čtvrtek 28. března, 11:59 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sportovní úspěchy

Datum: 17.02.2007 08:59
 
V lednu byl vyhlášen sportovcem měsíce Tomáš Verner, krasobruslař, který nečekaně obsadil na ME druhé místo. Únor bych už teď tipla Šárku Záhrobskou, po včerejším 1.místě na MS. Včera jsem sledovala i Brněnskou tyčku, kde zaválel Tomáš Janků. Mám radost, protože si myslím, že po těchto úspěších bude v tv více jiných sportů, než fotbal a hokej. Tedy doufám.winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 08:17
     

    Kaaj, to jsem viděla ráno. A dokonce mě voláním vzbudila mladá.Lyžování fandí moc, taky trávila na lyžích kdysi hodně času a něco se mě natýrala na stráních. Přála jsem jí to. A taky hodně.Už jen proto, jak jí okopávali kotníky někteří novináři, hlavně český rozhlas. Nedávala rozhovory před závody, prostě se potřebuje uzavřít a soustředit. Nakonec není od kecání ale od sportování. Jinak vystupuje slušně a je i docela vtipná v tištěných rozhovorech. V téhle disciplíně je to v Česku úplná rarita a ještě v kombinaci co jezdí. love smiley thumbs down flower smiley

    A jak jsem se dočetla má v týmu Ondřeje Banka. Ten měl na naše poměry taky velmi dobře našlápnuto. A je to i vidět bych řekla. Některé části jela docela chlapským stylem. A musela to skutečně hnát. Udělala docela velké chyby a přesto ten čas dohnala. Kdyby je neudělala, rozdíl by byl mnohem větší.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (17.02.2018 08:22)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Sportovní úspěchy

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 08:24
     

    Celkově tedy super úspěch pro naši republiku!

    Novináři jsou paka. Nejsou schopni tolerovat, že chce někdo být před závodem v klidu. Vidí jen svoji práci, potřebují nějaký trhák na titulní stránku...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 08:25
     

    Teda ta Ester, to je bomba. love smiley Nemám slov. Pusťte si že záznamu její reakci, ta obletí určitě svět. To se jen tak nevidí. grinning smiley grinning smiley

    [oh.idnes.cz]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 08:39
     

    mám přes cestu sousedku , co hodně fandí . a řev jsem slyšela až k nám -

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 08:44
     

    Hurá,hurá.............. thumbs down thumbs down love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 08:53
     

    Taky bych dneska ráda viděla ty, byla to tuším lyžařská federace, už si to tak přesně nevybavuju, kdo jí dělal v minulosti potíže s nominací pro lyžařské závody. Stavělo se částečně jako rozmar holky z bohaté rodiny. Je to prostě bomba.

    Kaaj, tak to bych nevěřila, že takhle hlasitě se dá fandit i u lyžování. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 09:24
     

    Jsem v práci a slzim love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 09:25
     

    jsem ani nevěděla , že je to dcera Janka Ledeckého, zpěváka- -- nějak moc se o sport nezajímám - spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 09:37
     

    Opakuji to, tak si to užijeme celé thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 12:07
     

    tak co Kordul -kolikrát jsi to sjela?? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 18:32
     



    kaaj napsal(a):

    tak co Kordul -kolikrát jsi to sjela?? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ......dívala jsem se na celý záznam, jela myslím až 20. , super thumbs down , fakt slzi v očích, jak jim to nandala a mohla mít čas ještě lepší.....jinak jsem celé odpoledne spala, stydlin smiley ....já se vydržím dívat jen na lyže a krasobruslení,

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 20:27
     

    Kordul jela až 26 v pořadí:-) Mě vzbudila mamka ráno v 8, koukali s taťkou na hokej a v přestávce mezi první a druhou třetinou to dávali, chvíli potom, co Ester dojela...:-) Paráda.....moc jí přeju, aby to cinklo ještě ve snowbordu...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 17.02.2018 21:00
     



    1romca11 napsal(a):

    Kordul jela až 26 v pořadí:-) Mě vzbudila mamka ráno v 8, koukali s taťkou na hokej a v přestávce mezi první a druhou třetinou to dávali, chvíli potom, co Ester dojela...:-) Paráda.....moc jí přeju, aby to cinklo ještě ve snowbordu...

    ......jj celý záznam dávali někdy v 9:30 thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.02.2018 13:38
     

    Koukali jste na Erbanovou?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Sportovní úspěchy

    Datum: 18.02.2018 13:45
     

    já ne , ale u sousedů opět řev a Lenka hned psala na Fb - že máme bronz --- thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.