pátek 19. dubna, 14:38 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Silvestr v televizi

Datum: 02.01.2008 06:20
 
Tak dívky spusťte každoročnoční litanie o tom jak ty silvestrovský pořady stály za hovno, že se na to nedalo dívat a pod. Žiju už dost dlouho, ale nezažil jsem nikdy aby někdo řekl "Tehle silvestr v TV byl vynikající!". Teprve po letech se o nějakých mluví jako o nejlepších. Já nemůžu hodnotit, na televizi jsem se díval chvíli přes den, ale na ČT 24 kde opakovali Labyrint revoluce . Jinak jsem poslouchal AB radio blues na netu. Tam jen hrajou dobrou muziku nepřerušovanou mluveným slovem, natož reklamou! Kolem devýtý večer jsem usnul aniž bych požil kapku alkoholu, částečně jsem se probral o půlnoci, kdy začal koncert pyromanů, uklidnil jsem Tobíka a opět usnul. Tak mi o tom programu v bedně alespoň povyprávějte...
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 08:28
     
    Honzo...tak my sledovali ČT1. Všechnopárty se Šípem bylo na téma alkohol a docela jsem se pobavila. Pak bylo Uvolněte se, prosím s Krausem, výběr ze Slovenské verze. Taky dost dobrý. Dvakrát večer byl Čtvrtníček (Udělám cokoli a Pošta pro tebe) a ten nikdy nezklame. Jo a taky jsme v nějaké pauze koukali chvíli na Hádej, kdo jsem na Primě. Čili já si nestěžuji, páč jsem si vybrala. winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Silvestr v televizi

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 08:57
     
    Nemůžu sloužit, zaregistrovala jsem jen výběr hitů Karla Svobody na Nově, a na Primě šel pořad s jeho písničkami, to jsem sledovala. A kolem druhé moravské lidové písničky, měla jsem je místo ukolébavky.winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 09:15
     
    Moni, sledovali jsme to stejné, co vy, pak chvíli "Mejdan z Václaváku" na Nově, protože jsme museli být uvázaní doma, a nestěžujem si taky.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 09:24
     
    Jo a po půlnoci na ČT2 - Večeře pro jednoho - nesmrtelný skeč...to jsme se fakt pobavili. thumbs down
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 10:02
    Hodnocení fotografie "Silvestr v televizi": 5
    Hodnocení kategorie "Televize": 5
     
    Já moc nekoukala, ale z toho mála se mi líbila Holubová ve Všechnopárty, skvělý vyprávění, a pak ze zpráv "hádka" Chytilové s Töpferem o radaru.
     
  • Autor: Taura
    Status: začátečník

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 11:00
     

    Já tak nemám ráda Silvestry! Takové to radování na povel, stejně jako o "Dušičkách" smutnění na povel.

     

    Silvestr v TV byl pro mě i tentokrát nezajímavý a mnohdy se víc pobavím u obyčejných filmů. Jako třeba včera u Pelíšků. smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 11:06
     

    Hm, tak my televizního Silvestra sledovali naposledy kolem roku osmdesát, kdy jsme měli malé děti (kojence) a nemohli se někam trhnout.

    Jinak ho vždy trávíme s přáteli. Možností máme přehršel, tak to střídáme. Jsme stejná věková kategorie, takže podle toho je i hudba. Bavíme se, tancujem. Většinou se protančíme do rána. Sedět v křesle u TV by mne už asi nebavilo.smiling smiley

    Když bych byla nucena sedět doma, tak bych si asi stáhla scénky z youtube. Je tam toho hromada.thumbs down

     
  • Status:

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 11:14
     

    Tauro, když to bereš takhle, tak to pak i každé narozky, plesy, večírky,svatby atd. je vlastně taky "na povel".

    My to berem tak, že když už je to volno a přes rok času moc nemáme, tak se rádi všichni sejdem a zařádíme si. Je nás sedm manželských párů, tak to stojí za to. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 02.01.2008 14:16
     

    O Silvestra jsem moc na televizi nekoukala. Akorát jsem zhlídla toho Čtvrtníčka a chvilku Všechnopárty.

    Za to včera jsem si poplakala při Legendě o vášni, to můžu . Doják pro mě. grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 31.12.2010 11:38
     

    Zběžně jsem nakoukla do programu a nějak mě letos nic nezaujaloeye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 31.12.2010 11:39
     

    Evči a jiný roky snad jo?eye rolling smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 31.12.2010 11:54
     

    Taky si nevzpomínám, že by tam bylo něco ke koukání.winking smiley

    U nás bude o půlnoci velkej ohňostrojwinking smiley Káťa vyhrála v soutěži na rádiu ohňostroj prý za pět litrů a tak u ní na posteli trůní velká krabice plná rachejtličekgrinning smiley .

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 31.12.2010 11:54
     

    Na televizi kašlu. Ty jejich estrády ať si strčí kam chtějí. Jdeme tančit do společnosti jako již tradičně. A protože je to na Silvestra tak to bude veselejší, ne jen nějaký waltz, či tango ale i kankán, samba, merenga, mambo či letkis. Je to mnohem lepší než čumět do bedny (či na placku) na nějaký hloupý a nablblý "vtipnosti".

    Přeji každému Sivestra podle jeho gusta.smiling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Silvestr v televizi

    Datum: 31.12.2010 11:54
     

    Pravdu díš grinning smiley grinning smiley

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.