sobota 20. dubna, 04:53 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: frankoli
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: snář

Snář

Datum: 07.08.2007 09:41
 
Napadlo mě, jestli tu není někdo, kdo ví něco o výkladu snů. Dnes se mi zdálo o koních, hříbatech a čápech. Koně běhali venku na louce a byli s nimi lidi, kterým patřili. Čápi byli taky rodiče a mláďata. Bydleli na nějakém komíně, jak jinak že, ale jednoho mladého čápa s výrazně červenýma nohama jsme pak s nějakými dětmi (nebyly to moje děti, ty ve snu byly mladší) potkali v jakési hale (možná nádražní?). Prosím vás, jen mi neříkejte, to co napadlo mě. To ne! Určitě to znamená něco úplně jiného, ale pořád na to musím myslet.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 09:24
     



    frankoli napsal(a):
    Napadlo mě, jestli tu není někdo, kdo ví něco o výkladu snů. Dnes se mi zdálo o koních, hříbatech a čápech. Koně běhali venku na louce a byli s nimi lidi, kterým patřili. Čápi byli taky rodiče a mláďata. Bydleli na nějakém komíně, jak jinak že, ale jednoho mladého čápa s výrazně červenýma nohama jsme pak s nějakými dětmi (nebyly to moje děti, ty ve snu byly mladší) potkali v jakési hale (možná nádražní?). Prosím vás, jen mi neříkejte, to co napadlo mě. To ne! Určitě to znamená něco úplně jiného, ale pořád na to musím myslet.grinning smiley


    Mluvil jsem kdysi s jednou lekarkou (bylinarkou) a ta me rikala, ze lidi maji ruzne sny podle toho, co pred spanim veceri eye rolling smiley

    Ja kdyz si napriklad dam k veceri pizzu, tak mam opravdu desivy sny (treba o havariich a mrtvolach) confused smiley

    Ta lekarka me rikala, ze sny se "odvijeji" od toho, ktery bylinky jsou v jidle pridany winking smiley

    Docela tomu i verim, protoze kdyz vecerim jen "lehke" jidlo, treba jen salad a nebo neco ne moc koreneneho, tak vetsinou desivy sny nemam smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Snář

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 09:25
     

    No pane jo, dvě svatby najednou .... grinning smiley dej pak vědět, jak to dopadlo ! thumbs down

    Ikdyž - několikrát se mi zdálo o h...u a to bych prý měla (podle Kludské) velmi zbohatnout .... a prd, velebnosti grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 11:44
     

    Pozor! Lejna se zbavovati - o peníze přijdeš

    Lejno schovávat, schraňovat k sobě - k bohatství dojdeš

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 11:59
     

    No kurva,já teď jedno spláchla eye rolling smiley a podle jeho velikosti přiju o celoživotní úspory sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 12:04
     

    Evčo, virtuálně, VE SNU

    Ne, že si budeš doma pod peřinou syslit vypuštěná torpéda smoking smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 12:08
     

    grinning smiley Jo jo to určitě! Kdyby to byla pravda,tak jsem milionářka.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 18:20
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley.... máme nasráno snad ve všech diskuzích grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 19:24
     

    Bezvadna diskuze thumbs down grinning smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.