pátek 19. dubna, 05:18 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 19
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.02.2011 11:24
     
    Děvčata, prosím vás, nevíte některá kdo byl vrahem v seriálu Vraždy v Midsomeru, který běžel včera na Primě? Samozřejmě jsem ke konci usnula a vzbudila mě až reklama. stydlin angry smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 26.02.2011 12:14
     

    manželka toho co dal tetičce ten elixírwinking smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.02.2011 12:22
     

    Irisko, seš zlato, ale prosím, prosím please smiley ještě trošku konkrétněji, nevím totiž o žádném elixíru, ale usnula jsem fakt až ke konci. stydlin smiley 

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.02.2011 12:29
     

    musím se trochu smát,ale nemyslím to zle,taky se mi to někdy polete Irisko,to jsi se koukala na Poitiera nebo-li na Poarota,Simi myslí Midsamráky..tam byl vrah takovej slušnej majitel panství,prošedivělý vousatý,byl dost podobný Petru dvorskému..byl moc sympatický,oni ho podvedli a ty vraždy pak nějak postupně vznikly...on sám řekl pak,že byly zbytečný..po delší době sympatický vrah...pak o něm jeden na konec řekl,že přestože vraždil,lidi ho milují...

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 26.02.2011 12:44
     

    Skokanko, jsi zlato! A já už myslela, že jsem usla už snad na začátku když nemám ponětí o elixíru. grinning smiley No a co se týče toho vraha (Petra Dvorského - podobu jsi tipla naprosto přesně thumbs down ) tak toho jsem zrovna netipovala. Moc děkuju za odpověď. flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Simi (26.02.2011 12:45)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 26.02.2011 12:45
     

    Lostris, po třech letech obvykle bývají všichni všechno všech. grinning smiley thumbs down

    lostris napsal(a):

    Radime, bomba thumbs down, to prostě nemůžu nevidět. grinning smiley Když už jsem prošvihla Šeherezádu eye rolling smiley,dala jsem totiž taky přednost Jiřině Jiráskové winking smileyNekonečné seriály, kde na sebe jednotlivé díly navazují nesleduju, páč po 3 letech už nejsem schopná dohledat, kdo je čí syn, kamarád, milenka...a o čem to vlastně původně bylo. eye rolling smiley winking smileyKoně jsem taky prošvihla, páč jsem byla v kaufu nakupovat, no dostihy to byly taky. grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 08.11.2015 19:01
     

    Seriály je jich tolik ,že opravdu bych musela sedět u TV ve dne v noci. Některé se mě opravdu líbí a tak si musím nahrávat příběhy abych o něco nepřišl. Velkolepé století ,Ulice,Království ,Odložené případy ty mě nakonci filmu vždy dostanou. Krásnou starou muzikou a nostalgickým příběhem. Je toho víc ,ale sedět u TV opravdu nemohu.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 09.11.2015 19:35
     

    nepravidelně,.... Manka, Námořní vyš. službu, JAG , Odložené případy, Sběratelé kostí, ve čtvrtek Hranice a nějakým omylem v pátek Most na ČT 2 , to jsme my , panelákový důchodci coffe smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 10.11.2015 16:18
     

    Panelák je opravdu zaprdákov ve ,kterém stárneme a je to strašný ,strašný ,staršný.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 30.11.2018 21:27
     

    Koukal jste někdo na První republiku? Ten konec mě dojal, ale chci pokračování. grinning smiley

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 17.03.2019 20:39
     

    Díváte se nekdo na Černe vdovy? eye rolling smiley

     
  • Autor: mr.pork
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 06.08.2023 20:10
     

    Já sleduju především krimiseriály. Líbí se mi třeba Profesionálové, Colombo a z našich třeba Polda, Četnické humoresky a Temný kraj. Chtěl jsem sledovat Mordpartu, ale dávali to pozdě, viděl jsem jenom útržky někteých dílů. Musím říct, že s krimiseriálama se u nás roztrhl pytel. Zajímalo by mě, kde berou inspiraci, jestli je tu tolik vražd, únosů a podobně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.