čtvrtek 28. března, 12:38 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: wzteklina
Status:
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Slimáci......

Datum: 15.06.2010 14:32
 

Tak po shlédnutí večerních TV.......zpravodajství.....mě napadá jediné, posbírat a poslat na adresu dotyčného ochránce....

Letos totál INVAZE.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.12.2014 08:56
     

    Anavi, taky se moc těším angry smiley , rozhodím ho dřív, než začnou škodit a né až budu mít sežraný první rostlinky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Slimáci......

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 23.02.2015 09:33
     

    Tak neuběhly ani dva zimní měsíce a už jsem narazila na slimáky angry smiley Vyrýpla jsem si ze záhonu petrkliče, že si je doma přirychlím a dala jsem květináč do mikroténovýho sáčku a druhý den mi uvnitř rejdili dva slimáci. Ty bestie letošní zimu nemohli vychcípat, ach jo sad smiley to bude zas boj !!!

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.04.2015 08:27
     
    dsc_0142.jpg

    Přesunu sem to povídání o slimácích z nadávací. winking smiley

     

    Tohle jsou ty kachny, co žerou i ty hnusné španěláky. Známí je mají a právě se jim líhnou kachňátka.

     

     

    My kdysi doma dávali slepicích slimáky, nebo spíš hlemýždě v chaloupce, ale sekali jsme je sekáčkem na kousky a přidávali do směsi brambor, šrotu a kopřiv.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.04.2015 08:31
     

    To je nějaký ten běžec,nebo jak se jmenuje, viď? Sousedi měli dvě a někdo jim je sežral, liška,nebo kuna asi thumbs up

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.04.2015 08:37
     

    Cancourku, nebo si na nich pochutnal nějaký dobrý soused. grinning smiley

     

    Jo, říká se jim běžci. Chodí tak zvláštně vzpřímeně. Já je viděla poprvé v sousední vsi u rybníčka a pak jsëm si to chvíli rovnala v hlavě, co mi na nich připadalo divné. Až za dost dlouho mi došlo, že byly tak nějak divně postavené a vzpřímené. winking smiley Ale fakt ty slimáky žerou.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.04.2015 08:41
     

    Já musím holt zůstat u Ferramolu, kachny tam mít nemůžu. Ale už sypu a mizí mls smiley takže chutná grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 05.05.2015 20:53
     

    ......mám ožranou H. Anabelu a potom , že na ně nejdou angry smiley

     
  • Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 05.05.2015 20:54
     

    už pátý večer sbírám, jsou maličký, ale jsou sad smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 05.05.2015 22:39
     

    Ani mi o nich nemluvte.Já těch sviní nasbírala za dva dny skoro tři stovky.Jsou děsně mrňaví a žraví angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 05.05.2015 23:17
     

    mám sežraný papriky i rajský v pařníku angry smiley angry smiley angry smiley ....sv.ně slizký angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 06.05.2015 06:43
     

    Já je nesbírám, chybí ten lovecký pud a mám veliký prostor. Předevčírem jsem vysypala krabičku Feramolu (250,-) to jsem zvědavá kolik mě ty mrchy letos budou stát?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 06.05.2015 07:03
     

    Nesbírám, krmím, je, chlapečky, krmím... angry smiley Též jsem už vysypala půl krabičky Feramolu.

     
  • Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 06.05.2015 07:34
     

    Děvčata, to se nebojíte, že vám tyhle granulky sežerou psi. Ono prý je to jedovaté. Proto jsem koupila SLIMAX, toho se náš pes ani nevšimne Udájně jsou tyto granulky hořké a ještě napuštěné repelentem. Já mám Feromolu celou krabičku ještě od loňska, ale bojím se,aby to náš žravý pejsek nezbaštil, tyto granulky prý jsou sladké - já je tedy nechutnala. angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 06.05.2015 07:40
     

    Feramol nevadí. Vadí Vanisch. Ten první je něco se železem, co savcům nevadí. Také jsem musela z Vaniše přejít na feramol, kvůli kocourkovi, aby nic nesnědl. Feramol můžeš sníst i ty. Fakt nevadí. A na slimejše účinný thumbs down

    Slimax je jinak ochucený vaniš, tak bacha!

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (06.05.2015 07:42)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 06.05.2015 07:44
     

    nejsou jedovaté, sypu to na obecní, kam bohužel lidi vodí i pesany, a běhají tam kočky, takže to bych si netroufla vzít si na zodpovědnost
    Našla jsem popis:

    Určení: Neohrožuje ježky, domácá zvířata, dešťovky, včely a jiný užitečný hmyz. Nová forma účinnosti - zbytky slimáků nejsou vidět, nedochází k vylučování hlenu, je extrémně odolný proti vlhkosti. Doporučené množství 5g/m2 rovnoměrně rozsypat. Ochranná lhůta: žádná.

    Alenka napsal(a):

    Děvčata, to se nebojíte, že vám tyhle granulky sežerou psi. Ono prý je to jedovaté. Proto jsem koupila SLIMAX, toho se náš pes ani nevšimne Udájně jsou tyto granulky hořké a ještě napuštěné repelentem. Já mám Feromolu celou krabičku ještě od loňska, ale bojím se,aby to náš žravý pejsek nezbaštil, tyto granulky prý jsou sladké - já je tedy nechutnala. angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.05.2015 07:47)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.