čtvrtek 28. března, 19:00 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Semínka a vysévání

Datum: 17.01.2007 15:42
 

Mnohým z nás už došla objednaná semínka nebo máte zásoby z minulých let. Za chvíli bude čas vysévat, takže otevírám tuto diskuzi.

 

Přišla mi semínka, ale na jednotlivých sáčcích není uvedena doba výsevu. Takže prosím o doporučení nějakých stránek, kde bych tyto informace našla. Jedná se o tyto rostliny: Liatris spicata, Rosa Hugonis, Chaenomeles speciosa, Campsis rudicans, Berberis thunbergii, Physostegia virgiana,Thunbergia alata, Passiflora caerulea, Asarina scandens, Heuchera sanguinea, Heuchera americana. Dík.

 

Jeden odkaz od Anavi:

[theseedsite.co.uk]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (02.06.2013 21:50)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Semínka a vysévání

    Datum: 15.02.2023 23:23
     

    Lado, ty jsi prostě hvězda, Já ještě nemám ani porytrý skleník, Nějak jsem úplný mimoň., thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: Semínka a vysévání

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Semínka a vysévání

    Datum: 26.08.2023 14:36
     
    p1040909.jpg
    Další fotografie:

    Musím se pochválit. grinning smiley Vysela jsem si letos ostrožky, sice jich vzešlo hafo, ale když jsem je přepikýrovala, tak jich spoustu zahučelo. Než jsem našla tu správnou velikost, kdy přepikýrovat. Nakonec se mi jich ujalo asi 25, což je na mě úspěch.

    Barvy jsem pak už vůbec neřešila, byla jsem ráda, že se něco chytlo. Ale zatím to vypadá na modrou. Ta bude ze všech nejodolnější.

    Už začínají i kvést. flower smiley

    Musela jsem je obsypat granulema, jinak by je ty mrchy dávno sežraly. nono smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Semínka a vysévání

    Datum: 26.08.2023 21:53
     

    Ostrožky jsou krásné, ale bohužel chutné... Zkusila jsem tři nebo čtyři, nikdy nevydržely ani do konce sezóny. Ještě asi zkusím oměj, ten by třeba šel.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Semínka a vysévání

    Datum: 26.08.2023 22:06
     

    Oměj jsem měla, ale odstranila kvůli jedovatosti a taky jsem měla kultivar, který kvetl pozdě, tak byl odejit....

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Semínka a vysévání

    Datum: 28.08.2023 10:12
     

    máš je krásné love smiley

    gabca napsal(a):

    Musím se pochválit. grinning smiley Vysela jsem si letos ostrožky, sice jich vzešlo hafo, ale když jsem je přepikýrovala, tak jich spoustu zahučelo. Než jsem našla tu správnou velikost, kdy přepikýrovat. Nakonec se mi jich ujalo asi 25, což je na mě úspěch.

    Barvy jsem pak už vůbec neřešila, byla jsem ráda, že se něco chytlo. Ale zatím to vypadá na modrou. Ta bude ze všech nejodolnější.

    Už začínají i kvést. flower smiley

    Musela jsem je obsypat granulema, jinak by je ty mrchy dávno sežraly. nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.