sobota 20. dubna, 02:33 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: M2103
Status: nováček

SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

Datum: 14.11.2009 13:30
 

Ahojky,

chci se s Vámi podělit o zážitek,který se může stát každý den a úplně všem,tak aby jste věděli,jak rychle se můžete stát něčí nevinnou obětí...

Unavená z práce s taškou křížem přes prsa jsem se stavila kolem 15.hodiny v supermarketu Billa ve Futurum v Kolíně,protože jsem si chtěla koupit něco k pití.Teď vím,že jsem to radši měla vydržet až domů:-(Nic netušící jsem si vzala ruční košík a zamířila rovnou k regálům s pitím a vybrala si lahev coly.Pak ihned zamířila k pokladně kde byla dlouhá fronta a já se trpělivě zařadila a čekala až se dostanu na řadu já.V kapse u sukně jsem měla mobil,na který mi přišla zrovna sms a já ho vytáhla,přečetla a odpověděla a vložila ho znovu zpět do kapsy a dál čekala,když jsem si všimla,že na mně podezíravě kouká dost nesympatický chlap ve vytahaném svetru,prostě hrůza už na pohled a mně najednou zachvátil nepříjemný instinkt,že něco nebude v pořádku.V klidu jsem zaplatila a chtěla odejít,když mi tento slizoun zatarasil cestu,vytáhnul na mně jakousi cedulku že je detektiv a mám mu ukázat tašku.
Nechápajíc proč,protože mi ani vůbec neujasnil na základě čeho mi chce tašku kontrolovat jsem mu řekla,že dle zákona nemá právo mi on kontrolovat tašku a pokuď na tom trvá ať tedy zavolá policii,která má na to pravomoc a kterou u toho chci mít.K tomu jsem mu řekla,že to dost přehnal,že jsem poctivá pracující žena,matka od dítěte a nechápu jeho počínání,na to mi řekl,že ho to nezajímá.Tak jsem mu řekla,že v pořádku,ale ať tedy zavolá policii.Jeho arogance neměla konce a tak mi pohrdavě řekl,že když chci policii,tak půjdu s ním do kanceláře k paní vedoucí a tam mně zadrží.Paní vedoucí byla naštěstí milejší,ale taky trvala na té tašce a hlavně bez policajtů,že to prý bude pro mně jednodušší:-(Vzhledem k tomu,že jsem spěchala,musela jsem svůj boj o spravedlnost vzdát a svojí tašku vysypat přímo na podlahu,kde nademnou stálo zhruba 5-6lidí této kanceláře.Celá jsem se klepala a ten supr detektiv mi ještě arogantně řekl,že se mu tam nemám klepat:-(Na podlaze byli moje doklady,různé papíry,osobní potřeby,nedojedená svačinka v pytlíku a průsvitná umělohotná krabice s koláčky z domova:-(Ve přední kapsičce jsem měla ještě hygienické dámské vložky a ty mi už paní vedoucí dovolila nechat tam kde jsou:-(Po zjištění,že jsem nic neprovedla,že taška obsahuje jen čistě to co patří mně a moje kapsy akorát mobilní telefon,který byl taky můj se mi ani nikdo slovíčkem neomluvil,já si sesbírala svoje věci a svoje zaplacené pití a opustila kancelář s tím,že jsem těhotná ve třetím měsíci a že pokuď se mi něco stane podám na ně žalobu:-(Takto ponížená,potupená,pořád nechápající co to mělo vůbec znamenat jsem se zařadila se svým zaplaceným pitím zpět do fronty u pokladny,ochotna ho i ještě jednou zaplatit jen abych měla klid a mohla odejít:-( Na to vyšel pan detektiv,tak jsem se ho zeptala jestli mně laskavě pustí ven anebo jestli mám to pití ještě jednou zaplatit.Neřekl ani slovo a pustil mně...
Věřte,že se mi vše zdálo jako zlý sen a celou cestou domů jsem probrečela zatím co lidi na mně nechápavě koukali... celý život žiju poctivým životem,vše poctivě platím a nikdy jsem si nedovolila vzít co mi nepatří a stejně jsem padla do spárů této společnosti a hlavně do spárů zakomplexovanýho starýho slizouna,který si potřeboval na někom dokázat v mých očích jen svojí hloupost:-(a zatím co mně ponižovali,nechali se třást hrůzou a vysypat svojí tašku na špinavou podlahu,někdo si vesele kradl a spokojeně odešel...
Snad pochopíte,že na tohle nejde jen tak zapomenout...Sice se mi Futurum Kolín omluvili,stejně tak revizní kontrola v Bille a slíbili vysoký postih všem účastníkům,ale otázka je jestli tomu tak opravdu bude a jestli tito lidi nebudou kazit den a život někomu dalšímu dál...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 09:49
     

    Si piš winking smiley a minule povídám vedoucí, že mám zas plnou tašku grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    To jsem mrcha co??? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    A málem bych zapoměla eye rolling smiley toho hlídače nakonec chytli asi tak za 3 měsíce. Měl v úmyslu odnést nějakou drahou kosmetiku. Vůl jeden eye rolling smiley pípal při odchodu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lotynka (15.11.2009 09:49)
     
  • Autor: Reklama

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 09:50
     

    Loty, takže jsi měla pravdu! grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 09:55
     

    Dášo, vůbec jsem se do nich nepustila. Mně jen šrotovalo hlavou, aby nepoužili moje karty, protože jsem v té době pracovala pro pojišťovnu a měla jsem extra konto jen pro ni, druhé konto osobní a několik platebních karet s docela dost penězi a vysoký limit... Telefon mi na telefonickou blokaci nevydržel, byl vybitý a tak jsem jen zavolala manžovi, aby zablokoval, co se dá. Nechtěli mu to udělat, že není majitelem účtu, pak že teda jo, strhli si šílený prachy (jedna karta 1900,-Kč) Jenže po Novém roce, když mi přišlo, abych si po skončení platnosti vyzvedla novou kartu, jsem zjistila, že KB mi karty NEZABLOKOVALA! angry smiley Měla jsem z prdele štěstí, že je nevybrali.

    Ihned jsem u banky skončila a nechci s nima nic mít.Hajzlové! angry smiley

    Asi byla klika, že v peněžence jsem měla hotové peníze na dárky - asi 5-6 tisíc a to těm mizerům stačilo.

    No a v krámě dokonce nejdřív odmítli dát policajtům kazetu s denní nahrávkou, až když poliši udělali ty ty ty, teprve jim kazetu dali (stejně nic nebylo vidět) thumbs up

    Rekli mi, že je nezajímá, co kdo ukradne zákazníkům, ale že si hlídají, kdo krade jim. Mně všechno docvaklo až doma, v klidu, když už byly karty v bankách zabloklý a sepsaný zápis s policajtama.

    Když potom přijel ten kluk z Prahy, aby se mi za zaměstnance omluvil, tak jen kroutil hlavou.....

    Dlouho jsem měla hnusný pocit, jako by mě někdo slíknul do naha sad smiley

    A to mě "jen" okradli thumbs up sad smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 09:58
     

    To mi takhle jednou v německu... Mamina nakupuje do košíku a já ještě jako mrňous brouzdám s tátou po krámečku za ručičku. Projdeme přes pokladny a čekáme na mámu venku.

    Chudák mamča. Pokladní se jí ptá, jestli je to všechno. A máma, jako že jo. A ten kýblíček s těma bábovičkama mám zaplatit já??? Ptá se jí pokladní.

    Ten jsem mezi tím štípla já....po tátovi peníze nechtěla, ale mámu skásla. Táta si ani nevšiml, že jsem si něco propašovala v ruce stydlin smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 10:03
     
    eye rolling smiley...hm, moc dobra debata...a znacne aj poucna! Aspon si clovek uvedomi, akoby mal v pripade potreby reagovat..
    Holky, takze vrely dik ... za tieto vase nemile skusenosti - vlastne, ze ste sa s nami o ne podelili! winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 10:03
     

    Keri, myslím, že člověk je v té situaci tak rozhozený, že se nakonec zachová stejně úplně jinak, než by si přál.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 10:06
     

    U nás v Hypernově jsou takové krámky okolo. No a když pak jdeš dovnitř, musíš si nechat nákup z jiných obchůdků označit. Jednou jsem zapomněla a na kase mě hrozně "řešili", cože to mám za tašku. Vysvětlila jsem jim, že je to z krámků "venku". No a ten hlídač mi dal kázání, že to mám mít označené a že si teď mohou myslet, že jsem to ukradla. To mě naštvalo a říkám mu, ať to teda se mnou jde klidně obejít a ukáže mi takový druh zboží uvnitř Hypernovy. Že tam takový sortiment vůbec nenabízejí, tak jestli to zbytečně nedramatizuje... sad smiley A navíc jsem u toho měla účtenku z venkovního krámu.

     
  • Autor: M2103
    Status: nováček

    Re: SE SLUŠNOSTÍ A POCTIVOSTÍ NEDOJDEŠ NIKAM:-(

    Datum: 15.11.2009 10:11
     

    Lotynko- tak to byl supr nářez spinning smiley sticking its tongue outjá měla riflovou mini,tak si mně asi pan slizoun vytipoval kvůli ní.zřejmě měl nějaký problém grinning smileypřesně tímhle stylem jsem vytahovala svoje věci pak v tom kanclu já,ke každému předmětu jsem jim podala hlášení,nabídla jsem slizounovi i svojí nedojedenou svačinu tongue sticking out smileypak když došlo na ty dámské vložky tak jsem se ho zeptala jestli se chce na ně podívat,neříkal už radši nic.A přesně tak,policie vyjíždí k případu kdy je podezření 100% takže oni věděli proč jí nechtějí zavolat,protože by měli průser ještě větší než mají teď,navíc to byl detektiv v civilu (taky vypadal spíš jako bezdomovec),takže on má právo tě zastavit když opravdu vidí,že si něco vzal a strčil do kapsy,u mně nic takového vidět nemohl,takže říkám,zřejmě měl problém s mojí sukýnkou grinning smileya takhle to vybaluje na holky třeba běžně akorát nečekal,že u mně nepochodí úchyl starej nono smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.