čtvrtek 18. dubna, 15:35 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: samor2
Status: nováček

šicí stroj

Datum: 05.12.2008 18:51
 

Podědila jsem šicí stroj Veritas, ale někde se ztratil pedál. Nemáte některá přebytečný - díky

 

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 18:25
     

    Singra v Lidlu, až zase bude winking smiley Většinou má i "jako" overlok

     
  • Autor: Reklama

    Re: šicí stroj

     
     
  • Status:

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 18:25
     

    Já mám elektrickou Veritasku, je jí přes 25 let, je orvaná jak samice, ale šije jako Bůh, taky jsem pokukovala po novém stroji, ale nechám si svojí spolehlivou stařenku thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 18:32
     

    já mám 30 let Lucznik a jsem spokojená. Našila jsem se s ním až do alelujá grinning smiley Mám ale skříňový, byla jsem zvyklá od babičky, která mě naučila šít. Nedovedu si předdstavit, že mám malý prostor na přípravu látky před šitím. Šila jsem na něm vše pro děti i zimní bundy a kombinézy. Dokonce i koženkové sako s podšívkou. Nedávno jsem ze skříně vytáhla koženkovou sukni a kalhoty. Je to pořád pěkné, nechce se mi to vyhodit. Tak držím palce při dobrém výběru thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 18:47
     

    Mám 30 let skříňovou veritasku, ale nebyla jsem z ní nikdy zvlášť odvařená. Chci se jí zbavit. Singorvka prý není už to, co bejvala, tak nevím.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 20:04
     

    Majčí ono to bude asi jako se vším...nic už není jako dřív..Myslím tou kvalitou..Máme singra, takového středního..šije dobře, v něčem lépe než veritaska, má různé vychytávky, ale nevím, jestli by vydržel šití džín..teda jak dlouho..Ségra má nějakej českej..myslím Veroniku nebo tak..asi dva roky. Někdo na nej nadává, a ona si ho pochvaluje..má teda z té vyšší řady..dala za něj nějak kolem 15000,- nevím přesně. Zjistím co má kamarádka švadlena..(teda neživí se tím, ale šije stále docela dost má taky novej asi dva roky)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 21:24
     

    Já bych za něj víc jak 4, maximálně 5 tisíc dát nechtěla.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: šicí stroj

    Datum: 19.02.2014 21:45
     

    Koukni na více značek v té cenové relaci a vyber podle citu, co tě osloví a co ti bude vyhovovat..Toho singra máme za nějakou takovou cenu..,ale už je to delší doba..nevím 5-6 let.a zatím spokojenost. Mamka si ho koupila, občas na něm šiju i já..pleteniny a takové..to veritaska neumí , někdy ségra..

     
  • Autor: Luckky2102
    Status: nováček

    Re: šicí stroj

    Datum: 12.11.2014 18:28
     

    Dobrý den, náhodou jsem narazila při brouzdání po netu na tuto diskuzi a přestože je už trošku starší napadlo mne, že Vás tu poprosím o radu, třeba se tu najde dobrá duše znalá věci :-)

    Chtěla bych ségře k Vánocům pořídit nový šicí stroj, léta (aspoň 30 let) šila na stoji Veritas, ale teď už to vypadá, že nadobro odešla do šicího nebe :-)

    Ráda bych vybrala něco, co jí zase chvíli vydrží, šitím si přivydělává. Zakázky má většinou na povlečení, závěsy, potahy apod. občas i nějaké to oblečení, ale především toto.

    Byl mi doporučen tento stroj: [eshop.anita.cz]

    mělo by se jednat o stroj z profesionálním zaměřením, takže by měl něco vydržet.

    Zajímalo by mne zda některá nemáte zkušenost, osobně se v tom nevyznám, a nerada bych koupila nějaký krám :-)

    Díky moc Lucka

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: šicí stroj

    Datum: 12.11.2014 20:30
     

    jestliže je šití znalá, měla by si vybrat sama.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: šicí stroj

    Datum: 13.11.2014 11:54
     

    To bych fakt neřešila sama..ségra má nejlepší představu, co potřebuje a využije..Já bych nebyla vodvázaná z takovýho dárku, páč by to bylo určitě něco trochu jiného, než bych si sama koupila..a není to za malé peníze..

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.