pátek 29. března, 05:52 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Madeira
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Portugalsko > Madeira
Posílejte fotografie! Ostrov věčného jara, strmých zelených kopců a hor, ráj pro pěší turistiku. Nádhera krajiny na vás kouká zpoza každého rohu. Za nejteplejší části dne je vzduch provoněn eukalyptem. Rostou tu volně květiny za něž doma v květinářství utrácíme těžký peníz. Jen historii byste tu hledali marně. Moc jí tu není, resp. historických staveb je tu velice poskrovnu. Madeira na mě udělala velice dobrý dojem. Pro ty, jež rádi holdují slunění u moře tohle příliš není. Pláží je tu poskrovnu, neb je to ostrov vysokých útesů, a nikoli dlouhých rovných pláží
 
 
 
 
Autor: carlos
Status: expert
https://eu.zone..
Výsledné hodnocení: 5

Severní pobřeží

Datum: 07.10.2014 19:55
 
193. v sedle.jpg
Další fotografie:
Trek po severním útesu do Porto da Cruz (poslední fotka)
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil carlos (10.10.2014 18:08)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Severní pobřeží

    Datum: 12.10.2014 18:27
    Hodnocení fotografie "Severní pobřeží": 5
     
    Když koukám na tvoje fotky, tak na mě jde toulavá. Hned bych někam jel.
    Do Porta da Cruz jsme jeli autobusem z Funchalu a odtud pěšky do Machica a zase busem do Funchalu. Jedna z nejkrásnějších tůr. thumbs down
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Severní pobřeží

    Datum: 12.10.2014 19:03
     
    Tak to my to měli z \Funchalu do Machica a z Porto da Cruz do Funchalu busem. Jinak jsme se pravidleně stavovali u "Vendy" na ´poncho´ (viz obrázek výše), což je třtinový rum, led a maracuja mls smiley mls smiley mls smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Severní pobřeží

    Datum: 14.10.2014 12:34
    Hodnocení fotografie "Severní pobřeží": 5
     
    Nejen krásná krajina, ale i pití winking smiley
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Severní pobřeží

    Datum: 31.03.2015 22:22
     
    ... s odstupem času jsem si z nostalgie projel celou Tvojí Madeiru tady, ale i na Tvém webu a to ti je taková nádhera. Kdyby to tu nečetly holky, tak bych napsal, že u tvejch fotek snad mám erekci, ale protože to můžou číst, tak to nenapíšu-to dá rozum-nejsem blbej.
    Porovnával jsem své fotky ze stejného místa s Tvými a je tam viditelný rozdíl v barvě a kresbě, ... . Je to polarizačním filtrem (a foťákem)?
    Manželku přesvědčuji, že potřebuje nutně nový foťák, ale ona že koupelnu a já jdu na křečovky, tak se to furt oddaluje sad smiley .................
    Máš to v ruce i v oku !!
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Madeira (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.