravda.Hladina protilátek je jen jedním z ukazatelů kvality a míry munity.

    A jak chceš předem zjistit,jakou kdo bude mít reakci na očkování?Ty to umíš určit?

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 22.07.2021 16:37
     

    Anavi, asi je to spíš o zodpovědnosti, než přímo o očkování. Píšou, že na Tour d´France nebyl jediný nakažený, oni asi taky všichni očkovaní nebyli, ale něco dodržovali a fungovalo to. Už vidím jak naši v letadle holaj duša, urvali jsme se z domova a asi se podle náznaků dost družili a veselili. Tak co už?

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 22.07.2021 19:11
     

    Já bych k tomu přistoupila podle seského rozumu. Ale ten asi přestal platit. Očkuju se proto, abych měla protilátky. Nebo to tak vždycky bylo. Třeba když začala epidemie spalniček, testovalo se, zda má člověk protilátky a pak se buď přeočkovalo anebo nic. Když nejsou ukazatelem protilátky, tak jak se zkoumá, že je očkování účinné? Když mi někdo začne tlačit do hlavy, že o protilátky nejde,nejsou směrodatné, tak mám pocit, že celá věc smrdí a někdo ze mě dělá vola.Samozřejmě protilátky na covid nemají příliš velkou spojitost s lidskou imunitou jako takovou. Ale přece se řeší covid a ne imunita člověka.

    Navíc mi přijde nějak logické, pokud nebudou pozitivní jedinci zaplňovat nemocnice a potřebovat náročnou péči, tak oč se vlastně jedná. To zatím nikdo z nás neví, jak se bude vyvíjet. Vlajkovou lodí bude asi Anglie. Tam to rozštípli. A myslím správně. Jen by bylo asi lepší věnovat více prostředků a kapacit na vymýšlení efektivného léčení a pak by nebyl problém. Na AIDS se dodnes nenašlo očkování ale léčba je nesmírně efektivní.

    Nevzpěčovala bych se povinnému očkování ale jen v případě, že po mně nebude nikdo chtít podepsat papír, že něco podstupuju dobrovolně. To je podraz.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 22.07.2021 22:28
     

    Regino, naprostý souhlas, že to je taky neskutečný byznys, netřeba ani psát. .....Rozvolňuje Singapur, Rakousko, více zemí, pouze se u nás o tom nepíše....

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 07:46
     

    Jano, tu reakci po očkování jsem myslela právě u těch, co tu nemoc v nedávné době prodělali. Ti ji mívají výraznou, nebo můžou mít. Navíc je to zbytečná zátěž.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 08:05
     

    Přesně. Vím opravdu o mnoha lidech, kteří šli pár týdnů po prodělání covidu na očkování a úplně jim to neudělalo dobře. Někomu bylo blbě tři dny, někomu i tři týdny... některým se dostalo chlácholení, že je to náhoda a že to s tím nesouvisí, což si teda, popravdě, nemyslím ani já ani ti, co je to postihlo. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 23.07.2021 08:52
     

    Spousta zemí zpřísńuje, právě o tom mluvili ve zprávách, např. Chorvatsko., Španělsko. Pokud pan doktor doprovázel sportovce na olympiádu, měl se nechat očkovat a jesli vakcíně nevěří, měl sedět doma. Vůbec nechápu, jak jako neočkovaný prošel. Zrovna tak nechápu, že v letadle sundali sportovci respirátor, chápu, že tolik hodin v letadle je to velice nepříjemné, ale prodavačky u pokladen to také musí vydržet.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.