pátek 29. března, 08:34 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Asie
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Za exotikou > Asie
Diskutujte! Podělte se se svými přáteli o zážitky z cestování, a nebo naopak získejte cenné rady před caší cestou!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

SEA (Dubaj) vizum

Datum: 12.08.2011 13:09
 

Ahoj, nemate nekdo prosim osobni zkusenost,jak to chodi s vyrizovanim viza do Dubaje? Ale jedna se mi o individualni cestu, ne s cestovkou. Nekde jsem cetla, ze to dost dlouho trva, tak abych to neprosvihla.

Diky smiling smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Didi (12.08.2011 13:10)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 13:16
     

    A to byste jeli odsud?

     
  • Autor: Reklama

    Re: SEA (Dubaj) vizum

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 13:19
     

    Anavko, prave, ze ne. Je to komplikovane. Poleti nas 5, 3 mechanici, muj muz a ja, zrejme z Mnichova. Jenze ti 4 jsou Nemci a ja Ceska, tak potrebuji vizum z Cech, se domnivam. Jedeme navstivit sejka s jeho Bugatti. winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 13:41
     

    Tak jsem prave volala do Vidne na jejich konsulat, tam jsem se "rukakam nohama " domlouvala s nejakym manikem, on mlel polovicku nemecky, polovicku anglicky s uzasnym prizvukem, tak jsem rozumela zhruba tretinu a dozvedela se, ze oni zadna viza nevystavuji, ze budu muset jako jedina obdrzet pozvani od sejka grinning smiley . Muj muz a ti ostatni ho v klidku dostanou na letisti. Dopytle, proc ja jsem neprijala to nemecky obcanstvi. angry smiley

    Asi to fakt radsi vezmu pres tu cestovku jako normalni zajezd, tohle je moc komplikovany.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 21:55
     

    No ale takové osobní pozvání od šejka, to vůbec není špatný... winking smiley grinning smiley Nepotřebuješ nějakou asistentku? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 22:34
     

    Didi můj bracha se tam letos stavoval při cestě do Thajska. Všichni jeho kamarádi dostali vizum pred, probihalo to jen mailem. jemu jedinemu to nepotvrdili,ale koupil si ho primo na letisti a bez problemu (akorat bylo teda o par kacek drazsi nez pres mail)

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 22:56
     



    Anavi napsal(a):

    No ale takové osobní pozvání od šejka, to vůbec není špatný... winking smiley grinning smiley Nepotřebuješ nějakou asistentku? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Anavi, to bys musela takovejch 20 kg pribrat. Vzdyt vis, ze Arabove nejsou na hubeny. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 12.08.2011 22:59
     


    suee napsal(a):

    Didi můj bracha se tam letos stavoval při cestě do Thajska. Všichni jeho kamarádi dostali vizum pred, probihalo to jen mailem. jemu jedinemu to nepotvrdili,ale koupil si ho primo na letisti a bez problemu (akorat bylo teda o par kacek drazsi nez pres mail)

    Fakt jo? No ja vim, ze to tak prave probiha u Nemcu, ale Ceska republika tam nebyla vyjmenovana.No ale ja to nemuzu riskovat, ze tam priletim a oni me nepusti dal. Ale zjistila jsem, ze to taky jde vyridit treba pres cestovku, i kdyz s ni nejedu na zajezd a netrva to tak dlouho, jak jinde psali.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 13.08.2011 08:04
     


    Didi napsal(a):

     


    Anavi napsal(a):

    No ale takové osobní pozvání od šejka, to vůbec není špatný... winking smiley grinning smiley Nepotřebuješ nějakou asistentku? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Anavi, to bys musela takovejch 20 kg pribrat. Vzdyt vis, ze Arabove nejsou na hubeny. winking smiley grinning smiley

    Ale jsou na blondýny winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: SEA (Dubaj) vizum

    Datum: 13.08.2011 10:34
     


    Anavi napsal(a):

     

    Didi napsal(a):

     


    Anavi napsal(a):

    No ale takové osobní pozvání od šejka, to vůbec není špatný... winking smiley grinning smiley Nepotřebuješ nějakou asistentku? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Anavi, to bys musela takovejch 20 kg pribrat. Vzdyt vis, ze Arabove nejsou na hubeny. winking smiley grinning smiley

    Ale jsou na blondýny winking smiley grinning smiley

    No tam snad maj sanci to i zjistit, tam se snad nemusi nosit ted jejich cador nebo jak se to mu nadava a pozadi a zbytek si muzes kdyz tak trochu privycpat. winking smiley Jestli umis dobre anglicky (hlavne technickou), tak te berem.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Asie (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.