čtvrtek 18. dubna, 21:47 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Taťkové
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Taťkové
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Jista
Status: nováček

Šikula

Datum: 10.01.2008 09:43
 
Dobrý den všem. Máme doma taťku "šikulu", takže nemáme půl roku přidělané poličky, skříňku v koupelně a v předsíni máme lustr rok koupený, ale zatím se tam houpe žárovka na drátě. Nevíte někdo kdo by to mohl udělat, elektrikář mi kvůli lustru nepojede, a na montáže nábytku mi taky nikdo nechce přijít... please smiley Díky za rady všem
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 09:55
     

    Rada za všechny:hodinový manžel.

    JABRAKA

    [www.hodinovy-manzel.com]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Šikula

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 10:11
     

    Ještě jeden odkaz,ale nakonec všichni dělají to,co dělám i já.

    Chodím po domácnostech a :

    vymaluji,lepím tapety,stropní obklady,vyčistím koberce,opravím elektrorozvody,nelepím kachlíky položím koberce,vyvrtám díry do panelů nainstaluji televizní rozvody,zapojím dvd přehrávač,počítač,opravím drobné elektrospotřebiče.

    pověsím poličky,kuchyňskou linku a lino do kuchyně nebo chodby.

    Ale jen po okolí.

    takže konkurence :

    [uklidovka.eu]

    JABRAKA

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 10:16
     

    Juuu, tak hodinový manžel by se mi líbil. Jenže Uherské hradiště je poněkud z rukygrinning smiley

    Naštěstí mi některé údržbářské práce nedělají problémy. Jen elektriky a plynu se bojím.

     
  • Autor: Jista
    Status: nováček

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 10:22
     

    Díky za radu, hledala jsem v Praze a našla jsem [www.hodinovy-manzel.estranky.cz]

    Už jsem domluvená, zatím to vypadá super tak uvidíme.

    Ještě jednou díky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 10:25
     

    Hodinový manžel je fakt dobrý nápad! U nás takhle fungoval můj taťka pro všechny vdovy a rozvedené dámy z okolí... (teda jako na ty kutilské práce, aby si to někdo blbě nevyložil!). Škoda, že ho tenkrát nenapadl tento podnikatelský záměr... mohli jsme bejt v balíku grinning smiley.

    Nejlepší bylo, že nám doma kapal kohoutek měsíc a.. nic. Pak přišla sousedka, že má podobný problém a tam se šlo... hned smiling smiley, to mamka vždycky skákala až ke stropu grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 10:46
     
    Anavi, to je normální. To jsem si se svým bývalým zažívala taky. Naše domácnost málem zřícenina a u sousedů se zmínili a ten tam už utíkal. Je fakt, že tam pomalu nevěděli ani co je šroubovák. No, umělci. Taky dodneška ho chválí. grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 11:01
     

    Tak je to odevždy.Kovářova kobyla a ševcova žena chodí bosy.

    JABRAKA

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 11:32
     
    Takovýhle drobnosti si doma dělám sama
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 11:38
     
    Hodinový manžel by občas bodnul, ale nesměl by to vědět ten zákonný. winking smiley On to přece udělá!!! grinning smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 11:51
     

    Mono, jak budeš zlobit, asi pošlu odkaz na tuto diskuzi jistému panu P. grinning smiley . Takhle mluvit, když máš doma poklad eye rolling smiley nono smiley

    chichi, ale je to všade stejné...a asi tak bylo i za dob našich maminekgrinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 11:55
     
    Missi...klidně si o tom na srazu poplkejte...on moc dobře ví, co mám na mysli. Vím, že je poklad...ale mívá tak půlroční zpoždění. A neustále ho musím o něco uhánět. Třeba teď o světlo na dvorku. Když jdu ráno s dětma z domu, je všude tma, já se nemůžu poslepu trefit do zámku, mezitím děti padají po dvoře do bláta....no a to je elektrikář a říkám mu o to rok a půl. winking smiley Jinak když se do toho dá, tak umí a udělá neuvěřitelné věci...vždyť víš. Ale jak píšu...musí na to nějak uzrát čas, musí chytit chuť...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 12:28
     
    Moni, já si takhle jednou, když manžel neustále nechtěl vyslyšet mé prosby o nějakou "chlapskou" činnost, řekla sousedovi. No to jsem si dala!!! Cítil to jako obrovské ponížení a že to je jako kdybych do světa vykřičela, jak je neschopnej. Takže od tý doby trpělivě čekám a žádám a musím teda uznat,že většinou se dočkám... když přijde ta chuť winking smiley grinning smiley grinning smiley , no znáš to smiling smiley. Mluvím pořád o kutilství, jo? Aby bylo jasno... grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Šikula

    Datum: 10.01.2008 13:15
     
    grinning smiley znám to.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Šikula

    Datum: 12.01.2008 09:22
     
    Holky ono je to někdy problém...znám spoustu takových, co to prostě neuměj...věci obyčejné..přidělat hmoždinku atd..U nás je to bez problému, zvládáme to oba, tak když chci něco hned teď okamžitě. Ani se kolikrát nezmíním a rovnou jednám...než dojde z práce,tak mám hotovo... a hřeje mě pocit jak jsem dobrá. Poté mu ráda zase přenechám kuchyni... winking smiley Jinak na nic dlouho nečekám, po domluvě, je to hotové jak naplánujem.....Ví moc dobře, že bych teda měsíc nečekala, nedoprošovala bych se a udělala si to sama. Pak bych si pochopitelně neodpustila komentáře grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Taťkové (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.