pátek 29. března, 07:48 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: kaklasa
Status: nováček

schody - podkroví

Datum: 09.09.2013 18:55
 

ahoj, poraďte mi někdo kvalitní schody do podkroví, vytahovací. hlavně pořebujeme aby nám to těsnilo u toho vstupu. díky

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: schody - podkroví

    Datum: 26.09.2013 00:05
     
    poklop.puda.jpg

    Stahovací schody máme na půdu, "normální", ale na stropě je přes ně udělaný poklop z bílého lamina. Překryje nevábný kryt schodů, netáhne a splývá se stropem, je na zámeček. První otevřeme poklop, pak kryt se schůdky a stáhneme je dolů.

    Manžel to určitě ještě zateploval kolem původního poklopu se schůdky.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (27.09.2013 14:47)
     
  • Autor: Reklama

    Re: schody - podkroví

     
     
  • Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 11:36
     

    Nedalo mně to, abych to sem nedala. Na Novinkách ukazovali zase jeden dům s těmi jejich kecy o moderně ap. Zaujalo mě tam desainové schodiště, které je sice krásné na pohled, ale nebezpečné na užívání. Nechápu totiž, jak mohou propagovat něco takového. Vždyť by ten dům kvůli tomu neměl být ani zkolaudovaný [media.novinky.cz]

     
  • Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 11:54
     

    ivik, tak po takových schodech já bych musela po čtyřech. Já mám ze schodů fobii a tohle bych nedala, ale výtvarně jsou božské. Představte si na nich dvouleté dítě angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 11:59
     



    jaja99 napsal(a):

    ivik, tak po takových schodech já bych musela po čtyřech. Já mám ze schodů fobii a tohle bych nedala, ale výtvarně jsou božské. Představte si na nich dvouleté dítě angry smiley

    Nebo starou bábu, dědka winking smiley Můj manžel bytam nevkročil, výšky mu nedělají dobře a toto schodiště by nedal nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 12:05
     

    A jeste bez zabradli.Br..... My mame naplanovany vsude hezky rovny schody, aby na nich v nouzi nejvyssi mohl pekne fungovat nejaky schodolez.

     
  • Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 14:08
     

    Tak to já naplánovala bez schodů, přízemní, takže ještě za ně ušetřím winking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 18:30
     

    To bysme se nevesli. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 19:58
     

    Budeme mít zastavěnou plochu bez garáže přes 200m2, to byste se nevešli? winking smiley Ale jste mladí, vy ještě můžete běhat po schodech, je to zdravé thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.11.2013 20:27
     

    Iviku, fakt, ze nevesli. eye rolling smiley stydlin smiley

    ivik11 napsal(a):

    Budeme mít zastavěnou plochu bez garáže přes 200m2, to byste se nevešli? winking smiley Ale jste mladí, vy ještě můžete běhat po schodech, je to zdravé thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: indiska
    Status: nováček

    Re: schody - podkroví

    Datum: 18.03.2015 19:34
     

    Ahojte, chtěla jsem se zeptat na nějaký Váš typ nebo radu, jaké schodiště dát na půdu, mělo by zabírat co nejméně místa, být bezpečné, ale né teda zasouvací, ale normálěn na pevno a taky, aby vypadalo nějak příjemně a hodilo se do moderního domu. Právě chceme udělat v podkroví pokoje dětem nebo si tam udělat my ložnici s pracovnou.

     
  • Autor: Marika8
    Status: nováček

    Re: schody - podkroví

    Datum: 24.03.2015 22:04
     

    Ono je docela těžké radit třeba zrovna v tom vzhledu toho schodiště, protože každému se líbí něco jiného smiling smiley Třeba nevím zda se ti líbí něco jako je na Empate hned ten druhý typ? Mi se třeba takové hrozně líbí a příjde mi, že to ani nezabere tolik místa a hlavně ten vzhled to je krása smiling smiley Plus musím pochválit za super nápad si udělat ložnici nebo pokoje dětem v podkroví smiling smiley

     
  • Status: nováček

    Re: schody - podkroví

    Datum: 15.06.2016 11:49
     

    Ahoj osobně si také myslím, že je celkem těžké radit, protože každý máme jiný vkus. My jsme s manželem měli problem i sami a to jsme si mysleli jak se dokažeme na všm domluvit. Nakonec jsme se kompromisně domluvili, ale já i manžel jsme museli z našich představ trochu ustoupit. Potřebovali jsme schodiště na půdu a využili jsme firmu eko-domov.cz, kde jsme vytvořili pokoj pro návštěvy. Použili jsme sem tedy půdní schodiště.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.