pátek 26. dubna, 00:42 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Sekačky

Datum: 30.04.2008 15:39
 

Jaké máte sekačky, jak jste s nimi spokojeni?

Máte i strunovku? Jaký je rozdíl mezi strunovou sekačkou a vyžínačem? eye popping smiley confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 30.04.2008 17:56
     

    Strunkou obsekávám třeba skalku, stromy i dětské pískoviště. Pak máme malou elektrickou sekačku, protože máme malou zahradu. Kdysi jsme jí přivezli po revoluci z Německa a fachá dodnes.

    Jaký je rozdíl mezi strunkou a vyžínačem - nevím. Není to jen tím, že strunka je na kabel a vyžínač na benzín? confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sekačky

     
     
  • Autor: janinka
    Status: začátečník

    Re: Sekačky

    Datum: 30.04.2008 19:08
     

    Moni, jsme čerství majitelé sekačky z Mountfieldu elektrická XP 37, koupili jsme ji letos v únoru. Už se ji v sobotu chystáme vyzkoušet. Máme malou zahrádku, respektivu plochu na sečení, tak doufám, že nám bude vyhovovat. Po první seči můžu poreferovat.

    Jo a je to tato

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 30.04.2008 19:42
     
    No, něco podobného máme také winking smiley
     
  • Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 30.04.2008 19:50
     
    Já mám Alko, benzínovou a jsem s ní spokojená už 4 nebo 5 let, seče asi 5.000m2 a měla zatím jednu poruchu. Loni se uvolnily šrouby a hrkal motor, kdybych jí dávala servisovat nestalo by se ani to
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 01.05.2008 08:01
     

    Já mám zatím půjčenou od Jáji...elektrickou. Slouží!! thumbs down Ale odešla mi strunovka...začoudilo se a šmitec. Teď právě koukám na netu, jaký je sortiment a mám z toho zamotanou hlavu...tedy s tou strunovkou a vyžínačem. eye rolling smiley

    Benzinovou bych také brala...je v dlouhodobém plánu... grinning smiley

    Zahradu seká muž traktůrkem....nemít ho, tak bychom se asi zbláznili. grinning smiley

    janinko...pěkný kousek. thumbs down

     
  • Autor: amazonka01
    Status:

    Re: Sekačky

    Datum: 01.05.2008 08:20
     

    My máme křoviňák-benzin,strunovku-elektriku,bubnovku s pojezdem-benzin,obyč.sekačku-elektriku...

    Rozdíl mezi strunovkou a vyžínačem bych viděla ve výkonu a výměnných hlavách...ale třeba ne winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Miriam

    Re: Sekačky

    Datum: 16.11.2008 16:58
     

    Manžel letos koupil vřetenovou sekačku, prý je pro trávník nejlepší. A musím říct, že sekat takový trávník jako jsme měli letos bavilo i mě. Je to model ATCO Windsor 14S. Nemá kolečka, ale válce, trávu neseká, ale stříhá, koš je před sekačkou, takže do něj pořád vidím a tudíž ho nepřeplním. Umí sekat fakt nízko a dělá za sebou pěkné pruhy. thumbs down

     

     

    naše ATCO

     
  • Autor: MilanO
    Status: nováček

    vyber sekacky

    Datum: 29.01.2009 21:13
     

    zdravim, blizi se jaro a tak pomalu zacinam vybirat sekacku. a to konkretne na zahradu o rozmerech cca 80x40m. samozrejme pozaduji kvalitni a husty travnik. znamy mi radil ze se mam podivat po nejake vretenove sekacce. bohuzel se v tom vubec nevyznam. proto prosim o nejake rady, pokud mozno co nejvic konkretne. cena do 20tisic kc. diky milan

     
  • Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 05.06.2010 16:55
     

    moni zrovna jsem na Tebe myslela co vy a tráva. Tak moc gratuluju a ať Ti slouží jak ta moje bez poruch. q to q je od robinka love smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sekačky

    Datum: 05.06.2010 17:02
     

    Moni ta sekačka má pojezd ???

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 05.06.2010 17:28
     

    Jájo...díky. Ta tvá je v pořádku, vyčistím ji a máš ji zatím u nás. winking smiley

    carlos...jo...na nejvyšší rychlost jí skoro nestačím... grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 05.06.2010 19:03
     

    Moni klid, hlavní je že máte čím sekat vy :-)

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Sekačky

    Datum: 06.06.2010 18:12
     


    Mona napsal(a):

    carlos...jo...na nejvyšší rychlost jí skoro nestačím... grinning smiley grinning smiley


    hmmmm, tak to závidím, já ji mám bez pojezdu a je to tím pádem pěkná makačka když ji tlačím do kopce, ale zase mám trávník skoro jak na golfu (ale jen díky té vodě co padala) a nemusím s ní měřit sprinterské schopnosti grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Sekačky

    Datum: 09.06.2010 11:48
     

    Moni, čtu až dnes, gratulace veliká, radost i úleva, viď..

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.