pátek 29. března, 00:05 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: jaxi
Status:

Shrnutí praktických rad stravování podle LK

Datum: 12.11.2009 13:35
 

Praktické rady vypsané z knížek LK. Prosím, vpisujte jen praktické rady, diskuze je jinde flower smiley

 

...je třeba položit otázku sám sobě: Mám hlad? A je docela jednoduché si na ni odpovědět.

Když ANO, tak se trošku něčeho najím, když jím pomalu - stihnu zaznamenat ten pocit, když už mám dost, a tak prostě nepokračuju.

No a když hlad nemám, tak i kdyby se kolem mě dělo cokoliv, tak prostě nejím. Je to v podstatě velmi jednoduché, ale zároveň i komplikované v tom smyslu, že se necháváme nutit, strhnout se situacemi a neposloucháme hlas svého těla,

když se tohleto naučíme - podle názoru LK - máme vyhráno.

První týden - se vám může zdát, že sníte poměrně hodně, ale to pomine, pokud budete skutečně naslouchat hlasu svého těla.

Druhý týden - už budete jíst méně, třetí týden možná ještě méně, a pak vám bude stačit úplný průměr nebo minimum.

 

Jak dlouho se na dietě hubne, není vpodstatě důležité, protože tahle dieta má nejenom hubnoucí efekt, ale naučí vás i novému stylu stravování. Je to svým způsobem druh nového životního stylu stravování.

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil jaxi (12.11.2009 19:37)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: zuzili
    Status: nováček

    Hroznový cukr

    Datum: 11.08.2010 08:09
     

    jaxi

    please smiley please smiley please smileynevíš, jak je to s hroznovým cukrem, můžeme ho vůbec confused smiley confused smileya jen při kytí, nebo jako neutrál flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Hroznový cukr

     
     
  • Autor: Inava
    Status: začátečník

    Re: Hroznový cukr

    Datum: 11.08.2010 15:59
     


    zuzili napsal(a):

    jaxi

    please smiley please smiley please smileynevíš, jak je to s hroznovým cukrem, můžeme ho vůbec confused smiley confused smileya jen při kytí, nebo jako neutrál flower smiley flower smiley

    Mrkni na stranu 2 této diskuze - je tam vysvětleno, jak s hroznovým cukrem (viz 26.11., 17 hod. 6 min.) Asi nebudeš příliš potěšena - jen v kytkách a jen pokud není zbytí.sad smiley

     
  • Autor: zuzili
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 11.08.2010 16:24
     

    inava

    děkuji, raději ho tedy vynechám a vpracuji ho rodince do buchet grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 19.01.2011 11:00
     

    Trávení jednotlivých skupin:

    zvěř - 5 hodin

    kytka - 3 hodiny

    zelenina - 1,5 hodiny

    ovoce - 2 hodiny

     
  • Status:

    Graf od Martiny

    Datum: 17.02.2011 09:56
     
    1.jpg
    Další fotografie:

    Přidávám graf podle LK od Martiny

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Aloe

    Datum: 11.09.2011 09:52
     

    Aloe - neutrál - napsala Márčí winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaxi (11.09.2011 09:52)
     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Bazalkové pesto

    Datum: 13.08.2012 13:22
     

    Je pesto neutrální?

     

    složení:

    bazalka, slunečnicový olej, kešu oříšky, extra panenský olivový olej, syr Grana Padano (obsahuje kravské mléko, mlékárenské kultury, syřidlo), česnek, sůl, regulátor kyselosti (kyselina mléčná).

     
  • Autor: kakovarka
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 09.04.2013 20:00
     

    Ahoj Holky, jsem tu nová! Dělenku jsem držela víc jak rok, ale to bylo před sto lety na gymplu :-)! Jsou v tom nějaký změny, tak se chci zeptat -jak berete česnek a cibuli? Do zeleniny, či do koření?? Jinak Mačingovou jsem též prošla, zhubla jsem asi 8 kilo a super!!Jen mám deset nazpět, jo hold, nesmím kombinovat, je mi dané dělit!! Díky za odpověď, Káča. flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 09.04.2013 20:13
     

    kakovarko sem asi moc nikdo nechodí.Jen by mě zajímalo to jsi držela Jen tu 28 od AM a dala dole 8 kg? a za jak dlouho se ti to projevilo,já začala druhý týden a zatím tedy ani deko please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley please smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 09.04.2013 20:36
     

    KAKOVARKA flower smiley ČESNEK -CIBULE thumbs down ZELENINA thumbs down flower smiley

     
  • Autor: kakovarka
    Status: nováček

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 13.04.2013 17:55
     

    Ahoj Holky, dole za těch 28 dní, ale jen poprvé! Poté jsem již nikdy nebyla úspěšná, a hlavně mě to nebavilo! Teď dělím 2 týdny a pořá nic, ale nevzdávám se winking smiley! Děkuju za rady!

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Shrnutí praktických rad stravování podle LK

    Datum: 13.04.2013 18:02
     

    kakovarko tak dělenka bude na dýl, než se ti rozjede hubnutí, to musíš vytrvat a hlídej si tuky, jak u zvířátek (do 50g denně) tak hlavně u kytiček, tam ideálně 0g denně, což ale není moc reálné ale snaž se ubrat tuk, jinak se u kytek nabírá... nono smiley A detox je podle mě spíše jen na pročištění těla, není to dieta v pravém slova smyslu, pokud to tak někdo bere, tak si myslím, že to bude mít velice rychle zpět ta kila, jojo efekt je prostě vždy a všude, jak se najede na "normální tedy nedetoxovou stravu", třeba i dělenou - můj názor.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.