středa 24. dubna, 18:41 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Skákací boty (Skyrunner)

Datum: 05.07.2008 21:32
 

Dneska jsme se byli projet na kolách a viděli chlápka, který se k nám blížil mílovými kroky.

Natolik mě zajímalo, cože to měl na nohou, že jsem hledala na netu... a našla winking smiley

Možná to znáte, pro mě je to fakt novinka:

 

 

Říkejte tomu skákací boty, klokaní boty, skyrunner, upwing, poweriser... prostě jak chcete ! Jednoduše se jedná o sportovní zážitky které jste ještě nezažili. SKYRUNNER vám přináší nový rozměr zábavy určené nejen pro mladé ! Zlepšete si svojí fyzickou kondici, protáhněte svalstvo nebo se jen bavte. Vyzkoušejte si i Vy nyní běh téměř 40ti kilometrovou rychlostí nebo skákání až dva metry do výšky !

Ceny jsou tak kolem 5 tis., trochu nákladnější hračka winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 05.07.2008 21:39
     

    Bychom se na srazu vyblbli:grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 05.07.2008 21:39
     

    heh.

    to jsme zkoušeli na jedné firemní akci.. Docela legrace. Jen chvíli trvá, než se to člověk naučí. zvykne si.. Jinak hrozí pády..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 05.07.2008 21:42
     
    si představuju, jak na tom letim ráno do práce:
    [url]
    [/url]
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 05.07.2008 21:43
     

    Jinak z těhle šíleností ještě doporučuji Aquaskipper: [url]

    ;feature=related[/url] takové "nic" a když se na tom skáče, tak se to pohybuje.. (v mém případě spíš směrem ke dnu smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 05.07.2008 21:45
     
    Jo, tak s tímhle "náčiním" mi přišlo taky ukázkové video, jsem se dost bavila grinning smiley. Do toho bych nešla, k vodě nemám příliš kladný vztah grinning smiley. To radši snad už dopadnout na tu pevnou zem, tam mi aspoň nehrozí utopení.
    winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 05.07.2008 22:05
     

    Boty jsem teda nezkoušela...Anavi si tě představuju, tak pádíš v kostýmku do práce... grinning smiley

    .Na té vodě tio vypadá báječně... thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 07.07.2008 14:07
     

    No, taky jsem to okoukla a musím říct, že zas tak do té práce nespěchám. grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    chossse

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 06.10.2008 20:37
     

    Prostě jak chcete? Nejsou boty jako boty - jestli chcete aby vám vydržely tak musíte investovat místo 5 tis 9! skákací boty za 5 tis můžete za pul roku odepsat a hlavně si na nich neužijete ten krásný pocit ze skákání. Koukněte na [www.skakaciboty.cz] a hledejte aubrie 08 na youtube.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Sáva Arabadžiev

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 26.10.2008 15:24
     
    Všechny informace o skákacích botách na jednom webu. [www.skakej.cz]
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 26.10.2008 15:49
     
    Vy toho nadeláte, vzdyt není zádná novinka, to uz mel prece kdysi Maxipes Fík! grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 26.10.2008 15:51
     

    Viem si zivo predstavit, ako by na najblizsom zraze priviezla spickova sanitka vacsi pocet dochramanych pacientov na vozikoch..A na dotaz okoloiducich co sa nam stalo by sme len nesmelo poznamenali, ze sme si chceli zaskotacit na skakajucich botach! grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: sm30
    Status: začátečník

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 26.10.2008 19:23
     

    Na téhle skákací šílenosti jsem asi před třema lety potkala kluka na náměstí. Všichni, kdo tam byli, tak zkoprněle zůstali stát a zírali na něj. Během chviličky byl ale pryč. A lidi se dlouho nemohli vzpamatovat (včetně mne).

    A také jsem na hlavní třídě, která je trochu z kopečka viděla mladou holku, jak se k nám blíží, ale nepohybovala nohama eye popping smiley eye rolling smiley Prostě jen stála a blížila se. Když nás míjela, tak jsme si prohlídl jejíi boty, ona tam měla nějakou kuličku v podrážce a když stála, tak vlastně jela grinning smiley. Také úžasná podívaná.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 27.10.2008 00:09
     

    Botky s kolečkem znám..děcka na nich u nás jezděj - choděj....Ono se to kolečko dá zasunout a pak je to normální botka ... grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Skákací boty (Skyrunner)

    Datum: 26.05.2010 18:12
     

    Ahoj, já našla na netu nabídku na hodinu 1560,- Kč, přemýšlím, že bych to koupila přítelovi k narozeninám. Myslíš, že se na tom za tu jednu hodinu naučí a užije si to? Jsou to tyhle skákací boty.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.