úterý 16. dubna, 21:50 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sport v tv

Datum: 19.01.2010 19:02
 

Dnes večer začíná ME v krasobruslení...v osm na Eurosportu. winking smiley

Sledujete vůbec někdo nějaký sport? (o lostris vím winking smiley).

Diskuze může sloužit i jako upozornění, že půjde nějaký zajímavý sportovní přenos.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 19.01.2010 19:13
     

    Já bych koukala na krasobruslení, ale jsem v rodině úpně osamocená sad smiley, jinak se u nás kouká na úplně všechny sporty, krom krasobruslení........

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sport v tv

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Sport v tv

    Datum: 19.01.2010 19:17
     

    Máme 40 programů a nemáme Eurosport eye popping smiley (aspoň myslím,radši kouknueye rolling smiley) jinak sleduju hokej a skoky na lyžích a samo všechno,co má naše kvalitní zastoupení (Sáblíková,Bauer....).Co nesleduju je fotbal,je to na mě dlouhý a popravdě,do tajů pravidel jsem moc neproniklastydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sport v tv

    Datum: 19.01.2010 19:33
     

    Sport nesleduju, jsem si to vybrala v mládí, teď koukám na méně akční záležitosti. Koukat na fotbal 15 minut, tak mě vezou, já tento sport fakt nesnáším.

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Sport v tv

    Datum: 19.01.2010 19:50
     

    Tak u nás se sleduje vše.A fotbal má jedničku,manžel je brankářgrinning smiley .Vůbec mi nedělá problém se na to dívat,ale kdy a kdo dal gol,to mi vždy někaj unikne.grinning smiley grinning smiley grinning smiley Že by mi to nějak vadilo se nedá říct.

     
  • Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 19.01.2010 23:01
     

    Tak jsem se na krasobruslení dívala na celé :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 19.01.2010 23:26
     


    Majka napsal(a):

    Sport nesleduju, jsem si to vybrala v mládí, teď koukám na méně akční záležitosti. Koukat na fotbal 15 minut, tak mě vezou, já tento sport fakt nesnáším.

    Jsme dvě. Od malička jsem doma vždycky říkala,že hokej mi neva, tam se pořád něco děje. Ale fotbal je ve stylu: vezmou míč, letěj přes celý obrovský hřiště, tam jim ho někdo vezme, a letěj s ním zase zpátky, kde jim ho někdo vezme a tak pořád dokola. Jak jsem takovej akční typ, mám ráda, když se něco děje... fotbal je pro mě prostě nuda. sad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 06:24
     

    Však zaplať pánbůh sport není jen fotbal a hokej. Tyhle dva sporty taky nesledujeme. Ale v zimě sledujeme skoro vše (skoky, běhy, sjezdy, biatlon...) a v létě atletiku.

    Včera bylo kraso parádní...první čtyři páry byly úchvatné!! Dnes odpol krátký program mužů a naši dva - Verner a Březina. A navrátivší Pljuščenko a Lambiel. winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 06:43
     


    Anavi napsal(a):

     

    Majka napsal(a):

    Sport nesleduju, jsem si to vybrala v mládí, teď koukám na méně akční záležitosti. Koukat na fotbal 15 minut, tak mě vezou, já tento sport fakt nesnáším.

    Jsme dvě. Od malička jsem doma vždycky říkala,že hokej mi neva, tam se pořád něco děje. Ale fotbal je ve stylu: vezmou míč, letěj přes celý obrovský hřiště, tam jim ho někdo vezme, a letěj s ním zase zpátky, kde jim ho někdo vezme a tak pořád dokola. Jak jsem takovej akční typ, mám ráda, když se něco děje... fotbal je pro mě prostě nuda. sad smiley

    Přesně. A ještě u toho dávají pozor, aby si moc nepocuchali melír grinning smiley A na tribunách stádo, co je schopno zabít, když není po jejich. Případně cestou domů zdemolovat vlak nebo vyrabovat benzinku. angry smiley

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 14:41
     

    Tak já sleduju krasobruslení, hokej, a atletiku, hlavně Šebrleho love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 15:58
     

    Já sledujem Šebrleho-bez športu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 16:38
     

    Tak jsem dokoukala krátký program mužů, Březina mě nadchl a vítězem by podle mě byl Lambiel já vím, něco mu chybí ale ten "umělecký dojem" je super thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 17:05
     

    A já přijela pozdě z ped.rady, takže jsem viděla jen poslední dva a pak ze záznamu Pljuščenka. Takže posoudit nemůžu...každopádně PN hlásil, že Lambiel byl skvělý. Verner nevím, co pokazil, že je až 8., ale čtvrté místo Březiny mě nadchlo... eye popping smiley thumbs down. Kdy naposledy jsme měli v první osmičce dva krasobruslaře... winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 17:35
     
    Viete co nedokazem pozeriet ani polockom?!!!.... box, wrestling...a pod.bojove sporty, naproti tomu zapasenie mi nevadi - napr. take sumo som vzdy rada pozerala...
    Zvyknem pozerat tiez velke cyklisticke preteky ako napr. Tour de France - ale to asi skor kvoli zaberom okolitej krajiny winking smiley...
    Obcas som v noci sledovala snooker... Hihi, teraz sa uz dlhsiu dobu chystam aj na poker, aleeeeee....to najskor aspon nieco musim precitat, lebo nemam o tom ako sa hra, ani paru....
    ...a mavam velmi rada olympiady, lebooooooo tam je toho naraz tolkoooooo a clovek si moze vyberat! flower
    ------------
    Este k fotbalu...my kvoli tomu sme mali nielen viac TV....ale aj od roznych prevadzkovatelov, lebo....aby bolo viac sport. kanalov....netvrdcim, ze manzel pozeral zapasy 24 hod....lebo musel predsa pozerat aj spravy!....ale malo toho denne nebolo...nielen europsku, ale aj bezne juhoamericku ligu, alebo... aj Afriku...Vzdy to bol jeho konicek...a hracov poznal po mene .. kedysi mozno aj z nasej tretej ligy, kedy ktory zapas ako dopadol, kto dal gola..a pod....
    Dnes zacina v rodine byt taky fanatik Matko(8r.)...doma ma uz niekolko encyklopedii fotbalu...a tiez pozna kopec hracov( este aj aku vysku ma Cech a ktori dalsi hraci su tiez vysoki)...a mnohe ine veci zapasoch a svetovych kluboch, az rozum zastava.. ...eye rolling smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (20.01.2010 17:47)
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Sport v tv

    Datum: 20.01.2010 18:26
     


    anny napsal(a):

    Já sledujem Šebrleho-bez športu. grinning smiley grinning smiley grinning smiley


    já taky love smiley love smiley

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.