středa 24. dubna, 13:49 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert

Tanec společenský, břišní i jiný

Datum: 30.09.2009 14:47
 

Já jsem se konečně odhodlala a přilásila jsem se na kurzy břišních tanců. Byla jsem v pondělí poprvé a líbilo se mi to. Ale překvapilo mě, jak je to namáhavé. Při pohledu na ty vílí tance to vypadá tak nenásilně a lehce. Moje bolavá bederní páteř se ozývala snad při každém pohybu. Věřím, že to byly pohyby veskrze zdravé a že mi tu páteř napraví. Dnes tam jedu s vnučkou. Tak snad ji to zaujme jako mě. Máte taky nějaké zkušenosti s tancem různých podob? Věra

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (30.09.2009 14:48)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 30.09.2009 15:03
     

    No teda kdybych já rozvlnila moje sexy špeky to by byl tanec. Už máš penízkovou sukýnku? A závojíčky?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 30.09.2009 15:43
     
    Spike...anoooooo,mam skusenosti! Asi som to uz tu niekedy rozvadzala..ale zopakujem to..
    Pred desiatimi rokmi nas viacere zlanarila kolegyna tiez na brusne tance..A veru nebolo to vobec len tak z rozmaru, ze to vtedy zrazu prislo do mody...ale ona bola po operacii nadora prsnika ..a spolu s dalsou spolupacientkou im to odporucali...ako velmi dobry "prostriedok" na zlepsenie zdravot. stavu - ze pri tychto brusnych tancoch sa rozprudi energia v jednotlivych cakrach.... a tym sa harmonizuje cely organizmus...a tak dalej...bla, bla...
    Hihi, na hodinach sme sa zisli vsetky vekove kategori...a chodili sme spolu rok...len potom sa "hodiny tanca" presunuli do inej casti mesta a vo velmi neskorych vecernych hodinach....a vlastne sme sa cela partia rozpadla..
    O tom, ze je to velmi narocny pohyb niet pochyb...veru to da riadne zabrat. Hlavne zo zaciatku som bola doslova "zufala" z toho, ze ako to moje telo nechcelo posluchat, ked malo robit v jeden okamih pohyb hlavou, rukami, hrudnikom, bedrami...a k tomu este aj ladne kracat...a pritom kazdy pohyb bol uplne o niecom inom..a inym smerom...
    Haha, ale toto tu nechcem rozoberat...len spomeniem, ze je to uzasny pohyb!!! ktory fakt rozhybe cele telo - kazdy sval, klb... pocnuc prstami na rukach az..po spicku noh...Ale zmienim sa hlavne o blahodarnom ucinoku tohto pohybu na "zenske vnady" winking smiley - nadherne sa posilnuje ( a prekrvuje )prsne svalstvo, premasiruju sa organy v brusnej dutine, co ma dobry ucinok aj pri mnohych roznych zdravotnych tazkostiach...
    Velmi dobre to posobi aj na pohybovy aparat - mne osobne sa vtedy sa "vyliecilo" bolestive rameno ( asi to poznate, ked neviete zdvihnut ruku, aby ste sa napr. ucesali..)...a to som vtedy vysse dvoch roky bezucelne chodila po reumatologii smoking smiley...a odvtedy mi to rameno dalo pokoj....
    Spike- pokial sa da, fakt to skus...odporucam! thumbs down
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 01.10.2009 07:57
     
    orient show.jpg (1).jpg
    Další fotografie:

    Do břišáků chodím už roky.thumbs down Po první hodině mě zachvátila deprese a že jako nikdy víc. Udělat samostatný pohyb čímkoli na mém tělě bylo naprosto nemyslitelnéeye rolling smiley angry smiley angry smiley angry smiley .Takže Věro vydrž, ono to půjde. Mně dost pomohlo v klidu, třeba v leže před spaním, si ten pohyb představit, myslet na to jak dělám to a to a když si to přebrala hlava, šlo mi to snáz. Ale třeba akcenty hlavou nedám bez rukou dodnesthumbs up

    Jájo, na silnější postavě pohyb lépe vynikne a hlavně, majitelka faldíků se tak nenadře při snaze tělo rozpohybovat. smiling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 01.10.2009 08:08
     

    Ja vedela, ze tady urcite prispeje lostris winking smiley pekny fotecky!!

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 01.10.2009 11:32
     

    lostris to je snad v Luhačkách?eye popping smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 01.10.2009 11:52
     

    Lostris, proto jsme do toho šla, abych využila své faldíky při jedné z minima činností, kde jsou předností a ne přítěžígrinning smiley . Je to radost se koukat, jak plná bříška bez zábran koukají holá ven a jejich majitelky s nimi ladně vlníwinking smiley . Já tedy (zatím) moc ladně nevlním, ale věřím, že ten čas přijde. Snažím se trénovat při vaření i jiných domácích pracech. Nejdřív ale musím mít jistotu, že mě nikdo nesledujegrinning smiley . Věra

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 07:15
     

    iris, no jasně Luhačovice hotčel Adamantíno. Super akce.thumbs down

    Věro, jen pozor, břišní tanec uvolnuje svaly, takže zapomen na pevné břicho.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 07:19
     

    holky do toho bych asi nešla, bych se bála mých plotýnek....že by mi skákaly kam chtěj....jsem ráda, že držím pohromaděgrinning smiley

    lostris, taky jsi na terase v plném zápalu břišního kroucení??winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 07:40
     

    iris,totálně jsi mě zmátla, chtěla jsem napsat, že tam samozřejmě jsem,ale pro jistotu jsem se koukla na foto, hledala se a říkam si, to není možné, kde jsemconfused smiley confused smiley confused smiley Po chvíli mi seplo vedení,eye rolling smiley já přece fotím.grinning smiley grinning smiley grinning smiley eye rolling smiley Tak bacha na záludné otázky.winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 09:11
     


    lostris napsal(a):

    iris, no jasně Luhačovice hotčel Adamantíno. Super akce.thumbs down

    Věro, jen pozor, břišní tanec uvolnuje svaly, takže zapomen na pevné břicho.


    Pevné břicho??? Co to je???grinning smiley Budu muset asi nosit ten cinkací šátek běžně a vlnit se i při nákupech, aby bylo vidět, že to bříško mám z nutnosti, aby bylo čím vlnit.winking smiley Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 11:39
     

    Věrko.....a ukázka by nebyla v tom šátečku? Když už se budeš vlnit při nákupech, můžeš i tuwinking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 12:21
     

    Možná nějakou dodám za měsíc, kdy budu na dovče v Egyptě. Snad se tam osmělím a zúčastním se tanečků pro turisty. grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 18:07
     

    Zítra máme zahajovací oriet večůrek. Letos tu docházku zatím flákám, ale tohle si ujít nenechám.nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Tanec společenský, břišní i jiný

    Datum: 02.10.2009 18:51
     


    jaja99 napsal(a):

    No teda kdybych já rozvlnila moje sexy špeky to by byl tanec. Už máš penízkovou sukýnku? A závojíčky?

    jajo, popravdě... myslím, že na ty "břišáky" se nehoděj vyzábliny smiling smiley,prostě ten "plující" špíček má svoje kouzlo winking smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.