čtvrtek 28. března, 20:17 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: lenka01
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Skalka

Datum: 12.04.2007 06:37
 
Letos se chystám do osazování skalky.Tedy začala jsem již vloni její zastíněnou stranou,kde mám vřesoviště.To je hotové,tedy skoro.Teď tu jižní a západní strnu.Tak uvítám tipy na rostliny a fotečky těch vašich skale kpro inspiraci.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Status:

    Re: Skalka

    Datum: 23.04.2014 15:00
     
    p1060102.jpg
    Další fotografie:

    .. jj, Ivi, je to tařička - ze semínek. Mě se zase nedaří - mydlici sad smiley , už jsem to s ní vzdala.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Skalka

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 23.04.2014 16:00
     

    Floxy máš taky nádherné! To je radost pohledět, opravdu love smiley

     
  • Autor: manka69
    Status: začátečník

    Re: Skalka

    Datum: 23.04.2014 17:37
     

    Jarka.666 A za kolik let vypadá ta tařička tak jak vypadá thumbs down ? Já letos vysela, tak ať vím, na kolik pětiletek se mám připravit tongue sticking out smiley .

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 23.04.2014 19:01
     
    dsc_0045.jpg
    Další fotografie:

    Taky už mi cosi kvete a mám z toho radost...

     
  • Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 09:56
     

    .. ahoj Manko , vpravo - velká modrá je letitá, víc jak 6let bude mít určitě a taky, by byla větší - musím jí občas koordinovat nono smiley grinning smiley už tak dusí písečnici. No a ty ostatní tařičky - 2r... Loňské léto, dostaly pěkně na frak - speklé od slunce, jsem myslela, že to ani nerozdýchaj. .... Takže neboj, na žádné 5letky to rozhodně nebude smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 09:58
     

    Marjánko, krááásná skalka flower smiley , světlerůž. bochánek - obr.1, to je confused smiley mls smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 10:03
     

    To je krása! Jarní skalky jsou nejrásněší, kvete toho hodně. Floxy jsou nádherné, jsu to úžané kopečky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 10:06
     

    Marjanko, i ta tvoje iberka - pokud je to to bílé - je nádherná. Co vy s tím, holky, děláte? U mě se skalničkám vůbec nedaří. Bude to tím jílem, musela bych skutečně asi zbudovat nějakou skalku (ovšem pro tu nemám místo).

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 13:20
     



    jarka.666 napsal(a):

    Marjánko, krááásná skalka flower smiley , světlerůž. bochánek - obr.1, to je confused smiley mls smiley

    Když já si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje, ale je to úplně obyčejná a zcela běžně koupitelná skalnička...až přijdu domů, podívám se a napíšu...

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 13:21
     



    Anavi napsal(a):

    Marjanko, i ta tvoje iberka - pokud je to to bílé - je nádherná. Co vy s tím, holky, děláte? U mě se skalničkám vůbec nedaří. Bude to tím jílem, musela bych skutečně asi zbudovat nějakou skalku (ovšem pro tu nemám místo).

    Jo, je to iberka a roste to úplně samo, nic s tím nedělám...přidej do jílovité půdy hodně písku a bude se určitě dařit...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 13:39
     

    Iberka je jedna z posledních statečných, co docela úspěšně přežívá na skalce, kterou jsem sice jakoby zrušila, ale nic jsem nelikvidovala, jen jsem se o to přestala starat. Dnes jsem tedy vyměkla a vyčistila jsem okolí hořce, který se najednou vzpamatoval, má 3 květy a je dost rozrostlý, takže tpo vypadá, že za rok bude kvést hodně. Skalku mám opravdu skalkovou, protože tu máme pod malou vrstvou zeminy kamení a skálu.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 16:28
     



    Marjanka napsal(a):



    jarka.666 napsal(a):

    Marjánko, krááásná skalka flower smiley , světlerůž. bochánek - obr.1, to je confused smiley mls smiley

    Když já si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje, ale je to úplně obyčejná a zcela běžně koupitelná skalnička...až přijdu domů, podívám se a napíšu...

    Tak je to trávnička...

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Skalka

    Datum: 24.04.2014 16:33
     

    Holky máte krásné skalky love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skalka

    Datum: 25.04.2014 00:10
     

    To je ale asi nejaka zakrsla travnicka,jinak byva vyssi,ne? Dnes jsem nakoupila 3 nove aubriety,zasypala piskem a uvidime. Maji posledni sanci:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.