čtvrtek 25. dubna, 16:58 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Skákací boty (Skyrunner)

Datum: 05.07.2008 21:32
 

Dneska jsme se byli projet na kolách a viděli chlápka, který se k nám blížil mílovými kroky.

Natolik mě zajímalo, cože to měl na nohou, že jsem hledala na netu... a našla winking smiley

Možná to znáte, pro mě je to fakt novinka:

 

 

Říkejte tomu skákací boty, klokaní boty, skyrunner, upwing, poweriser... prostě jak chcete ! Jednoduše se jedná o sportovní zážitky které jste ještě nezažili. SKYRUNNER vám přináší nový rozměr zábavy určené nejen pro mladé ! Zlepšete si svojí fyzickou kondici, protáhněte svalstvo nebo se jen bavte. Vyzkoušejte si i Vy nyní běh téměř 40ti kilometrovou rychlostí nebo skákání až dva metry do výšky !

Ceny jsou tak kolem 5 tis., trochu nákladnější hračka winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Korkie
    Status: nováček

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 01.09.2010 21:16
     
    princezna_leia napsal(a):

    Ahoj, já našla na netu nabídku na hodinu 1560,- Kč, přemýšlím, že bych to koupila přítelovi k narozeninám. Myslíš, že se na tom za tu jednu hodinu naučí a užije si to? Jsou to tyhle skákací boty.

     

    Ahoj, být tebou tak to nekupuju. Sou daleko výhodnější nabídky. Koukni na tyhle stránky. už sem to tady psala v jiné diskusi. Je to daleko levnější winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

     
     
  • Autor: tomasus
    Status: nováček

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 14.11.2011 23:03
     
    poweriser-model-2010.jpg

    Skyrunner skutečně nedoporučuju. Kvalitní botky pořídíte cca od 8 000,- Kč. Tohle jsou vyhozené peníze. Nepohodlné vázání, které se uvolňuje a nespolehlivé pružiny....

     

    Výčet kvalitních značek skákacích bot naleznete na [www.HOPsej.cz]

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 15.11.2011 13:13
     

    Za 8 táců eye popping smiley, kdyby domácí odskákal do nenávratna a ještě předtím sepsal životní grinning smiley, tak do toho jdu a klidně se i zadlužím grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 15.11.2011 20:20
     


    Hanule napsal(a):

    No, taky jsem to okoukla a musím říct, že zas tak do té práce nespěchám. grinning smiley


    Při mé šikovnosti bych dospěchala hlavně hodně rychle do špitálu a odčerpala bych dost velkou částku ze zdravotní pojišťovny. tongue sticking out smiley Věra

     
  • Autor: Karelkis
    Status: nováček

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 30.12.2015 14:20
     

    Používáte k nim nějaké chrániče ? Popřípadě, dke jste je koupili smiling smiley ? A co máte vlastně za typ skákacích bot smiling smiley ?

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.