pátek 19. dubna, 05:00 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Spinning

Datum: 02.02.2007 09:04
 

Chodíte někdo? Mě to láká už od loňska, ale ještě jsem se nedokopala sad smiley. Buď jsem nemocná já nebo děti nebo prostě není po večerech čas. Amee, ty jsi tuším kdysi na spinning chodila?

Přiznám se, že aerobick ani posilovna mě moc nelákají, zato na kole jezdím ráda, tak bych chtěla zkusit spíš tohle, abych si zlepšila fyzičku, o hubnutí mi až tak nejde.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status:

    Re: Spinning

    Datum: 17.04.2013 13:28
     

    Já na spinning taky chodím a bez speciálních kalhot a taky bez rukavic, si to nedovedu představit, pochopitelně hodně záleží na instruktorovi, aby všechno vysvětlil, jinak to nemá ten správný efekt. Souhlasím s tím, že to je takový nejlepší způsob pohybu, možná bych před spinning ještě předřadila alpinning nebo heat program thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Spinning

     
     
  • Autor: kinderova
    Status: nováček

    Re: Spinning

    Datum: 07.07.2014 13:50
     

    Taky zajdu semtam na spinníng, chodím do Z4Y... a co se týká oblečení, tak díky tomu, že nechodím tak často, tak to taky nijak extrémně nehrotím, mám své oblečení, ve kterém sportuji a v tom jdu i sem, žádné spešl kalhoty, dres ani rukavice

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.