sobota 20. dubna, 12:02 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Výchova a péče
hodnocení: 4.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Výchova a péče
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Školka

Datum: 23.01.2007 14:19
 

Začalo to nenápadně zimou:

 

Stano:

Prosím vás a teď mi řekněte, máte radost, že bude nebo už někde je sníh nebo už jste taky byly nalomený na jaro? Já miluju sníh a lyže a tu krajinu bílou, ale zima fyzická mě irituje a oblíkání dítěte bych zrušila úplně a to i vlétě, natož teď... Tak nevim, jestli se mám radovat. Děkuji předem za podnětné názory.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Školka

    Datum: 23.01.2007 14:23
     

    Libi:

    já zimu nesnáším, zimní sporty u mě nemají šanci, jako řidič nadávám (hlavně od té doby, co jsem přejela zmrzelého zajíce, dostala jsem smyk a učila auto šplhat po stromě), a představa, že bude potřeba ve školce obléct kolem třiceti děti do kombinéz ve mě budí opravdu hrůzu

     

    Otázka: rozumím ti, mě bych těch 30 dětí děsilo, i kdyby se oblíkaly úplně samy.

     

    Libi: pak když zajásáš, že se někdo oblékl sám, zjistíš s nejvyšší pravděpodobností, že si pod kombinézu neoblékl svetr či punčocháčky a můžeš začít znovu

     

    Stano:

    Hm, a trapný je, že nám se to děje, i když ho oblíkám já, že na něco zapomenu... A ještě mít na starost dalších 29 takových dětí a sama být zmatkařka a popleta...  Říkala jsem vám, jak jsem odešla s miminkem od doktorky v cizím kabátě? No jo, odešla... Doktorka mi volala domů asi za hodinu a půl na to, jestli jsem si nevzala cizí kabát... Samozřejmě, že jsem to byla já... a nejlepší bylo, že jediné, co měl ten kabát společného s mým, byla barva, jinak byl úplně jiný - s kapsama, s kapucí, kratší, o pár čísel menší, evidentně taky dražší... Připadala jsem si... no škoda slov...

     

    Libi ještě, že jsi neodešla s cizím dítětem

     

    Stano: Co není, může být.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Školka

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Školka

    Datum: 23.01.2007 14:27
     

    Libi: minulý rok se mi stalo, že jsem zapomněla jednomu dítěti obléknout botičky - scéna jak z filmu S tebou mě bavé svět, asi až po půl kilometru mi jeden chlapeček říká: "Paní učitelko, ale Tomášek nemá botičky" celou dobu šel v bílých ponožtičkách.

     

    Otázka: a máma se pak divila, z čeho má kluk sopla u nosu

     

    Libi:  to zrovna on má pořád

     

    Otázka: ani se divím, když ho úča tahá bosýho po venku

     

    Libi: přísahám, že fakt jen jednou

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (23.01.2007 14:29)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Školka

    Datum: 23.01.2007 14:29
     

    Libi, musím říct, žemám někdy co uhlídat svoje děti, aby odešly z domu o.k. Nedávno jsem mladýho vystrkovala ze dveří a on vyčítavě: Mami, nemám boty, jo? smiling smiley

    A  tuhle jsem přišla do školky a říkám na odchodu tomu svýmu potomkovi: Kde máš svetr? A on: Na sobě! Já: nedělej si srandu. A on: No fakt, mám ho pod trikem... No a já zjistila,ž e on sizřejmě aktivně na ten svetr sám oblékl mikinu,tím zmátl učitelku, takže mu nechala mikinu, pod tím svetr a pod tím triko s krátkým rukávem a tak pobýval ve vytápěné třídě dvě hodiny: Musím říct, že moje dítě je rozumově docela vyspělé, tak mě to šokovalo smiling smiley. Ale máp rávo na slabší chvilky.. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Školka

    Datum: 23.01.2007 14:32
     
    Jé, vidím, že než jsem to dopsala, okopčila jsi sem ten chat a zrovna taky o botech.. No, jsme to hvězdy, co? smiling smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Školka

    Datum: 23.01.2007 14:41
     
    teď se asi na chvíli ztratím, pak sem ještě něco z chatu hodím, pár hlášek tam padlo, a bylo by škoda, aby se ztratily grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Školka

    Datum: 02.11.2007 19:16
     

    Tak mám novou historku. Děti byly s celou třídou na exkurzi v Obřím akváriu. Jako suvenýr jim učitelky koupily (ovšem to, že KOUPILY jsem se dozvěděla až dnes!!!) každému malou rybičku. Já přišla pro mladýho do školky, on mi hlásí, že má rybičku i pro bráchu (já si naivně myslela, že to tam prostě dostávali, tak si řekl o jednu navíc) a já, že je hodnej. Dneska ráno mi říká: Mami, tu jednu rybičku musíme vrátit, ona byla Lukáška... eye rolling smiley Tak já mu vynadala, jak to mohl udělat, že to je ostuda, když sebral někomu hračku a tak. Učitelce jsem poníženě ráno rybu nesla zpět a ona mi mladýho vychválila do nebes, že se hned přiznal a že je od něj hezký, že to vyřídil i doma a zaslouží si pochvalu eye popping smiley Tak jsem to zase zřejmě výchovně nevychytala, páč já ho zpražila confused smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Školka

    Datum: 02.11.2007 19:20
     
    Teda jak to tady čtu asi ani malou do školky nedámgrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Školka

    Datum: 02.11.2007 19:27
     
    Pankova: to si tak nesmíš brát!!! Já mladýmu včera vyprala bundu překvapená tím, že ji má od bláta a děsila se, jestli mi takhle špinavej náhodou nepronikl už ráno. No a dneska ráno teda odešel v čistý, nažehlený, po o jsem ho vyzvedávala opět v zablácené. Vysvětlení: No jo, když my hrajem na zahradě fotbal a tam je prostě někde bláto!!!! eye rolling smiley eye popping smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Školka

    Datum: 02.11.2007 19:31
     
    To znám od starší z družiny věčně je jak dobytek protože se pere s klukama ale hlavně zě musí mít všechny bundy bílýangry smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Školka

    Datum: 02.11.2007 19:48
     
    No a vy byste těm dětem nedopřály trochu radosti z bláta...Vzpoměňte si na sebe...určitě bláto,louže atd byla skvělá zábava. A to nejde mít ve školce jednu starší bundu právě na to hraní na zahradě...?
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Školka

    Datum: 05.11.2007 22:57
     
    19[1].gif
    Tak školka ,to je něco.Mám malou vnučku a to začala teď chodit do školky.Ale co ta dokáže někdy udělat z krásných kalhot nebo bundy,tak to snad je kluk.Už jsem přemýšlela jestli by nebyl lepší,,atombordel"jako na vojně.To by bylo jednoduší a já si nedělala z toho hlavu.(Stejně si ji nedělám,protože je to dcery záležitost).A když ji chce mít jako ze škatulky tak ať si to užije.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Školka

    Datum: 06.11.2007 07:38
     
    Lado, no jasně, že mu do školky dávám starší, koupenou v sekáči za pár šprlíků. Jenže mi je stejně trapný, abych ho v té zablácené, co ho v ní jedno odpoledne vyzvednu, poslala druhý den znovu smiling smiley!!! Mě nejde o tu bundu, ale o to, že to musím buď vykartáčovat nebo rovnou vyprat, protože v tom "syrovém" stavu bych ho prostě vypustit nemohla grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Školka

    Datum: 06.11.2007 09:21
     
    Anavi,svatá pravdathumbs down
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Školka

    Datum: 06.11.2007 09:35
     
    Anavi aha...já to pochopila blbě...myslela jsem ,že třeba ve školce nemaj dvoje oblečení a pak jdete domů obalený blátem...grinning smiley To víš...školka jde už mimo mě...winking smiley Hele dopřej klukům trochu bláta..pračka to jistí...grinning smiley
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Výchova a péče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.