pátek 29. března, 16:57 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4
Klikni pro filtrování
Tagy: palubky

Skladování dřeva

Datum: 28.01.2007 19:37
 
Vy, kteří topíte alespoň občas dřívím, ať už v krbu nebo v kamnech, kde máte u domu uskladněné dříví? My na dvorku u jedné stěny domu. Je částečně pod střechou, ale stejně je momentálně ,,zasněžené´´. Takže: máte na dřevo nějaký přístavek? Nebo také jen tak vyskládané u domu? Kdyby byly fotky...winking smiley  Mně se to líbí u těch domů, ale jde i o praktičnost, že jo.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status: expert

    Re: Skladování dřeva

    Datum: 12.11.2020 23:18
     

    Hano, grinning smiley grinning smiley grinning smiley.Povinnost jsi splnila. Výsledek byl celkem očekávaný.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Skladování dřeva

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Skladování dřeva

    Datum: 13.11.2020 20:09
     

    Hani, já měla 3 kluky a nedělala jsem si iluze, že by si vůbec moje vysvětlovaní poslechli - to bych asi musela začít tak cca v 9ti letech, noooooo i tady jsem asi naivní, a to nebyl dosupný internet a jiné ... V době, kdy jsem měla pocit, že asi bych měla vysvětlit co a jak, jsem se omezila na pouhé .... "Jste sice ze sedláckého rodu, ale to neznamená, že musíte strčit vidle do každého hnoje". Pochopili, usmáli se, utěšili - "to víš, že ne, mami".

    Ovšem, už teď jsem z toho na prášky, Tondě je 9 a 1/2 .... co já si počnu, vůbec nevím, netuším stydlin smiley , kdy a jak začít s osvětou. Doufala jsem, že spolužačka Kačka to zvládne (nosí už od předškoláckého věku "podprsenku"), oni podle oblékání jsou tak trochu "světští" a Káča už ve školce udělovala rady, že nemají s nikým nikam chodit, nebavit se s cizíma chlapama (Tonče byla nesmírně vyděšená, že bude mít pana učitele a ne učitelku ve škole) .... jenže přišel covid a Tony s výjimkou asi 6ti neděl nebyla od půlky března mezi dětmi. Aaaaaaaach, jo.

    Ale skládat dřevo už umí thumbs down , aspoň něco.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Skladování dřeva

    Datum: 13.11.2020 20:36
     

    Kluci jsou dospělí, jenom mi ta věta připomněla minulost

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Skladování dřeva

    Datum: 14.11.2020 07:58
     

    Elenko, pobavila jsi mě s vidlema a hnojem thumbs down grinning smiley

    Já když přicházela do puberty, tak se žádná osvěta nekonala nono smiley máma mi prostě strčila pod nos knížku Děvčátka, na slovíčko - tohle si přečti a bylo vymalováno. U mých dvou sester to praktikovala stejně winking smiley

    Jejda, my jsme v diskusi o skladování dřeva eye popping smiley tak tedy u cancourků je dřevo vzorně vyskládáno ve dřevníku vzadu za barákem grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil cancourek (14.11.2020 08:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skladování dřeva

    Datum: 09.12.2020 10:41
     


    cancour, u nás podobně.. .no a nějak jsem se do toho lety dostala grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

    Dřevo máme taky vzorně srovnané winking smiley, abych se držela tématu.

     

    cancourek napsal(a):

    Elenko, pobavila jsi mě s vidlema a hnojem thumbs down grinning smiley

    Já když přicházela do puberty, tak se žádná osvěta nekonala nono smiley máma mi prostě strčila pod nos knížku Děvčátka, na slovíčko - tohle si přečti a bylo vymalováno. U mých dvou sester to praktikovala stejně winking smiley

    Jejda, my jsme v diskusi o skladování dřeva eye popping smiley tak tedy u cancourků je dřevo vzorně vyskládáno ve dřevníku vzadu za barákem grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Skladování dřeva

    Datum: 13.07.2021 10:40
    Hodnocení fotografie "Skladování dřeva": 4
     

    Dobrý den, mě docela pomohl tento článek: [www.levnekrby.cz] kde jsem zjistil, že je důležitý přístup vzduchu a to ze všech stran.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.