úterý 23. dubna, 10:42 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 19
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:45
     

    Pánbú s námi a zlé pryč eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:46
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down, to je dobrý výsledek. Co tě odradilo? Že by choreografie?

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:48
     

    Hiiii nemožnost určit pohlaví prostředního jedince, vytí psa a strach o jeho zdraví :-)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (11.02.2011 13:50)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:49
     

    Vydržela jsem 7 vteřineye popping smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley to je teda nářezthumbs up thumbs up

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:53
     

    Co to proboha je? Úvodní znělka? grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 14:00
     

    To je Mrazík v japonskym podání, ne?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 14:13
     

    No ty vole, to má 10 minut a i na koncito je naprosto stejný eye popping smiley eye popping smiley Tak toby byl succes grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 14:54
     
    Tak v TV pořád slyším, jak nový seriál trhá rekordy, a dnes čtu v novinkách, že turecká telenovela neuspěla a stěhuje se do podvečerního vysílání... Oni si do huby nevidí a pravá ruka netuší, co dělá levá. eye rolling smiley Věra
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 15:19
     

    Já nejásám...Nova určitě zakoupí něco ještě více kvalitního. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 15:36
     

    Jedinej seriál na kterej se dívám je Ulice, ze začátku jsem se díval, protože první díly dělal Dušan Klein a pak jsem zjistil, že i takový seriál může být natočen profesionálně a můžou v něm hrát i HERCI - Rudla Hrušínský, paní Maciuchová a pod. Dlouho po prvním dílu jsem zjistil že tam hraje i Ilona Svobodová, kterou jsem poznal jako právě doštudovanou herečku a moc se mi líbila. Je to pro mě útěcha, že nestárnu sám. Na tu turečtinu jsem ani nemrk, současně byla na jedničce paní Jirásková, kterou zpovídal Petr Nárožný, takže bylo rozhodnuto.

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 15:37
     

    Mě taky Nova nenalákala,takže stažení z hlavního vysílacího času vítám thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 12.02.2011 09:26
     

    Včera jsem shlédla první díl Ve znamení koně. Mně se seriály na jedničce líbí, takže zůstanu u tohoto jediného seriálu. thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Seriály

    Datum: 12.02.2011 10:57
     


    Radim napsal(a):

    Malá upoutávka na nový čínský seriál, snad ho nova koupí a dá do hlavního vysílacího času. grinning smiley

    [url]

    ;feature=related[/url]


    Radime, tohle nemělo chybu, ani nebudu chodit do práce, když to budou dávat, to si nemůžu nechat ujít smoking smiley

    P.S. jen nechápu jak mohli tak dlouho zpívat jediný refrén grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 12.02.2011 12:07
     
    Seriály jdou tak trochu mimo mně,protože směnuju,ale ve většině případů mi asi nic úžasnýho neuteklo.Hlavně ty upoutávky na Šerednýzáda eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley.doufám,že jsem se nikoho nedotkla,ale tohle fakt není pro mně!Mám ráda třeba Četnické humoresky...prostě takovou klasiku.Znamení koně asi zkouknu taky,ale jen půlku díky směnám. grinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 12.02.2011 22:48
     

    Radime, bomba thumbs down, to prostě nemůžu nevidět. grinning smiley Když už jsem prošvihla Šeherezádu eye rolling smiley,dala jsem totiž taky přednost Jiřině Jiráskové winking smileyNekonečné seriály, kde na sebe jednotlivé díly navazují nesleduju, páč po 3 letech už nejsem schopná dohledat, kdo je čí syn, kamarád, milenka...a o čem to vlastně původně bylo. eye rolling smiley winking smileyKoně jsem taky prošvihla, páč jsem byla v kaufu nakupovat, no dostihy to byly taky. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.