úterý 16. dubna, 19:50 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Smazání příspěvku

Datum: 22.05.2007 14:47
 

Zdravím,

 

zaregistroval jsem několik žádostí na možnost smazání vlastního příspěvku.

Tato možnost bohužel v systému chybí, ale je možné (a to je možná ještě lepší), nechat příspěvek skrýt.

 

Jak na to?

U příspěvku je odkaz "Nahlásit příspěvek". Ten by se měl používat, pokud je s příspěvkem něco v nepořádku.

Nově také funguje tak,

a) že pokud jste autorem příspěvku, tak se příspěvek po nahlášení automaticky skryje (a já jej poté zřejmě i smažu)

b) pokud nejte autorem, tak se u příspěvku počítají hlasy. A pokud jej navrhne více jak 3 uživatelé, je také skryt (toto číslo se může časem změnit). To umožní, aby uživatel mohl navrhnout na smazání i cizí příspěvek - například spam.

(nadále ale platí, že jakékoliv nahlášení příspěvku mi chodí emailem. Tj. pokud narazíte na nevhodný příspěvek a nahlásíte jej, dojde mi email ihned. a nemusíte tedy shánět další dva uživatele pro jeho skrytí smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 22.05.2007 14:52
     

    Tak fajn...,toto jsme fakt neobjevili (alespoň já ne). Tuto možnost vítám. Už se mi stalo,že jsem omylem něco dala jinam a žádala o smáznutí. Díky...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Smazání příspěvku

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 22.05.2007 15:20
     
    to nahlášení tam bylo už dřív, ale to automatické skrytí, resp. hlasování, to ne, to je novinka!
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 22.05.2007 18:43
     
    Zatraceně, jak tohle zařídit doma??? Doma můžu říkat něco stokrát.... co stokrát... tisíckrát... a nic se neděje. Tady naznačím, že bych ráda chatičku a hned mám vilu grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 22.05.2007 22:20
     
    Majka grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 10.06.2007 21:19
     

    Tak to jo...nahlášení jako takové zatím opravdu nebylo potřeba (pevně doufám,že ani nikdy nebude), tak ono "tlačítko" šlo úplně mimo mě..

    Majko,když jsem přečetla první větu...,tak mě napadlo,že je chceš občas nechat zmizet...grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 14.07.2008 22:25
     

    Ráda bych něco k mazání příspěvků - sice ne vlastních, ale přišlo mi zbytečné zakládat novou diskusi a myslím že se to sem snad taky hodí. Reaguju na to, co se stalo v diskusi "sraz". Trochu ji sleduji a všimla jsem si, žes tam vymazal pár příspěvků.

    Na jednu stranu to chápu, když někdo útočí na ostatní a píše sprosťárny,nepatří to sem.

    Jde ale o to, že když si člověk nepřečte všechno, co tam ostatní napsali, tak nemá možnost udělat si o těch lidech co se tam hádají představu jako kdo je jaký a kdo je "v právu", kdo se začíná hádat a obviňuje ostatní.

    Taky myslím, že je to něco jako "odpustek" - když někdo napíše něco škaredého a ty mu to smažeš, tak je zase jakoby "čistý", "hodný" a tím pádem ostatní nemají možnost zjistit co je to za člověka sad smiley Takže ve výsledku je to tak, že každý si může napsat něco hnusného a vlastně jako by nic...

    Proto mě napadlo, že by se mohla třeba založit diskuse "hádky", kde by se lidé "vybili" (jako ne navzájem, ale mentálně). Tohle berte všichni jako nepovedený fór, toto tady přece (snad) nikdo nechceme sad smiley 

    Spíš bych to vyřešila tak, že by byly tyto "nežádoucí" příspěvky třeba skryté a daly se přečíst jen po rozkliknutí? Aby to teda nemuseli číst ti, kteří nechtějí, ale aby nebyla brána možnost číst to těm, kteří chtějí?

     
  • Autor: Kukuc
    Status: začátečník

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 14.07.2008 23:29
     


    mihule napsal(a):

    Ráda bych něco k mazání příspěvků - sice ne vlastních, ale přišlo mi zbytečné zakládat novou diskusi a myslím že se to sem snad taky hodí. Reaguju na to, co se stalo v diskusi "sraz". Trochu ji sleduji a všimla jsem si, žes tam vymazal pár příspěvků.

    Na jednu stranu to chápu, když někdo útočí na ostatní a píše sprosťárny,nepatří to sem.

    Jde ale o to, že když si člověk nepřečte všechno, co tam ostatní napsali, tak nemá možnost udělat si o těch lidech co se tam hádají představu jako kdo je jaký a kdo je "v právu", kdo se začíná hádat a obviňuje ostatní.

    Taky myslím, že je to něco jako "odpustek" - když někdo napíše něco škaredého a ty mu to smažeš, tak je zase jakoby "čistý", "hodný" a tím pádem ostatní nemají možnost zjistit co je to za člověka sad smiley Takže ve výsledku je to tak, že každý si může napsat něco hnusného a vlastně jako by nic...

    Proto mě napadlo, že by se mohla třeba založit diskuse "hádky", kde by se lidé "vybili" (jako ne navzájem, ale mentálně). Tohle berte všichni jako nepovedený fór, toto tady přece (snad) nikdo nechceme sad smiley 

    Spíš bych to vyřešila tak, že by byly tyto "nežádoucí" příspěvky třeba skryté a daly se přečíst jen po rozkliknutí? Aby to teda nemuseli číst ti, kteří nechtějí, ale aby nebyla brána možnost číst to těm, kteří chtějí?

    No jistě, vždyť přece většina z nich se na tom tady pase a nic jiného, než hádky je nezajímá, tak proč jim bereš zábavu, ó, velký?

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 15.07.2008 13:46
     

    Zdravím,

    co se týká smazání včerejší diskuze - promazal jsem jeden příspěvek a všechny odpovědi na něj. Snažím se živé diskuze mazat spíše vyjimečně (na rozdíl od reklam a různých spamů). A to v případech, jako je tento - diskuze se netýkala tématu, a navíc nikam nevedla.

    Toto jsme již jednou řešili, právě v této diskuzi, kdy přišlo něco jako varování z mé strany. Pro podobný styl diskuze week není a nikdy nebude. Pokud si někdo chce řešit své osobní spory, může k tomu použít Soukromé zprávy a nebo to poslat mailem.

    Založení vlastní diskuze beru smiling smiley Problém je v tom, že ten kdo se chce hádat k tomu potřebuje obecenstvo. A právě ve vlastní diskuze rychle zjistí, že to vlastně nikoho nezajímá..

     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Smazání příspěvku

    Datum: 15.07.2008 14:16
     


    admin napsal(a):

    Zdravím,

    .........Pokud si někdo chce řešit své osobní spory, může k tomu použít Soukromé zprávy a nebo to poslat mailem.

    Založení vlastní diskuze beru smiling smiley Problém je v tom, že ten kdo se chce hádat k tomu potřebuje obecenstvo. A právě ve vlastní diskuze rychle zjistí, že to vlastně nikoho nezajímá..

    Hééésky! grinning smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.