čtvrtek 28. března, 14:04 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vztahy
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vztahy
Diskutujte! Vše o vztazích
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Snachy a tchyně

Datum: 10.06.2008 11:42
 

Na vedlejším fóru mě zaujalo toto téma, zajímají mě i vaše názory na tento vztah smiling smiley.

Ráda bych byla jednou dobrá tchyně (to nejspíš každá smiling smiley ), zjišťuji ale po přečtení diskuze na L., že i já jsem citlivá na své soukromí a představa, jak se mi tu někdy v budoucnu zabydlí nějaká slečna a bude, nedejbože, ještě požadovat nějaký servis, se mi příčí už teď winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456789 | další
    Aktuální stránka: 1 z 9
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:24
     

    Fuj, Ivčo, to je téma, tos mě zasejc zděsila, že já zvědavec listovala tak hluboko! grinning smiley Teorií je spousta, moje maličkost razí vytrvale tu svou osvědčenou, že minimální bezpečnostní vzdálenost od tchyně je 400 kilometrů vzdušnou čarou* nebo 4 metry pod zem.

     

    *za předpokladu neschopnosti dotyčné osoby manipulovat mobilním telefonem

     

    A jakej servis proboha? Jestli jednou budu tchyně, budu jí pořádně! To znamená ta nejhnusnější ježikráva, to si piš. grinning smiley Nerada dělám věci polovičatě. smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Snachy a tchyně

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:32
     

    Hanule, dovolím si další lidovou moudrost ze školy: Jednapanípovídala:smoking smiley tchyně a uzený je nejlepší studený!

    Ale k věci, doufám, že se nedožiju tak požehnaného věku a v případě, že se dožiju okamžiku, kdy někdo o ty mé malé prevíty projeví záblesk zájmu, strčím mu ho kolem krku se syčením, že záruční doba 24 měsíců se na tohle nevztahuje a reklamace nepřijímámgrinning smiley myslím, že v našem státě a s naším t restním právem mi to fakt i projdecoffe smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:32
     
    Morgan, nelži a nezapírej, nejsem tvoje tchy grinning smiley.
    Tchyně, pivo, uzený.. grinning smiley drinking smiley mls smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:34
     
    Pées. A jen na ty adepty syč hned od začátku, to bude fakt nenápadný! Abys vůbec udala, víš? :smajlík dobře míněné rady:
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:36
     

    Ježíš, no jo pivo, jak jsem z té Moravy,pořád myslím jen na vínogrinning smiley , ale se začíná ten seznam rozšiřovat, coooo.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:38
     
    No, snad nemyslíš, že budu tak pitomá a budu je zvat dál? Aby tak viděli, co si to chtějí uvázat na krk? Kdepak, jen co mi je přivedou dítka představit...beru to jako hotovou věc a balím jim rychlostně a exprescoffe smiley grinning smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:41
     

    Jinak jsem nad tím ovšem dumala, Morgan thumbs down, a vidím to asi následovně:

    Ideální tchyně předstírá tak cca měsíc po seznámení se snachou decentně dávkovanou dobrotu a lásku, aby nevyplašila, ale zároveň nevzbudila přehnanou horlivostí podezření, no a pak nasadí tvrdší kalibr nevraživé ježibabizny, aby omladina vysmahla o svém domnělém vlastním rozhodnutí z domu a necamrala jí tam jak po matějský pouti, že jo.

    Ve tvém případku však ten zrychlený postup bude jednoznačně bezpečnější volba. smoking smiley grinning smiley winking smiley Ještě by si mohly/i nedejbože všimnout!!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (10.06.2008 16:15)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:42
     
    Jakože cokoli studenýho je lepší jak tchyně? No, to je taky taková pěkná pravda v lidové moudrosti obsažená.

    Morgan napsal(a):

    Ježíš, no jo pivo, jak jsem z té Moravy,pořád myslím jen na vínogrinning smiley , ale se začíná ten seznam rozšiřovat, coooo.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:45
     
    Přesně. Při ideální stavu věcí bych také volila cukr a následně bič. Ale jako majitelka dvou kozorohů s velmi vyhraněnými zájmy (a to nejen na ten sex, že joooo), musím volit prostě variantu: chyť příležitost za pačesy. Jedině, že bych potencionální snachy přijímala v restauraci, což by se ale za a.) prodražilo za b.) vzbudilo by to podezření. Ale pravda je taková, že přes práh domu nemůžou. Nevím, jak bych vysvětlovala zálibu dětí v jídlech, jejichž přípravu ohrozí i přelet letadla nad domem, příručku mladého finančníka a spisek pochmurné obálky a děsivého obsahu: Středověkou manželkou snadno a rychlegrinning smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Morgan (10.06.2008 14:46)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:48
     
    Hanule, svatá pravda s tím chlazeným, což je tedy velmi nepěkné vůči té tchynigrinning smiley a pak proč dochází ke globálnímu oteplovánícoffe smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:48
     

    Hele, Morgan, hlavně sis to měla líp vypočítat!! Bože, to BYL taky nápad rodit kozorohy! grinning smiley winking smiley

    Kdyby ses na ty spontánní akce vyprdla a luštila po večerech křížovky, bylo by ti dneska líp, he?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:49
     
    Tak o mojí tchýni psát nebudu...to už všichni znáte. Ale teď začínám být potencionální tchýně já. Holka sem tam přiveze toho svého na víkend. Sice to pro mne znamená víc surovin na jídlo, ale snažím se dceru co nejvíc zapojovat do všech činností, souvisejících se servisem. Tj. pomáhá mi vařit, když je to i pro ně, stará se o něj, dělá mu snídani, vaří mu čaj nebo kafe...prostě tyhle hostitelské činnosti jsem přehrála na ni. Ať se stará hned od začátku. winking smiley Co se soukromí týče, ten víkend mi nevadí.
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:51
     
    Mončo, páč ty jseš jednak boží a druhak si ani nevšimneš, že je u vás přespočet. smoking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Snachy a tchyně

    Datum: 10.06.2008 14:54
     
    Hanule... grinning smiley grinning smiley no něco na tom je...o jeden krk navíc....moucha!! grinning smiley
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vztahy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.