úterý 19. března, 02:59 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: fronta
Status: nováček
Klikni pro filtrování

sklo v bytě

Datum: 13.01.2012 20:41
 

prý se dá sklo použít jako obklad za kuchyňskou linku? dokonce to jde i s motivem který si vyberu. nevíte někdo co je to za typ skla a kde se to dělá?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 20:57
     

    Myslíte, že se Fronta nabanany ještě vrátí se svým reklamním odkazem? grinning smiley Ale vidite, jak je svět relativní a že i ten spam proradnej může být k nečemu dobrej smiling smiley thumbs down.

     
  • Autor: Reklama

    Re: sklo v bytě

     
     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 21:32
     

    Majko, prosím tě, to máš v kuchyni před tím sklem indukci? Lze dát sklo i za plynové plotýnky? Ptám se. Vyzvídám. Kuchyň je u nás sice opět převálcována další jinou potřebností, ale snad v další pětiletce bude. Na zdech mám obkladačky. Pokud zvítězí poslední plánované uspořádání, tak se bude předělávat elektřina a nejspíš obkladačky padnou. A pak se bude vybírat, co dát na zeď.

    Sklo za sporákem - elektrickým - měl manžel v jednom pronajatém bytě. Ale jen za těmi plotýnkami. U dřezu nebylo, ani u pracovní plochy thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 21:45
     
    img_2628.jpg

    Mám plyn a sklo je kalený. Ale je taky fakt, že mám 70 cm hlubokou desku, tudíž je tam hodně veljý odstup.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 22:07
     

    Majko, tou fotkou jsi mě dostala. Mrknu na ni a první, co mě napadlo, šmarjá, ona má šporák na zemi a za tím skříňky. eye rolling smiley eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 22:16
     

    Majčí, a já myslel že sis s tím sklem dělala kozy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 22:50
     


    carlos napsal(a):

    Majčí, a já myslel že sis s tím sklem dělala kozy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Cožpak já si někdy dělám prdel? Já su vážná jako chleba.

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: sklo v bytě

    Datum: 14.01.2012 23:10
     

    Majko, mockrát děkuji za fotku. Nevypadá to vůbec špatně. Jen se bojím svého temperamentu. Jsem občas jak neřízená střela. Do všeho HRRR a nebezpečná svému okolí. Bojím se, že bych to sklo byla schopna rozbít v případě, že bych držela v rukou něco težkého stydlin smiley

    Po Vícepůlce jsem zatím ničím neházela, ale co není, může časem nastat eye rolling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: sklo v bytě

    Datum: 15.01.2012 10:29
     


    Majka napsal(a):

     

    carlos napsal(a):

    Majčí, a já myslel že sis s tím sklem dělala kozy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Cožpak já si někdy dělám prdel? Já su vážná jako chleba.

    To mě teda ještě chvíli povídej grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: sklo v bytě

    Datum: 15.01.2012 10:38
     

    Hele misto nabanany je tu sauruska :-)

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: sklo v bytě

    Datum: 15.01.2012 12:29
     

    Jojo grinning smiley.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.