úterý 16. dubna, 22:28 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: wzteklina
Status:
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Slimáci......

Datum: 15.06.2010 14:32
 

Tak po shlédnutí večerních TV.......zpravodajství.....mě napadá jediné, posbírat a poslat na adresu dotyčného ochránce....

Letos totál INVAZE.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 25.05.2014 22:58
     

    u nás zatím docela klid, máme tu hrozý sucho sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Slimáci......

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 25.05.2014 23:00
     

    Tak to je Irisko asi vaše jediná výhoda, že nemáte slimouše.

    Já kam hrábnu, tak je mokro.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 25.05.2014 23:10
     

    Trhala jsem listy host do kytice a ruce jsem mela cele uklouzane,byly jich tam desitky. Ale kupodivu je neuziraji,jen tam asibydli,jak je pod temi llisty vlhko. Tak jsem je sla hned nakrmit,nez mi dolezou na salat...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 07:54
     

    ...... v Receptáři ukazovali nějaké bakterie proti slimákům, ale kluci mě to celé prokecali , tak vím houby sad smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 07:59
     

    Kordulko, najdi si to tady [www.telereceptar.cz]

     
  • Autor: Arwen
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 10:12
     

    já včera po tom, co jsem sundala jednoho šneka přímo při večeři na mých afrikánech angry smiley zasypala nekompromisně záhony popelem, někde jsem to tu četla, že to na ně funguje, tak doufám, že mi v zahrádce aspoň pár afrikánů zbyde sad smiley ; další takovej obr šnek seděl na kameni hned vedle třech "bývalých afrikánů", evidentně už po večeři, ten letěl až na silnici, hajzlík

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 10:24
     

    Vlezla jsem večer s baterkou na zahradu, kolem půlnoci,....... na trávníku byly snad 2 na metru čtverečním angry smiley . Zatím jsou malí, tak 5-8 cm na délku, ale jeden měl snad 15 cm a byl flekatej angry smiley . To se nedá vysbírat a granule asi nestačej.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 10:58
     

    Fuuuj, ještěže večer už nechodím ven, nesnáším na ně šlápnout sad smiley angry smiley thumbs up

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 11:10
     

    Letos jich mám taky hodně a feramol nestačí. Musím koupit větší balení sad smiley Kocour chodí domů a v chlupech má celý náhrdelník ze slimáků. už se ani nebrání, když mu je vyčesávám. Má jich tam opravdu hafo angry smiley

    Dokud kocour nebyl, používala jsem vaniš a ten byl hodně účinný. Měla jsem dlouho klid. Zbylo mi velké balení, dostala ho švagrovka. Bojím se, aby ho kocour nesežral sad smiley Feramol se mu nevyrovná ani omylem

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 11:23
     

    drahuško, mamka mi taky pořád vyčítá, že kvůli mně koupila velké balení fer., přitom že Vanish byl daleko lepší. Ale mně teda Fer. fungoval... A u Vanishe mi vadí, jak za nimi zůstává ta slizká čára eye rolling smiley a chcípaj na povrchu. Po Fer. zalezou do země a tam chcípnou.

     
  • Autor: JaninkaH
    Status:

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 11:26
     

    Já dedy vanišuju, ale málo, teď sháním větší balení Feramolu do zeleninový zahrádky a do skleníku. V sobotu jsem také vylezla v noci na lov, byly jich tisíce, na metru klidně i 10 ks, ale bylo teplo a po dešti, tak se jim to lezlo, hajzlíkům. Hosty mi žerou, skoro ve všech mám dírky thumbs up .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 11:27
     

    Mně se propašoval slimák domů a udělal slizkou pěšinku na chodbě na koberci thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 12:33
     

    Já tedy kvůli nim v noci vylejzat nebudu. Podle budek od bukáčů, to zabírá fest a mizí Feramol jedna radost.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Slimáci......

    Datum: 26.05.2014 23:46
     

    Tak nyní jsem přišla z venku....ty svině ožíraj i mladý jehličí na smrčku angry smiley , tak tam jsem je ještě nikdy neviděla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.