pátek 29. března, 03:37 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Spinning

Datum: 02.02.2007 09:04
 

Chodíte někdo? Mě to láká už od loňska, ale ještě jsem se nedokopala sad smiley. Buď jsem nemocná já nebo děti nebo prostě není po večerech čas. Amee, ty jsi tuším kdysi na spinning chodila?

Přiznám se, že aerobick ani posilovna mě moc nelákají, zato na kole jezdím ráda, tak bych chtěla zkusit spíš tohle, abych si zlepšila fyzičku, o hubnutí mi až tak nejde.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 09:31
     

    Já na spinning chodím pravidelně už asi třetím rokem, dvakrát týdně. Naposledy jsem byla včera, vzhledem k tomu, že jsem teď dva týdny vynechala kvůli tomu kašli, bolí mě pěkně prd.l. Teda spíš ty sedací kosti.

    Aerobic jsem vždycky nesnášela, nemám ráda, když mi při cvičení skáčou prsa grinning smiley

    Myslím, že zajezdit si na kole a spinning jsou trochu dvě rozdílné věci. Ale to musíš vyzkoušet, první hodiny tě odrovnají, ale když tomu přijdeš na chuť je to dobrý.

    Nemám pocit, že bych při spinningu nějak výrazně zhubla, ale zpevní se ti svalstvo, zadek a stehna určitě.

    Když z nějakého důvodu vynechám na delší dobu tak jsem taková rozkydlá.

     

     
  • Autor: Reklama

    Re: Spinning

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 09:59
     
    Máš speciální kalhoty (s tím vyměkčeným sedem smiling smiley?)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 10:00
     

    Zpevněná stehna by bodla, možná i trochu břicho, ale na to to asi příliš vliv nemá, co?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 12:23
     
    Tak já zas spíš ten aerobic.winking smiley 
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 14:48
     
    Mono, no jo, ty seš to taková gymnastka smiling smiley. A nic by ti neskákalo!!!! grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 18:17
     
    Anavi..no právě!!! grinning smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 19:03
     

    Já teda ty vycpaný kalhoty nepoužívám.  Po pár jízdách se mi nějak otlačí grinning smiley a pak je to dobrý.  Kamarádka je má, protože ta se pak nemůže ani vyčůrat. Ale ona je případ sama pro sebe, to byste jí museli znát grinning smiley nic ve zlým.

    I to břicho se dá zpevnit, samozřejmě ne tak jako když děláš sedy lehy, ale když jedeš dobře a sedíš na tom kole tak jak máš a zatínáš u toho břicho i to má vliv. 

     
  • Status:

    Re: Spinning

    Datum: 02.02.2007 23:32
     
    To jsem se zas nechal nachytat.  Myslel jsem , že spining je od slova spinkat a ona je to asi ta ptákovina, co dělá moje dcera. Šlapat na kole a stát na místě, cejtit při tom jak ti tuhnou svaly, zdraví máš tolik, že spolu s potem cáká na všechny strany to musí bejt prostě úžasný. No, holka, nekup to za těch pár stovek. Hlavně, když je tam ten svalnatej trenér co nám dává do těla. To je pak strávenej večer! Aspoň kdyby vám ty velocipédy napojili na dynamo aby to mělo nějakej užitek.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 03.02.2007 09:37
     
    Honzo grinning smileygrinning smileygrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Spinning

    Datum: 05.02.2007 12:01
     
    Honzo, tam jde právě i o ty svalnatý trenéry, tys nás zase odhalil grinning smiley
     
  • Autor: magdala
    Status: nováček

    Re: Spinning

    Datum: 21.01.2010 12:12
     

    Taky nejsem pro vycpané kalhoty, ale rukavice považuji za nedílnou součást smiling smiley Spinning vidím jako jednu z nejjednodušších možností, jak si rychle zlepšit kondici a odreagovat se...a kdybyste nevěděli, kam na spinning nebo si chtěli jinak zlepšit fyzičku či se dozvědět novinky z fitness a wellness světa, zkuste mrknout na [www.fitkastudia.cz] . Je to moderní databáze se vším všudy, včetně optimalizace pro mobil winking smiley

     
  • Autor: Josefina
    Status: začátečník

    Re: Spinning

    Datum: 30.09.2011 22:43
     

    Ahojky, já se taky chystám zkusit ten spinn, kterej mi všeci známí vychvalujou, snad mě to chytne.. Jen mám dotaz? V čem tam chodíte? Já si chtěla vzít normál oblečení sportovní co mám, legíny a nějaký tričko, ale kámoška mi řekla, že prej tam chodí všeci v cyklo kalhotech a dresíkách.. řešíte to nějak?

     
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Spinning

    Datum: 06.10.2011 09:12
     

    No já teda chodím v dresu. Krásně to saje pot a je to příjemný. Rozhodně je to lepší než obyčejný propocený triko :-) .. A teďka si chci koupit i cyklo kalhoty od stejné firmy.

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Spinning

    Datum: 31.10.2011 18:43
     

    To funkční prádlo je dost dobrý. Mám teda jedno, že ho pořád musím přepírat, ale koupila jsem ho i mladýmu a ten ho používá na běžkování. Co mas za pradlo? Ja klimatex.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.