čtvrtek 25. dubna, 06:30 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sbírky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sbírky
Diskutujte! Sbíráte něco? Podělte se s ostatními.
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Sbíráte něco?

Datum: 22.07.2007 00:41
 

Sbírali jste jako malí něco?

Pamatuji si, že já toho sbírala moc. Ubrousky - ty jsem pak dala jedné sběratelce na inzerát, pohledy zvířat, nejvíce psi, koně, kočky - ty mám, tuším, někde u našich dodnes, klidně bych je věnovala,kdyby to někomu udělalo radost.

Pak jsem sbírala propisky, papírové tácky pod pití, jo a taky céčka!!! winking smiley grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 17
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 11.02.2010 23:53
     
    s6300271.jpg
    Další fotografie:

    Posílám ještě několik fotek ze své sbírky..Krom panenek sbírám ještě staré žehličky,truhličky a všechno staré haraburdí grinning smiley.Mezi tím vším mám hodně kytek.Neděste se ale,není to tak strašné,jak se zdá.Máme rodinný domek ,takže se to docela rozptýlí po celém baráku.V bytě by to asi nešlo smiling smiley.Druhou fotku neumím otočit,takže se omlouvám winking smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Sbíráte něco?

     
     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 08:51
     

    Hanach, páráda thumbs down jak v muzeu panenek. Líbí se mi i ten šicí stroj jak je na té poslední fotce taky máme jeden, ale ještě čeká na zrekonstruování a pak bude sloužit asi jako stojan na kytky.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 09:38
     
    s63002722.jpg
    Další fotografie:
    Hanach, na take babiky sa tiez nikdy nemozem vynadivat- vyzeraju naozaj uzasne! smoking smiley
    ...dudufam ze sa nebudes hnevat - ze sice nie s dovolenim...ale som ti u tej jednej fotky to otocila a zaroven urobila vyrezy kvoli detialnejsiemu nahladu ..
    ----------------------
    Takyto byvaly stary sijaci stroj maju u syna pouzity ako stolik pod velky TV winking smiley - to kupili v nejakom bazari len ten stolik, dali si ho zrenovovat a vyzera to super!
    Ja mam po svokre tiez "zdedenu" Singerku, ale ta uz nema tak krasne ozodbne riesenie - je to vyrobok asi z predvojnovych cias a je to skor strohejsi dizajn asi z "funkcionalistickeho" obdobia... smoking smiley
     
  • Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 09:42
     

    Tak u mě vede ta jeptiška je ůůůůžasná

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (13.02.2010 00:51)
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 10:41
     
    s6300275.jpg

    Kerie,díky za úpravu fotek,vůbec to neumím.Šicí stroj měl původně sloužit taky jako stolek,ale bylo mi líto vyhodit ten stroj.Jeptišku mi ušila kamarádka smiling smiley.Když se vám šicí stroj tak líbil,vyfotila jsem vám ho celý.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 10:51
     
    smiling smileyHanach!
    Podobnu Singerku ako mas ty, mala aj moja mamka - aleeeeee HEC!...asi este krajsiu winking smiley!...bola vykladana intarziou - na tej spodnej doske boli perletove kvietky, hore na korpuse stroja zlate ornamenty...
    Ale tu moje "HEC" konci sad smiley...podarovala ho zaciatkom 60-tych rokov kamoske za cokoladu a kupila si skrinkovu Ladu..(hm... a u tej kamosky za nejaku dobu sijaci stroj skoncil na smetisku, lebo ho jej deti znicili...)
    ...aleeeee ...to je len tak spominanie smoking smiley)
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 11:15
     

    To je škoda,ale moje babička měla taky mnohem krásnější,než je tenhle a skončil stejně jako ten váš sad smiley.To jsem byla ještě malá holka a vůbec mě nenapadlo,že bych si ho někdy dala do bytu smiling smiley.I když já k těm starým "krámům"asi tíhla odvždycky.Moderní interiery se mi líbí,nikde nic,pořád uklizeno,ale na mě to působí hrozně studeně,já musím mít kolem sebe tu svoji veteš grinning smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 12.02.2010 12:37
     

    hanach máš parádní sbírku...thumbs down thumbs down

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 13.02.2010 00:04
     

    Iris,díky,ale to je jen zlomek grinning smiley.

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.04.2010 20:10
     

    Taky mám doma starý šicí stroj po babičce, když se stěhovala nbízela každému něco z bytu. Stroj jsem si vzala sice není funkční, ale jako stolek pod TV slouží skvěle. Až na to, že v něm bydlel i červotoč nebyl moc poničený, tak jsme pouze červostopem vyhubili červotoče. A je fakt super. thumbs down

    Hanach ani se ti nedivím, že sbíráš takové pěkné věci. Babička strašně dlouho měla Starou panenku byla spíš jako ze sádry. Po čase jsme ji scháněli a ona se přiznala, že jí nějakému vetešníkovy za pár kaček prodala.smiling smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.04.2010 21:12
     


    Vladana napsal(a):

    Taky mám doma starý šicí stroj po babičce, když se stěhovala nbízela každému něco z bytu. Stroj jsem si vzala sice není funkční, ale jako stolek pod TV slouží skvěle. Až na to, že v něm bydlel i červotoč nebyl moc poničený, tak jsme pouze červostopem vyhubili červotoče. A je fakt super. thumbs down

    Hanach ani se ti nedivím, že sbíráš takové pěkné věci. Babička strašně dlouho měla Starou panenku byla spíš jako ze sádry. Po čase jsme ji scháněli a ona se přiznala, že jí nějakému vetešníkovy za pár kaček prodala.smiling smiley

    Já si vzpomínám,že když jsem se před 25 ti lety vdala,tak jsme bydleli provizorně u našich v jedné místnosti.4 rokyJá si tam nastěhovala skleník po mojí babičce.Kamarádky,co k nám chodily se divily,proč ho tam mám,ale mě už tenkrát se zdál jako nejlepší kus nábytku,co jsme měli grinning smiley.Dodnes je skleník u našich a já nemám odvahu si o něj říct.Doufám,že tu starou panenku měl vetešník pro sebe a že s ní nekšeftoval grinning smiley.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.04.2010 21:29
     

    Hanach, kolik těch panenek máš a jak je udržuješ? confused smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.04.2010 21:33
     

    Moc jich nemám,tak kolem 60?Nevím přesně.Občas je opráším a jinak zatím nijak,ony jsou docela čistotné grinning smiley.

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.04.2010 21:38
     


    hanach napsal(a):

     

    Vladana napsal(a):

    Taky mám doma starý šicí stroj po babičce, když se stěhovala nbízela každému něco z bytu. Stroj jsem si vzala sice není funkční, ale jako stolek pod TV slouží skvěle. Až na to, že v něm bydlel i červotoč nebyl moc poničený, tak jsme pouze červostopem vyhubili červotoče. A je fakt super. thumbs down

    Hanach ani se ti nedivím, že sbíráš takové pěkné věci. Babička strašně dlouho měla Starou panenku byla spíš jako ze sádry. Po čase jsme ji scháněli a ona se přiznala, že jí nějakému vetešníkovy za pár kaček prodala.smiling smiley

    Já si vzpomínám,že když jsem se před 25 ti lety vdala,tak jsme bydleli provizorně u našich v jedné místnosti.4 rokyJá si tam nastěhovala skleník po mojí babičce.Kamarádky,co k nám chodily se divily,proč ho tam mám,ale mě už tenkrát se zdál jako nejlepší kus nábytku,co jsme měli grinning smiley.Dodnes je skleník u našich a já nemám odvahu si o něj říct.Doufám,že tu starou panenku měl vetešník pro sebe a že s ní nekšeftoval grinning smiley.

    Stolek od šicího stroje pod novou televizi.To je něco pro mně.Mám ráda kombinaci starého s novým.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Sbíráte něco?

    Datum: 09.04.2010 22:56
     
    vet (1).jpg
    Další fotografie:

    Hanach, jseš můj člověk! Tady jsem dlouho nebyla a jen zírám. Máš krásnou sbírku panenek. thumbs down Ty já sice nesbírám, ale jinak jsem vetešník se širokým úhlem záběru, winking smiley klíčema počínaje a nábytkem konče. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sbírky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.