čtvrtek 25. dubna, 20:54 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: wzteklina
Status:
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Slimáci......

Datum: 15.06.2010 14:32
 

Tak po shlédnutí večerních TV.......zpravodajství.....mě napadá jediné, posbírat a poslat na adresu dotyčného ochránce....

Letos totál INVAZE.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 20:39
     
     
  • Autor: Reklama

    Re: Slimáci......

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 20:41
     



    Amee napsal(a):

    Teď jsem je byla sbírat, hnusáky hnusný, slizký.

    Holky prosím Vás co je to ten Vanish, to je nějaká chemie na slizáky, nebo prášek? Nebo co.

    Amee, ty ho nekupuj! Máš kočku! Já ho používala do loňska, ale letos jsem přešla na ty bezpečné pro zvířata - pro jistotu. Koukni nahoře na můj odkaz

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 20:46
     

    Holky taky si myslím, že kdo má kočku asi by neměl ten Vanish používat, já mám jen čoklici a ta nesežere nic co je venku, ani od nikoho známého si nic neveme, takže nemám strach spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 20:51
     

    Dokud jsme měli jen psy, tak jsem to taky neřešila, ale teď, s kocourem už si to nedovolím. Už jednou něco venku sežral a přiotrávil se. Bylo to hrozné sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:01
     

    .... no tak kdybych nebrala Čendu na zahradu, tak můžu klidně Vanischovat , to mě příjde levněji, ho nechat doma coffe smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:07
     

    No právě kočky jsou v tom jiné sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:08
     

    Jenže kočky neuhlídáš, můžou to sežrat u sousedů, kteří zvířata nemají, tak jedy neřeší sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:08
     

    To kvuli Amale radsi nepouzivej.



    Amee napsal(a):

    Teď jsem je byla sbírat, hnusáky hnusný, slizký.

    Holky prosím Vás co je to ten Vanish, to je nějaká chemie na slizáky, nebo prášek? Nebo co.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:11
     



    SPIKE napsal(a):

    Jenže kočky neuhlídáš, můžou to sežrat u sousedů, kteří zvířata nemají, tak jedy neřeší sad smiley

    U nás mají vedle malého pejska z útulku, je žravý, takže u nich musí být taky nezávadné, další sousedka nepoužívá myslím nic, a ob zahradu mají kočky. Na poslední zahradě zvířata nemají a zahrádku nádhernou, tam nevím confused smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:50
     



    drahus napsal(a):

    Děvčata, co máte zahradu do 400m2 Když se chcete zbavit slimáků na únosnou míru, neobsypávejte záhony nebo jednotlivé rostliny, ale rozhoďte granule celoplošně, jako když naše babičky chodily sít obilí.

    Tak to já to dělám úplně blbě. Dávám to na pár míst a očekávám, že to cítí na dálku a přiláká je to sad smiley

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 21:53
     

    já to rozhazuju plošně spinning smiley sticking its tongue out , nejenom kolem určitých rostlinek, to by sežraly ty další neobhozené angry smiley a nebo by si to obešli nono smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 28.05.2014 23:02
     



    drahus napsal(a):

    Tady jsem našla velké balení za dobrou cenu: [www.diskont-zahradkar.cz]

    No tady je cena lepší, né? winking smiley [www.diskont-zahradkar.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.05.2014 08:14
     

    Kurňa, já jsem u nich na Ferramol nekoukala sad smiley Škoda, žes to nedala dřív, ušetřila bych v týhle blbý době sad smiley No jo, už je asi na cestě a zaplacený sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.05.2014 08:24
     

    Holky, díky. Mám objednané 2 Ferramoly a jeden čtyřkilový Travin. Tady bych to za takové ceny nikde nekoupila confused smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 29.05.2014 21:15
     

    Ráno jsem našla u brány psí lejno. Když jsem se vrátila z města, tak bylo dvakrát tak velký. Stáhli se k němu slimáci z okolí. A už nevylezli grinning smiley Musím se zeptat co ten pes žere eye rolling smiley Asi ho přestanem chodit venčit. Slimejši se nažerou a zgebnou grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.