čtvrtek 28. března, 17:15 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Spojená kuchařka weekovská

Datum: 15.02.2012 10:51
 

Na recepty probírané zejména v Co dnes vaříte.

Srdíčka, prosím, nevpisujte komentáře, jde o čistokrevný sborník a svým příspěvkům přepisujte název dle názvu receptu. Děkujeme! flower smiley

 

Obsah (formou abecedního seznamu, průběžně aktualizovaný):

Způsob zařazení volím citem podle toho, zda se mi zdá stěžejní typický název, surovina anebo produkt. Je pravděpodobné, že ne všude usoudím správně, vše se dá opravit, jsme ve výstavbě. drinking smiley Kdo první dodá recepturu od kvé, bude polit napěněným pivem.

 

 

A

B

Brambory na pivu/FrajerHubert/2

Brambory šťouchané podle Apetitu/Stano/3

C

Č

D

Dip/čatní - Omáčka ke gril. masu/drahus/3

Ď

E

F

Fazole podle Emila (bretaňské)/Majka/1

G

H

Hašé/daga/2

Hluchec/555/2

Hovězí pečeně na mrkvi a cibuli/skrblice/1

CH

I

J

Jablečné knedlíčky/gabca/1

Jogurtové řízky/mihule/1

K

Knedlíky bramborové dle receptur/suee/2

Knedlíky bramborové od oka/Hanule/2

Knedlíky bramborové ze syrových brambor a rohlíků/skrblice/2

Knedlíky kynuté houskové/Majka/3

Knedlík kynutý s citronovou kůrou /sony/3

Knedlíky kynuté s borůvkami /Majka/4

Knedlíky ovocné (tvarohové)/Anavi/1

Knedlíky ovocné z odpalovaného těsta/Hanule/1

Knedlíky špekové/SPIKE/1

Knedlíky špekové srazové/Maca/1

Koláče rychlé (z toustového chleba)/balanclady/3

Kotlety na smetaně/Anavi/3

Králík/kuře na šalvěji/FrajerHubert/2

Králík podle Johanky/Johanka/3

Krušnohorské bramble/Arturka/2

Kuřecí kapsa plněná/Stano/3

Kuřecí nebesa/Stano/2

Kuřecí stehna/Keria/1

Kyselo krkonošské z pravého kvásku/suee/3

L

Lasagne boloňské/daga/2

Lívance s jablky/Majka/1

Langoše z kefíru/Sony/4

M

Mrkev dušená s hráškem/Majka/1

N

O

P

Papriky plněné bezmasé/SPIKE/2

Pizza pravá italská/František/4

Polévka dýňová s červenou čočkou/peefko/3

Polévka hrášková/Majka/3

Polévka mrkvová s červenou čočkou/suee/1

Polévka pórková s kuřecím výpekem/Hanule/3

Q

R

Rizoto šafránové/terka/1

Ř

Řízek dvojitý v trojobalu/Anavi/3

S

Salát cuketový/SPIKE/2

Salát těstovinový jednoduchý/Anavi/1

Salát vrstvený/SPIKE/2

Š

Škubánky bramborové/SPIKE/2

Špagety červené/daga/3

Špalíčky bramborové/jaja99/2

T

U

V

Vepřové na pórku (á la čína)/daga/3

W

X

Y

Z

Zelňačka "weekovská" (červená)/Anavi/3

Ž

 
Upraveno 15 krát. Naposledy upravil Majka (26.07.2019 12:26)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: daga
    Status:

    Vepřové na porku - ale "Čína"

    Datum: 16.02.2012 22:32
     

    Vepřové na porku - ala "Čína", restované , rychlovka.

     

     

    Suroviny - libové vepřové maso, sojová omáčka, sůl, pepř , koření dle chuti - já jen trošku kari, 4 lžíce oleje, Solamyl - porek cca 3 ks , kdo má rád

     

    Maso nakrájíme na plátky a z něj na nudličky nebo takové čtverečky, naložíme do směsi - z jedné lžičky Solamylu, vody a 1 lžíce sojové omáčky - necháme tak půl hodiny odpočívat - nechávám přes noc.

    Na rozpáleném oleji - asi 2 lžíce - orestuju rychle maso , míchat a oddělovat od sebe plátky. Až maso zbělí, přidáme další 2 lžíce oleje a porek nakrájený na špalíčky.

    Porek posolíme, aby jakoby zvadl a restujeme za stálého míchání. Za chviličku přidáme sojovou omáčku a koření dle chuti. Směs znovu promíchat a ještě 2 minuty restovat.

    Výborná je k tomu rýže, nebo nudle - vaječné či rýžové.

    Až na talíři sypu směs nakrájeným čerstvým porkem, máme to tak rádi.

     

    Recept mám z malého vydání Obrazové čínské kuchyně, u nás absolutně zdomácněl.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (16.02.2012 22:35)
     
  • Autor: Reklama

    Vepřové na porku - ale "Čína"

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Zelňačka weekovská

    Datum: 17.02.2012 00:32
     

    Dávám recept na zelňačku, kterou jsem dala dohromady z několika receptů doporučených tady na Weeku:

     

    Zelňačka podle Anavi

     

    Udělala jsem na oleji cibulku lehce dozlatova, na to na plátky nakrájela česnek, zaprášila červenou paprikou, přidala trochu pepře, kmín, majoránku a jeden bobkový list, zalila vroucí vodou a dala do toho na kostičky nakrájené brambory a na kolečka nakrájený párek (jinou dostupnou uzeninu můj mražák neobsahoval smiling smiley), lepší by určitě byla klobása. Když byly brambory uvařené, přidala jsem pokrájené nepropláchnuté kysané zelí a když bylo dostatečně měkké, zalila jsem mlékem (možno i smetanou), ve kterém jsem rozklechtala lžíci hladké mouky. Mírně jsem povařila, aby zhoustla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Dvojitý řízek v trojobalu

    Datum: 17.02.2012 00:41
     

    Inspirováno pořadem Kluci v akci - několikrát odzkoušeno (vždy tedy pouze v kombinaci kuřecí prsní řízek + vepřová krkovice)

     

    Dvojitý řízek v trojobalu

     

    Řízek připravený ze dvou druhů mas, mezi jejichž plátky se klade plátek másla



    Teprve pak se řízky obalují v tradičním trojobalu a smaží. Máslo se mezi masy rozpustí a krásně je provoní.

    800 g hovězí svíčkové nebo vepřové krkovice
    800 g kuřecích prsou
    pepř
    sůl
    100 g másla

    na obalení
    hladká mouka
    vejce
    trochu mléka
    sůl
    strouhanka
    olej na smažení

    citron

    Z hovězí svíčkové a z kuřecích prsou nakrájíme po osmi stejných plátcích a rozklepeme je. Obě masa ochutíme solí a pepřem. Na plátky kuřecího masa klademe do středu plátek másla, zakryjeme plátkem svíčkové a po okrajích poklepeme, aby se masa spojila.

    Tuplované řízky obalíme v trojobalu – v mouce, rozmíchaném vajíčku s mlékem a solí, ve strouhance.

    Smažíme v hojném množství oleje dozlatova z obou stran. Řízky necháme okapat na papírovém ubrousku a servírujeme je s citronem.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (17.02.2012 00:42)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Kotlety na smetaně

    Datum: 17.02.2012 00:51
     

    Kotlety na smetaně

     

    Kotletu nakrájíme na plátky. Naklepeme, osolíme a opepříme. Oloupeme brambory a nakrájíme je na plátky (ne moc silné). Pekáč vymažeme olejem. Na dno pekáče poklademe brambory vedle sebe, osolíme a na brambory poklademe plátky kotlet, na to opět vrstvu brambor. Nastrouháme sýr a posypeme brambory, celou plochu. Vše zalijeme smetanou a dáme do trouby péct. Pečeme asi 2 hodiny. Ze začátku pečeme asi půl hodiny přikryté. Potom pekáč odkryjeme a necháme dopéct. Když sýr zrůžoví, je hotovo!

     
  • Autor: suee
    Status:

    Krkonošské kyselo

    Datum: 23.02.2012 11:20
     

    Krkonošské kyselo z pravého kvásku

    Kvásek namočíme do vlažné vody alespon na 2hod. Do cca 4,5l vody (dala jsem 4l neb nemám větší hrnec) dáme vařit sušené houby a kmín. Asi 5 menších brambor nakrájíme na kostičky a uvaříme zvlášt (vařila jsem společně s houbami nebudu přeci špinit všechny kastroly ne?) Na másle usmažíme 3 vajíčka. Do vařící vody s houbami přecedíme kvásek, povaříme asi 10min ( brambory přidat tak aby se stihly uvařit, ale nebyly na kaši), pak přidáme vajíčka. Dále již nevaříme jen dle chuti osolíme. Při podávání zdobíme lžící kysané smetany. Dobrou chut smiling smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Dýňová polévka s červenou čočkou

    Datum: 23.02.2012 14:17
     
    dsc09336.jpg

    Dýňová polévka s červenou čočkou

    Recept mám z MMB, u nás zdomácněl, je hodně oblíbená.

    Kus dýně hokaido, pórek, mrkev, petržel (tu většinou nemám a nedávám), někdy přidávám i cibuli. Vše nakrájíme na kousky a orestujeme na másle (oleji), zalijeme vývarem (lze použít i zeleninový bujón bez glutamátu) a povaříme. Uvařenou zeleninu rozmixujeme a přidáme červenou čočku a vaříme do změknutí čočky, poté přidáme rozšlehané vejce a ještě krátce povaříme. Dle chuti dochutíme Solčankou. Nakonec se přidají uvařené nudličky. A můžeme servírovat.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Červené špagety

    Datum: 24.02.2012 18:06
     

    Červené špagety / s rajč. protlakem a česnekem/

     

    cca pro 4 osoby:

    hovězí maso libové na úzké nudličky máme raději, ale dělávám i z libového vepřového masa

    3 x velký rajský protlak - rozhodně NE kečup nono smiley

    celá hlavička česneku - normální velikost

    olej

    sůl, pepř

    strouhaný sýr typu Eidam, Čedar ..

     

    Na oleji restujeme maso nakrájené na nudličky, bez podlévání, až si maso pustí šťávu a zase se vydusí - tzn. dělat na prudko, stát u plotny a míchat a míchat. Pak osolíme, malinko opepříme a přimícháme rajské protlaky a pár utřených stroužků česneku a dusíme , podléváme minimálně, jen tak, aby směs byla stále taková, jako když jsme zamíchali protlaky, - tzn. krásně hustá šťáva, ne omáčka. Dusit do měkka, kdo má tlakový hrnec, ušetří čas a hlavně se mu nevyvaří šťáva, takže doporučuju thumbs down Když je maso skoro měkké, přidáme zbylý utřený česnek a dodusíme cca 15 minutek, až se chutě prolnou.

    Když se přidá všechen česnek hned zkraje, tak mi přijde, že se chuť vyvaří a zase dát všechen česnek až nakonec není ono, prostě to dělám cca půl na půl.

    Nakonec je potřeba většinou šťávu dosolit , přidám česnek prolisovaný lisem, takže bez soli a sůl si pak dávkuju až nakonec.

    A radím rajský protlak na rozdíl od italských receptů nenahrazovat steril. rajčaty nebo kečupem nebo rajč. šťávou.

    Vzniklá šťáva s masem je díky protlakům příjemně nakyslá a hodně česneková, ve spojení se špagetami úžasná mls smiley

     

    Na talíři přelít špagety masem s šťávou a hustě posypat sýrem.

     

    A já dělám naschvál více porcí, abych do zbylé šťávy mohla zamíchat zbylé špagety a mám je pak ráda ohřáté dohromady, je to zase trošku jiné mls smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Spojená kuchařka weekovská

    Datum: 27.02.2012 17:07
     

    Tak teĎ jsem si vzpoměla na to,že děláme doma rychlé ..... koláče.Je to opravdu hned co by dup.Musíte mít doma toustový chléb na ten si nastroháme jablko ,skořici,cukr,rozinky,ořechy a přiklopíme druhým toustovým chlebem .Povrch potřeme mírně máslem a skořicí .a zapékáme v topinkovači, zkuste je to bezva. PRO NEČEKANOU NAVŠTĚVU thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    dip/chatni - omáčka ke grilovanému masu

    Datum: 07.03.2012 09:47
     

    50 dkg velkých cibulí nakrájíme na proužky
    30 dkg paprik (na barvě nezáleží.) Nakrájet na nudličky
    Dohromady osmahneme na olivovém oleji
    Přidáme 2 vrchovaté kávové lžičky sladké papriky a
    50dkg marmelády (rybízová, meruňková)
    2 krabice konzervovaných loupaných rajčat (jedna krabice má 1/2 kg)
    1/2 palice česneku prolisovat
    sůl, pepř, oregano nebo tymián
    1dcl vinného octa
    rozdrcené sušené feferonky - dle chuti
    2 lžíce medu nebo 2 vrchovaté lžíce cukru
    hrst rozinek

    Když je cibule zesklovatělá, přidáme vinný ocet a následně ostatní ingredience a za stálého míchání pomalu dusíme, až do požadované hustoty hmoty.

    Když je třeba marmeláda málo sladká, dáme cukru víc...... Prostě dochutit podle sebe

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Knedlíky houskové kynuté

    Datum: 08.04.2012 13:30
     

    Kynuté houskové knedlíky

     

    Protože jsem dělala knedlík po 20 letech, hned sem vložím recept, protože se poved i takovému dementovi, jako jsem já. Dělala jsem to tedy v hnětací nádobě tyčového brauna, takže za minutu bylo těsto hotové. Tím pádem jen jeden váleček z poloviční dávky, z uvedeného množství budou dva.

     

    500 g hrubé mouky

    půl lžičky soli vmícháme do mouky

    Do důlku v mouce přidáme:

    1 vejce

    10 g kvasnic

    špetka cukru

    250 ml vlažného mléka (necháme 5 minut vzejít kvásek)

    Vše prohněteme, vmícháme na kostky nakrájený starší rohlík a dáme půl hodiny kynout. Pak zpracujeme do válečku a ještě chvíli necháme pod utěrkou odpočnout.

    Vaříme 18 minut v osolené vodě, v polovině vaření otočíme. Po vyjmutí propícháme.

     

    Výsledek byl skutečně dokonalý, samotnou mě to překvapilo a nevím, z čeho jsem měla celý život obavy.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (08.04.2012 13:39)
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Spojená kuchařka weekovská

    Datum: 21.04.2012 21:54
     
    menu.jpg

    Na žádost Anavi přidávám fotku dnešního oběda: Štouchané brambory podle Apetytu s kuřecí kapsou, plněnou nádivkou podle mě grinning smiley.

     

    Šťouchané brambory se slaninou a žampiony:

     

    Zatímco se nám vaří brambory, osmahneme na másle najemno nakrájenou cibuli. Když je tato dozlatova, přisypeme pokrájené žampiony, na kostičky nakrájené uzené či slaninu a kolečka jarní cibulky i s natí (tou nešetříme). Chvíli společně opékáme, potom maličko podlijeme, osolíme, opepříme a dusíme jen do změknutí žampionů. Zatím se nám uvařily brambory doměkka. Přisypeme k nim směs z pánve, přilijeme deci teplého mléka nebo vody z brambor a prošťouchneme (ne moc, neděláme kaši!) Na talíři ozdobíme zeleným (pažitka, petržel, řeřicha).

     

    Kuřecí kapsa s nádivkou:

     

    Klasicky připravíme řízky - řádně naklepeme, osolíme, opepříme.

     

    Postupně nastrouháme či rozmixujeme cca 10 dkg šunky, 10 dkg tvrdého sýra. Obojí smícháme. Podusíme na páře několik růžiček brokolice. Dokud je horká, rozmačkáme ji či rozmixujeme a vmícháme do směsi sýra a šunky. Vmícháme žampiony, které jsme podusili na másle. Můžeme je také rozmixovat nebo necháme menší kousky, aby byly v nádivce chuťově rozpoznatelnější. Vzniklá kaše by díky roztavenému sýru měla dobře držet pohromadě. Pokud se hmota rozpadá, vmícháme vajíčko. Takto připravenou směsí plníme řízky (jako by to byly pirožky). Okraje spojíme paličkou, můžeme pojistit jehlami či provázkem, obalujeme v trojobalu a pomalu smažíme.

     

    (Tip: zbylou nádivku upečeme ve formě na mafiny mls smiley.)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Stano (21.04.2012 21:56)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Polévka hrášková

    Datum: 30.06.2012 00:03
     

    Autor: Majka

     

    M:

    Je jednoduchá.

    Já dám na trochu másla orestovat mražený hrášek, chvíli podusím, pak zapráším moukou a zaleješ to buď vývarem nebo rovnou mlékem (pak tam patří masová kostka, dávám jen půlku) a provaříš. Dochutíš jen solí případně co máš ráda

    H:

    Udělám koncentrovaný vývar z kousku hovězího a zeleninových zbytků, to jako cibulových odřezků, sušeného libečku a stonků čerstvé petrželové nati plus něco těch hrachových lusků - slupek; hrášek mám čerstvý vyloupaný a mlíko absolutně plnotučné, též tak, tak si myslím, že když to říznu, bude to plnohodnotné.

    Moc kuju..

    (Zlehka opepřeno a přidána čistě symbolicky mladá mrkvička.)


     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (30.06.2012 00:06)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Polévka pórková s kuřecím výpekem

    Datum: 30.06.2012 00:14
     
    porkova.jpg

    tuk (máslo/olej nebo kuřecí sádlo)
    hrstička celého kmínu
    2 pomenší pórky (anebo 1 poctivě narostlý)
    vrchovatá lžíce nasucho opražené celozrnné hladké mouky (zde pšeničné jemně mleté)
    zeleninový vývar anebo v horším případku voda či poměr
    od hrubých nečistot zcezený výpek z celého kuřete
    1/4 až 1/2 lžičky soli, podle toho, jak bylo osolené kuře

    zavářka, zde kapání:
    1 vejce
    1 vrchovatá lžíce celozrnné žitné mouky jemně mleté
    příslovečná špetka soli

     

    Nebo s celestýnskou nudlí třeba.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (30.06.2012 00:20)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Polévka pórková s kuřecím výpekem

    Datum: 26.01.2013 21:26
     

    Kynutý knedlík podle SONY

     

    2,5 dl mlieka

    50 g droždia

    80 g práškový cukor

    450 g polohrubá múka

    1 ks vajce

    50 g rastlinný tuk

    štipka soli

    citronová kôra z 1 citróna


    V mlieku rozmiešaš droždie, , trochu cukru a múky, z toho pripravíš kvások. Necháš ho na teplom mieste vykysnúť. Do múky pridáš vajce, roztopený tuk, soľ, postruhanú citrónovú kôru,, kvások a vypracuješ jemné nelepivé cesto, ktoré pomučíš a necháš vykysnúť . Až vykysne, tak ho ešte raz prehnietieš a spravíš z neho dve šišky. a necháš ešte pár minút nakysnúť, ale len chvíľku. a dáš nad paru uvariť asi na 20 minút

     
  • Autor: Johanka
    Status: nováček

    Re: Spojená kuchařka weekovská

    Datum: 05.03.2013 12:26
     

    Králík podle Johanky

     

    Králíka omyjeme, naporcujeme, dáme do pekáčku, vylijeme jedno velké halali nebo dvě malé, jeden pytlík mražené zeleniny na svíčkovou, přidáme na kolečka nakrájenou menší cibuli, dáme podle oka nové koření a celý pepř, poklademe na plátky nakrájenou slaninu tu a tam a - dusíme. Slabou hodinku. To většinou dělám první den. Pak odstavím a dám do chladu. Druhý den dám rozdušeného králíka upéct. Před koncem pokladu na něj anglickou slaninu. ... Na sůl jsem nezapomněla! Je zbytečná, díky halali. Ke králikovi uvařím bramborový knedlík, do růžova osmahnu hodně cibule na sádle a na kostičky přidám ang.slaninu. Výsledek - viz foto.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.