sobota 20. dubna, 16:17 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: tinuse
Status: začátečník

sportem ku zdraví

Datum: 20.11.2012 13:16
 

Co takhle si popovídat a vašich sportovních aktivitách? Co, kde, jak s kým a za kolik? grinning smiley Kolik času týdně věnujete sportu? Jaký druh preferujete a v čem spatřujete přínos pro váš oraganismus?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: dudlanen
    Status: nováček

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 21.11.2012 19:12
     

    Tady teda moc sportovců není. Takže já začnu,miluju squash, jsem po něm vždycky vyřízenej, ale přitom ve skvělé náladě, takže asi tak.

    A co ty?

     
  • Autor: Reklama

    Re: sportem ku zdraví

     
     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 25.11.2012 19:13
     

    Já pravý opak, na adrenalinové a rychlostní sporty nejsem. Holduju pilates, port de brass a v poslední době můj favorit hot joga winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 27.11.2012 08:45
     

    Já chodím pravidelne cvičit. Ale pretože som z vesnice( čo si hraje na malé mesto) je tu výber aktivit omezený. Takže zumba, aerobik,stepy a pilátes. občas aquaaerobik. Rozne to striedam. Prínos ? Vo svojom veku som rada, že to jak-tak stíham. A hlavne ma prestali bolieť záda.

     
  • Autor: Aluska
    Status: nováček

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 28.11.2012 09:26
     

    tak se přidám ke sportovcům, v mládí závodně lehká atletika, od té doby problémy s bederní páteří, po mateřský několk let 5x týdně aerobik, ve 35ti letech konec kvůli zádům, od té doby vlastní kůň, takže 6x týdně v maštali a doma 3 jezevčíci, s nima denně procházky, od jara do podzimu běh s pejskama a o víkendech do maštale na kole, mám to jednu cestu 15 km. Přes zimu stepper u televize, kvůli koni a pejskům nemám čas na cestu do tělocvičny a kůň a pejsci samozřejmě winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Aluska
    Status: nováček

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 28.11.2012 09:27
     

    jo a bolí mě záda, kolena, lokty......

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 28.11.2012 14:12
     

    V dětství a mládí krasobruslení. Sem tam úraz. :-) Po dětech aerobik. Teď sport na zahradě a nějaká ta aktivita na hodinách TV.

     
  • Autor: tinuse
    Status: začátečník

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 28.11.2012 16:37
     

    Ty brdo tomu říkám našláplý program smiling smiley, já to mám hektické v práci i doma většinou, tak se chodím zrealaxovat do hotcityyoga, načerpám energii do dalších dnů

     
  • Autor: Aluska
    Status: nováček

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 29.11.2012 08:32
     

    no jo, práce na zahradě a na baráku k tomu smiling smiley , řežu, stříhám, natírám, spáruju, seču, rejpu, pleju, čistím bazén..... grinning smiley grinning smiley , chlap je do večera v práci, takže nepomůže a synátor bydlí jinde.

     
  • Status: expert

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 03.12.2012 08:59
     

    ....v názvu téma postrádám hlavně dovětek - a trvalé invaliditě spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 03.12.2012 09:48
     

    Aluško: Mńa vymoženosti typu steper,rodoped moc nebavia. To ťa obdivujem, lebo sama se nikdy nedokážem prinútiť využívať ich. Pravidelne končia svoju karieru ako nemý sluhovia,zahádzaný vrstvou šatstva. Já musím chodiť medzi ľudí, na skupinové pohybové aktivity. To sa prinútim zdvihnúť zadok už len preto, aby som využila permanentku. winking smiley

     
  • Autor: Aluska
    Status: nováček

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 03.12.2012 14:53
     

    rotoped taky nemusím, ale bydlím za městem a chyběla by mi ta hodina na dopravu do tělocvičny a z tělocvičny domů. To ji radši strávím s pejskama venku thumbs down thumbs down . I když erobik u nás na vsi taky cvičí, ale já nemůžu kvůli zádům, dost mě z něho bolí bederní páteř sad smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 03.12.2012 16:59
     
    zlata medaile v obrim slalomu.jpg

    Kdyz jsem byl mladej, tak jsem delam zavodne lehkou atletiku. Behal za LIAZ Jablonec - 800 m.

    Take jsem hodne lyzoval, dokonce jsem v 15 letech vyhral zlatou medaily v obrim slalomu na Severaku v Bedrichove u Jablonce nad Nisou (poradal to tenkrat Jablonex). Tady pridavam fotku.

    Po vojne me to ale prestalo bavit a zacal jsem hrat tenis smiling smiley , ktery hraji do dnes. Tedy kdyz je pekne pocasi winking smiley

    Jezdim take hodne na kole a samozrejme take delam prochazky s nasim psem thumbs down

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Rejpal (06.12.2012 20:29)
     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: sportem ku zdraví

    Datum: 08.01.2023 20:16
     

    Mým nejoblíbenějším sportem je turistika, jak pěší, tak cyklouristika. V létě si rád zaplavu, ale na bazén nechodím, radši chodím někde do přírody. příležitostně si zahraju fotbal, baske apodobně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.