pátek 19. dubna, 05:51 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: frankoli
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: snář

Snář

Datum: 07.08.2007 09:41
 
Napadlo mě, jestli tu není někdo, kdo ví něco o výkladu snů. Dnes se mi zdálo o koních, hříbatech a čápech. Koně běhali venku na louce a byli s nimi lidi, kterým patřili. Čápi byli taky rodiče a mláďata. Bydleli na nějakém komíně, jak jinak že, ale jednoho mladého čápa s výrazně červenýma nohama jsme pak s nějakými dětmi (nebyly to moje děti, ty ve snu byly mladší) potkali v jakési hale (možná nádražní?). Prosím vás, jen mi neříkejte, to co napadlo mě. To ne! Určitě to znamená něco úplně jiného, ale pořád na to musím myslet.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 10.08.2007 19:18
     

    Keria...jojo...vrací se jak bumerang. Dlouho se mi zdálo, jak padám na ulici, instinktivně dávám ruce před sebe a přejíždí mi je tramvaj. Fakt se tenhle sen opakoval a vždycky jsem se z něj probudila.

    Teď, co mám děti, se mi zas zdá, jak někam padají...z okna, do bazénu, ze srázu...

    No a nedávný živý sen...byla jsem v nějakém lese, kde byla chata, něco jako myslivna. V té jsem byla na dovolené...už nevím, kdo všechno tam byl. Ale najednou se ozval rámus, nad hlavou se řítilo letadlo, břichem ,,lízalo´´ špičky stromů. Řvala jsem v tom snu, že to letadlo padá....a taky že jo...ohlušující rána a strašný žár, který jsem v tom snu cítila. No a samozřejmě jsem se v té chvíli probudila, ale pořád jsem cítila ten žár.

    confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Snář

     
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Snář

    Datum: 11.08.2007 06:04
     
    Já patřím mezi ty,které si své snění před usnutím od mala plánují.Prostě jsem třeba viděla Vinetoua a večer jsem v posteli zavřela oči a vymýšlela si nějaký příběh ve kterém jsem pochopitelně figurovala i já.Moc dlouhý nebyl,já do pár minut také usínám jako špalek a manžel říká,že kdyby mě kradli i s postelí,já se neprobudím.Tudíž si ty skutečné sny,pokud se mi vůbec zdají,nepamatuji ani náhodou.Aspoň mě neděsí.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 11.08.2007 07:35
     

    Pred rokmi u nas v praci bola moc prijemna dievcina co sa venovala roznym ezoterickym aktivitam...a ta mi mimo ine hovorila, ze sa da naucit naprogramovat si sny, ze sny dokazu dat odpoved na rozne otazky...atd..

    Hm....sice ako o tychto veciac rozpravala, tak ma to celkom zaujimalo a hovorila som si, ze by bolo dobre "vediet" o tom viac, ale nikdy som sa "neprinutila" blizsie sa tym zaoberat..

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 11.08.2007 07:35
     
    lenko...Vinetou byl i můj snový hrdina. Tedy hned po mně, že jo... grinning smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 12.08.2007 02:09
     
    Mona, nech si to, jo.....nikdy jsem tě ve snu s Vinetuem nevidělagrinning smiley grinning smiley . Sebe jo winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 12.08.2007 07:48
     
    Missi...a nebyla jsi náhodou ta s tím rybím jménem? Tak tu jsem normálně ,,zazdila´´. grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: frankoli
    Status: nováček

    Re: Snář

    Datum: 29.08.2007 12:20
     
    smiling smiley Ahoj, chci vám napsat, že to nebylo TO, co mysleli všichni, včetně mě. Dvě dětičky jsou dost pro starost i pro radost. Ptala jsem se známé (klinický psycholog), výklad snů je prý velmi složitá záležitost, a malé děti ve snu spíš znamenají nějaké podvědomé doufání v lepší budoucnost.smiling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:

    http://www.mujsen.cz/snar/

    Datum: 28.10.2007 08:59
     

    vaše sny

    [www.mujsen.cz]

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: http://www.mujsen.cz/snar/

    Datum: 28.10.2007 12:11
     
    Díky za odkaz, ukládám si do Oblíbených.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 28.10.2007 12:52
     
    Tuto noc som vo sne " videla a hlavne pocula" nekrolog za vasim jednym ceskym spevakom( v rokoch)...Sice ani nahodou nepatri medzi mojich oblubenych( tiez sa divim, kde sa "nachomejtl" prave on v mojom sne!!!!), ale...nech mu zdravicko sluzi este par krasnych rokooooov!!
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Snář

    Datum: 29.10.2007 23:09
     
    41.gif
    Za mlada jsem dokázala na někoho nebo něco myslet a sen se zjevil.Byla to nádhera.A teď asi nemám , k tomu vlohy.Uléhám a ne a né si nějaký sen přivodit.Občas se nějaký sen objeví ,ale není celý.Je asi chyba ve mne.
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 08.02.2012 20:37
     

    dnes se mi zdálo o operaci mé dcery a tohle jsem našla

    [www.snar.cz]+

    a kdo ví čím procházím, tak sen má pravduthumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 08:31
     

    Dnes se mi zdálo o hruškách. Byly poschovávané úplně všude, ve skříních, dokonce i v koňském sedle. Já jsem je chtěla schovat jinam, tak jsem ty skrýše vyprazdňovala a dávala hrušky do přepravek, jenže to bylo jak v "Hrnečku, vař", hrušek bylo stále víc. Ale tento sen by měl mít kladné důsledky pro můj život, tak uvidím.

     

    [www.snar.cz]

     

    [www.snar.cz]

     

    [www.snar.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (23.11.2012 08:33)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 09:10
     

    Spike, ve snáři od Kludské se píše :

    Jíst hrušku - smutek je za dveřmi

    Vidět hrušku - blíží se svatba

    Setřásat hrušku - budeš mít úspěch

    Trhat hrušku - tvé vyhlídky jsou skvělé

    Červivá hruška - tvé vyhlídky za moc nestojí

     

    Rač si vybrat grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Snář

    Datum: 23.11.2012 09:16
     

    Cancourku, tak z těch možností jsem hrušku asi jen viděla (a přenášela, pěkně jsem se v noci nadřela winking smiley ), takže svatba?

    Jsem tedy zvědavá, kdo to bude! Ale dcera se v létě zasnoubila a to by měla být svatba do roka, syn zas plánuje s přítelkyní miminko, což by taky mohli posvětit svatbou. Těch hrušek bylo hodně, tak možná ty svatby budou obě. Tyhle mé děti slaví společně svátek i narozky, protože to mají krátce po sobě, tak by mohli mít i ty svatby společně. Ale to už bych asi chtěla moc.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.